Strona 3 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 32

Wątek: [ tuning] Tylne lampy

  1. #21
    użytkownik
    Dołączył
    Jul 2007
    Posty
    5,673
    BMW
    e38 czerwone
    Skąd
    Białytok
    heh no dobra odchylasz te fajne welurki w bagażniku i jedziesz do wszystkich dojdziesz głupią płaską 10-ką ( z tego co pamietam) ruszysz śrubki ze 2 razy i reszta idzie z palca ... nie musisz nawet mieć rączek małego chińczyka aby z tym se poradzić po odkręceniu troszkę uszczelka trzyma dlatego wypychasz lampe ze środka i na koniec wypinasz kostke - wtedy jest najlepszy do niej dostęp :) a przy wkładaniu proponuje przejechać tę uszczelkę jakimś olejem - wtedy genialnie przylega i uszczelnia :)nie skręcasz po kolei śrubek na maxa a dokrecasz je tak aby moc jeszcze lampa wyregulować szczeliny bo lampa może sie dziwnie - krzywo wkrecić i jak juz sobie poustawiasz szczeliny - to dokręcasz - byle nie za mocno bo czasami lampa na wysokości światla cofania lubi pęknąć :) - proste

  2. #22
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    416
    eeee

    nie o to mi chodziło, tylko ciekawy jestem Twoich pomysłów co do zniszczenia pierwszego kompletu lamp

    nie wstydz się!

  3. #23
    użytkownik
    Dołączył
    Jul 2007
    Posty
    5,673
    BMW
    e38 czerwone
    Skąd
    Białytok
    hehe
    w pracy zauważyłem ,że klosz zaczyna się troszkę " rozwarstwiać od lampy " na wysokosci światła cofania więc wjechałem samochodem na hale i zalałem szczeline klejem :) nom teraz wiem ,że klej nawet w 6 godzin do końca nie zastyga bo jak pod domem trzasnełem furtką to kawałek szkła od wstecznego poleciał na hodnik a ja zrobiłem karpia :) pod koniec tej samej zimy skasowałem 2 komplet - powod banalny - nie miałem zimowek i auto wolało tyłem jezdzić nom i jak raz mnie obruciło to chłop na przejsciu się zdziwił ,że jakis wariat tyłem chce skrzyżowanie przejechac - a nie uciekał no i tak straciłem kolejną lampe a on był bardzo bliski stracenia uzembienia :)

  4. #24
    Doświadczony Użytkownik
    Dołączył
    Sep 2007
    Posty
    2,152
    BMW
    BMW 7系列
    Skąd
    ワルシャワ
    Cytat Zamieszczone przez Kronos
    A ja kupiłem wersje merykańskie za 99€ też orginały i są zajefajne... Tylko uchwyty żarówek musiałem w aso kupić a to koszt 199zł... ;(
    Napisz coś więcej o tych amerykańskich. Gdzie kupiłeś? Po lifcie czy przed? Też ULO je produkuje?

    Czym różnią się od euro poza odblaskiem z boku? Wszystkie żarówki są takie jak w amerykańskich autach?
    '00 BMW 740i, cosmosschwarz
    Ex: '96 BMW 740i, cosmosschwarz
    Ex: '91 Mercedes-Benz 560SEC, perlmuttgrau

  5. #25
    Vip Vip
    Dołączył
    May 2007
    Posty
    950
    BMW
    e38 750iL, e66 750iL :)
    Skąd
    Tychy, Śląsk
    Cytat Zamieszczone przez "michal_5000
    Napisz coś więcej o tych amerykańskich. Gdzie kupiłeś? Po lifcie czy przed? Też ULO je produkuje?

    Czym różnią się od euro poza odblaskiem z boku? Wszystkie żarówki są takie jak w amerykańskich autach?
    Kupiłem na ebay.de, po lifcie bo kryształki a kto je produkuje to nie wiem. Mają orginalne oznakowanie BMW. Różnią się tylko tym że z boku w dolnej części mają odblask. Zarówki są normalne bez żadnych rewelacji ale niestety wtyczki żarówek te elementy w które wkładasz żarówkę nie pasują z lamp przed liftem więc musiałem je kupić a ASO. koszt 199zł 8/

    Takie lampy mam ja i Evan..

    Tu znalazłem ciekawe lampki.. na gotowo. Euro stoi nisko więc się opłaci. Masz orginał.

    http://cgi.ebay.de/ORIG-BMW-Rueckleu...QQcmdZViewItem

  6. #26
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Jan 2009
    Posty
    569
    BMW
    e38 750iL
    Skąd
    Bytom
    Mam pytanko, czy te lampy są kompletne czy to same klosze..?

    Bo na tym zdjeciu co dał na aukcji to wygląda jakby miały być całe... 8/


    http://moto.allegro.pl/item882934610...ning_w_wa.html



    Które z podróbek polecacie?

    Przymierzam sie do "odwieśniaczenia" mojej 7 :p ringi umarły same a teraz chciałbym na tył coś zbliżonego do orginału włożyć a jednocześnie nie wydawać za dużo kasy ;)

  7. #27
    Zaawansowany Użytkownik Awatar Leon740i
    Dołączył
    Dec 2009
    Posty
    605
    BMW
    740iA m62b44
    Skąd
    Ząbki
    To sa komplety nawet z zarowkami, ja mam dokladnie z tej firmy, prezentuja sie naprawde ladnie
    acha i polecam jedak jeszcze silikon dla uszczelnienia przed montazem

  8. #28
    Zaawansowany Użytkownik Awatar szajboos
    Dołączył
    Nov 2009
    Posty
    582
    BMW
    e38 730d i Peugeot 806 2.0 HDi
    Skąd
    Brudne Południe - SRC
    http://allegro.pl/item893542898_bmw_...aly_biale.html

    Tu masz orginały. Fakt że są droższe, ale to jednak orginał. I nie masz daleko, jakieś 40km ;)

  9. #29
    Zaawansowany Użytkownik Awatar Leon740i
    Dołączył
    Dec 2009
    Posty
    605
    BMW
    740iA m62b44
    Skąd
    Ząbki
    ostatnio znalazlem cos takiego :D
    http://www.allegro.pl/item889858984_...lpina_5_7.html

  10. #30
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Jan 2009
    Posty
    569
    BMW
    e38 750iL
    Skąd
    Bytom
    Cytat Zamieszczone przez szajboos
    Tu masz orginały. Fakt że są droższe, ale to jednak orginał. I nie masz daleko, jakieś 40km ;)
    troche zmęczone sie już wydają :(



    Cytat Zamieszczone przez Leon740i
    To sa komplety nawet z zarowkami, ja mam dokladnie z tej firmy, prezentuja sie naprawde ladnie
    acha i polecam jedak jeszcze silikon dla uszczelnienia przed montazem
    Czyli jak mam teraz diodowe lampy to jak kupie te z tamtego linku to bede mial komplet gotowy do montazu?!
    wszystkie wtyczki itd?

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •