Strona 9 z 9 PierwszyPierwszy ... 789
Pokaż wyniki od 81 do 89 z 89

Wątek: Samochód dla kobiety

  1. #81
    Zaawansowany Użytkownik Awatar artur677
    Dołączył
    Jul 2011
    Posty
    467
    BMW
    Jakieś jest ;)
    Skąd
    Międzychód
    Dobry wybór nadwozia,teraz trzeba wybrać silnik :D
    Mam 7, kiedyś miałem 7 no i później też będę miał 7

  2. #82
    Doświadczony Użytkownik Awatar ManiacDrifting
    Dołączył
    Dec 2010
    Posty
    3,325
    BMW
    E32 735iAL...
    Skąd
    Bikini Dolne
    Cytat Zamieszczone przez artur677 Zobacz posta
    Dobry wybór nadwozia,teraz trzeba wybrać silnik :D
    Najlepiej prosty benzynowy nie wyżyłowany np 1.6 lub 2.0 albo 1.9 TDI o ile nie jest na common rail, bo te silniki są niezawodne i mało palą. Są kopciuchem i mają brzydki dźwięk ale niektórym to nie przeszkadza, lecz mi tak ale muszę przyznać że jest to dobry silnik.

  3. #83
    Vip Vip Awatar Thomsen1
    Dołączył
    May 2010
    Posty
    402
    BMW
    728i
    Skąd
    Zawiercie/Kielce
    Niedawno stałem przed podobnym problemem , sprzedałem auto przednionapędowe na pasku rozrządu i raczej mocno kompaktowe i... nigdy więcej(samochód musi być poprostu większy nawet najcudowniejsze zawieszenie tu nie pomoże zapomnij o komforcie ).Kupiłem żonie e 46 w najprostrzej wersji silnikowej na łańcuchu i wiadomo tylne, wyposażone w PDC .Wygląd ? Kwestia gustu nam akurat się podoba, jest na litość boską 4 drzwiowe i nie rdzewieje tak jak Ford ( w każdej postaci) wiem coś o tym bo miałem ich kilka , kiedyś przynajmniej robili dobre(trwałe) silniki(benzynowe) skrzynie biegów i mosty, łożyska kół nigdy nie należały do mocnych stron Forda podobnie jak i zabezpieczenie antykorozyjne które było i jest na skandalicznie niskim poziomie.Moja żona twierdzi że bardzo dobrze jej się jeżdzi i dawno już zapomniała o strachu przed samochodem tylnonapędowym jednym słowem nie żałuje poprzedniego auta nic a nic a z BMW jest zadowolona.Ponadto odpada Ci obsługa rozrządu i przegubów osi przedniej która to generuje zbędne koszty.Udanych poszukiwań.
    Ostatnio edytowane przez Thomsen1 ; 10-02-2013 o 10:49


    Będziesz Miał W_ _ _ _ _ _ e

  4. #84
    Vip Vip Awatar ELVIS
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    4,935
    BMW
    BRAK
    Skąd
    BEUTHEN/Bytom
    Dzuda jak już to auto dobierzesz to na lato kup coś takiego : http://www.google.pl/imgres?imgurl=h...QEwAw&dur=2099


    :d

  5. #85
    Vip Vip Awatar Dzuda
    Dołączył
    Feb 2008
    Posty
    10,287
    BMW
    E32 735i ; MB 560 SEC 88'
    Skąd
    Sandomierz
    Nie dam Ci zarobić a po drugie nie pozbawię Cię najlepszego motocykla :sarcastic:
    Ostatnio edytowane przez Dzuda ; 12-02-2013 o 08:42

  6. #86
    Vip Vip Awatar ttrol
    Dołączył
    Jan 2009
    Posty
    4,086
    BMW
    e32 750 II 88/W124 250D V 93
    Skąd
    Zgorzała/Warszawa
    Dodam tylko, że w ubiegły czwartek miałem okazję zrobić trasę 200km audi a3, to poprzednie, nie wiem z którego roku, ale auto w środku jak skoda po prostu. Poza tym ten silnik diesla 1.9 po przekroczeniu 120km/h jest tak głośny, że nie dało się rozmawiać. Szum śniegu uderzającego w nadkola jakby wodospad na głowę spadał.

    Generalnie byłem w szoku.

    Po tym wnoszę, że audi, vw czy skoda to jednak ta sama nic nie warta półka.
    pozdrawiam Bartek

  7. #87
    Zaawansowany Użytkownik Awatar krzysiek7er
    Dołączył
    Sep 2011
    Posty
    661
    BMW
    brak... tym czasem Omega B FL 2.2
    Skąd
    Finlandia
    Cytat Zamieszczone przez ttrol Zobacz posta
    Dodam tylko, że w ubiegły czwartek miałem okazję zrobić trasę 200km audi a3, to poprzednie, nie wiem z którego roku, ale auto w środku jak skoda po prostu. Poza tym ten silnik diesla 1.9 po przekroczeniu 120km/h jest tak głośny, że nie dało się rozmawiać. Szum śniegu uderzającego w nadkola jakby wodospad na głowę spadał.
    Tylko 1.9Tdi na pompo-wtryskach to już prawie legenda. Mój tata miał w firmie dwa VW Caravelle z tymi silnikami. Jeden ma 1 mln 300 tyś, drugi 1 mln 400 tyś przebiegu. I jeżdżą ( tyle, że regularnie serwisowane były ). Kultura pracy tych silników pozostawia wiele do życzenia, ale są za to niezawodne. Z benzynowych silników VW czytałem wiele pozytywnych opinii o 1.8 Turbo.
    Dzuda, kup żonie Omegę B FL. Nie drogi w zakupie, części tanie, w sedanie kufer spory, wygodny i duży.

    Edit: I RWD :yes4:
    "W czasie deszczu gdy wiatr wieje, słychać Alfę jak rdzewieje."

  8. #88
    Vip Vip Awatar Dzuda
    Dołączył
    Feb 2008
    Posty
    10,287
    BMW
    E32 735i ; MB 560 SEC 88'
    Skąd
    Sandomierz
    Wiem Bartek że poprzedni model A3 (od 96r) był kompletną porażką,podobnie jak A4 B5.Jednak w B6 wszystko jest zmienione na plus (do tego w grę wchodzi model tylko po FL) Myślę o takim http://moto.allegro.pl/a4-2-0-kombi-...015485338.html (jedyny minus jak dla mnie to brak podgrzewanych siedzeń)

    Długich tras ten samochód nie będzie pokonywał. Chodzi mi też trochę o jego funkcjonalność (np.narty itp). Silnik może być benzynowy lub TDI. Ojciec kolegi posiada taki model w TDI i powiem szczerze że wnętrze jest nie źle wyciszone.

  9. #89
    Zaawansowany Użytkownik Awatar phdream
    Dołączył
    Dec 2007
    Posty
    764
    BMW
    E38 740i 6M
    Skąd
    Olsztyn
    Koleżka ma coś takiego,może akurat się spodoba
    http://otomoto.pl/suzuki-swift-1-3-d...C27717905.html

Podobne wątki

  1. Szukam bmw dla kobiety :) Looknijcie na to.
    Przez Angus MacGyver w dziale Allegro, Ebay i inne ...
    Odpowiedzi: 26
    Ostatni post / autor: 28-02-2010, 21:02
  2. Pytanko o auto dla kobiety
    Przez wiku w dziale Allegro, Ebay i inne ...
    Odpowiedzi: 33
    Ostatni post / autor: 28-03-2009, 18:30
  3. kobiety za kierownica
    Przez prezes_michas w dziale NA KAŻDY TEMAT / Humor / Off Topic
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 17-02-2009, 09:10
  4. Dla kobiety ....
    Przez Anatol w dziale NA KAŻDY TEMAT / Humor / Off Topic
    Odpowiedzi: 6
    Ostatni post / autor: 27-01-2008, 11:02

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •