Strona 4 z 5 PierwszyPierwszy ... 2345 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 31 do 40 z 45

Wątek: rozmiar felg do e32

  1. #31
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Jan 2013
    Posty
    263
    BMW
    525tds chip touring e32 M30B35
    Skąd
    Nadarzyn
    Cytat Zamieszczone przez laki7 Zobacz posta
    Fajnie Mozna i tak! Twoje felgi sa warte tyle ile ładna e32! Ja jednak wole swoje balony i zamiast gleby kilka centow do gory. Auto wyglada optycznie na wieksze dodatkowo szeroka stal lekko go poszerza i tam gdzie wszyscy zwalniaja ja z lekkim usmiechem dodaje gazu
    nie szanując swojegu auta zupełnie.....

    ja puki co się nie wypowiem bo nie mam zawieszenia z przodu. zawias mam sportowy ale zmieniam na ori który już mam przygotowany wtedy jak ogarnę mechanikę (zawias) to się wypowiem.

    P.S.

    co ma osadzenie do zniszczenia felgi bo nie rozumiem zupełnie?

  2. #32
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Jan 2013
    Posty
    282
    BMW
    e32 diesel
    Skąd
    biłgoraj
    Srednio mnie zrozumiałes! Zawias sportowy powiadasz. Najczesciej wyglada to tak ze na seryjne zmeczone amorki zakłada sie twardsze i niskie sprezyny! Duzy bład!
    Auto spisuje sie dobrze tylko na prostych gładkich odcinkach dzieki obnizonemu srodkowi ciezkosci. Na normalnych polskich drogach staje sie nerwowe lekko nieprzewidywalne a seryjne amory na momecie umieraja. Duzo lepiej jest na ori springach i sportowych,raczej utwardzonych amortyzatorach,tu polecam bilstein b6.Auto jest sztywne dzieki czemu pewnie sie prowadzi nie przechyla sie w zakretach i nie buja, a dzieki standardowemu skoku amortyzatora zachowuje komfort i nie dobija na dołkach,koła maja zawsze stycznosc z podłozem! Taki zestaw jest duzo bardziej sportowy a zarazem w miare komfortowy.
    Bardzo dbam o swoje samochody ze wzgledu ze to własnie ja sie nimi poruszam a swoje zycie szanuje. Niewazne czy eksploatuje auto warte 50tys czy stare 7er,zawsze mam sprawne zawieszenie ktore serwisuje i dobieram sam osobiscie oraz opony w wiekszosci nowe.

    Co chodzi et na + byłem ciekaw wrazen z eksploatacji
    Ostatnio edytowane przez laki7 ; 10-02-2013 o 13:33

  3. #33
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Jan 2013
    Posty
    263
    BMW
    525tds chip touring e32 M30B35
    Skąd
    Nadarzyn
    u nie siedzi vogtland i żółty bilstein na tyle nie wiem czy to nie wspomniane B6 jeżeli tak to trzeba go bedzie oddać do regeneracji. nie wiem co siedzi z przodu ale tutaj nie ma stresu bowiem pasuja amory z e34.... ogólnie jest twarda nie taka jaką sobię wymarzyłem.... tzn tam gdzie jest amor sprawny to jest twardo czyli lewy przód i prawy tył :D

  4. #34
    Zaawansowany Użytkownik Awatar Kecaj
    Dołączył
    Apr 2012
    Posty
    903
    BMW
    E32 730i M60B30 '94, E36 328i Coupe '95, E34 520i Touring '96
    Skąd
    Ożarowice
    Podłączę się pod temat. Mam na lato BBS RM 16x7 ( styling 5 ) z oponami 225/55. ET bodajże 20.
    Może mi ktoś powiedzieć, jaki dystans mogę maksymalnie zastosować, bez obcierania o błotnik, przy pełnym załadunku (rzadko bo rzadko, ale zdarza się)?
    Zawieszenie seryjne, i raczej takie zostanie. Chodzi o poprawę własności jezdnych ( głównie chodzi o przechylanie się nadwozia ), ale też i wyglądu.

    Nikt nie będzie mi mówił, jak mam żyć, bo nikt za mnie nie umrze.
    3x BMW, 2x Mercedes-Benz, Alfa Romeo, Audi, Skoda, Hyundai, Peugeot - ponad podziałami jeśli chodzi o marki.
    E32 730i V8 '94 Calypsorot Metallic

  5. #35
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Jan 2013
    Posty
    282
    BMW
    e32 diesel
    Skąd
    biłgoraj
    Cytat Zamieszczone przez godles Zobacz posta
    u nie siedzi vogtland i żółty bilstein na tyle nie wiem czy to nie wspomniane B6 jeżeli tak to trzeba go bedzie oddać do regeneracji. nie wiem co siedzi z przodu ale tutaj nie ma stresu bowiem pasuja amory z e34.... ogólnie jest twarda nie taka jaką sobię wymarzyłem.... tzn tam gdzie jest amor sprawny to jest twardo czyli lewy przód i prawy tył :D
    Jak masz b6 to super! Utwardzone amory przeznaczone do ori springow. Spokojnie mozna zregenerowac. Przod pasuje z e34 ale sa dwa rodzaje. Polecam te z grubym tłokiem, pamietaj tylko o gormym mocowaniu w komplecie. Na -35 powinienes byc pan zadowolony ale jak załozysz jakiegos nalesnika to i tak bedzie lekka taczka. E32 na ori zawiasie to naprawde wygodne i dobrze prowadzace sie auto!

  6. #36
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Jan 2013
    Posty
    263
    BMW
    525tds chip touring e32 M30B35
    Skąd
    Nadarzyn
    u mnie będzie ori zawias a jak okaże się ze to B6 to: A sprzedam wylane B zrobię i będą czekać na zmianę

    kecaj co do dystansu na felgę 7 szeroko i ET20.... śmiało 30mm na stronę możesz nawet dać. ja mam 8,5 cala 205/50 16 i ET10 plus 2cm dystansu daje mi ET-10 więc u Ciebie będzie też z zapasem.... ja bym szukał 35mm jak będzie przy szeroko (w co szczerze wątpię) oddasz do tokarza to ci stoczy tyle ile będziesz chciał.

    sprawdziłem na tej stronie co tuczi nam link podesłał więc wychodzi że musał być dać około 4cm na stronę aby rozpompować auto tak jak u mnie jest na 16tkach.... więc 3cm z palcem w nosie możesz śmiało zakładać
    Ostatnio edytowane przez godles ; 10-02-2013 o 14:49

  7. #37
    Zaawansowany Użytkownik Awatar Kecaj
    Dołączył
    Apr 2012
    Posty
    903
    BMW
    E32 730i M60B30 '94, E36 328i Coupe '95, E34 520i Touring '96
    Skąd
    Ożarowice
    Dzisiaj podszedłem z miarką do auta, dotknąłem końcem do opony i patrząc z góry sprawdzałem ile cm może przybyć. Z tyłu 3cm spokojnie, natomiast z przodu 1,5cm, bo więcej by już wystawało. Masz sklepane błotniki?

    Nikt nie będzie mi mówił, jak mam żyć, bo nikt za mnie nie umrze.
    3x BMW, 2x Mercedes-Benz, Alfa Romeo, Audi, Skoda, Hyundai, Peugeot - ponad podziałami jeśli chodzi o marki.
    E32 730i V8 '94 Calypsorot Metallic

  8. #38
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Jan 2013
    Posty
    263
    BMW
    525tds chip touring e32 M30B35
    Skąd
    Nadarzyn
    mam bynajmniej tak mi się wydaje sklepany tył. ale do mojego ET i dystansu brakuje Ci 4cm na tyle. przód nan ET13 i felgę 8,5 ale planuję za jakiś czas dać dystanse tylko nie wiem jeszcze ile....

  9. #39
    Zaawansowany Użytkownik Awatar Kecaj
    Dołączył
    Apr 2012
    Posty
    903
    BMW
    E32 730i M60B30 '94, E36 328i Coupe '95, E34 520i Touring '96
    Skąd
    Ożarowice
    Mógłbyś dać jakieś fotki jak to wygląda?

    Nikt nie będzie mi mówił, jak mam żyć, bo nikt za mnie nie umrze.
    3x BMW, 2x Mercedes-Benz, Alfa Romeo, Audi, Skoda, Hyundai, Peugeot - ponad podziałami jeśli chodzi o marki.
    E32 730i V8 '94 Calypsorot Metallic

  10. #40
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Jan 2013
    Posty
    263
    BMW
    525tds chip touring e32 M30B35
    Skąd
    Nadarzyn
    fotki są w moim powitaniu....

Podobne wątki

  1. [18] Rozmiar felg a rozmiar opon ( trzepie autem pow. 65 km/
    Przez adamowizna w dziale Felgi, opony, itp.
    Odpowiedzi: 31
    Ostatni post / autor: 07-03-2011, 13:17
  2. Rozmiar piasty E34,E32---> E39
    Przez ciah w dziale Seria e32
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post / autor: 27-06-2010, 13:33
  3. rozmiar głośników E32
    Przez zIeLoNy3000 w dziale Diagnostyka / AUDIO / VIDEO / NAVI
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 03-11-2009, 13:04
  4. ROZMIAR OPON DLA FELG 18" 19" bmw e38 740
    Przez JACEKK. w dziale TUNING
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post / autor: 14-08-2009, 06:52
  5. Najwiekszy rozmiar do e32
    Przez Ostry w dziale Felgi, opony, itp.
    Odpowiedzi: 9
    Ostatni post / autor: 29-01-2008, 11:58

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •