Strona 1 z 5 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 45

Wątek: Ku przestrodze hamulce!!

  1. #1
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Jul 2008
    Posty
    21

    Ku przestrodze hamulce!!

    Zacznę od początku. Około tygodnia temu wymiana tarcz hamulcowych oraz klocków normalka, wstawiłem wozik do mechaniora, (jak będzie zainteresowanie to napiszę gdzie) odbiór na drugi dzień. Ale coś mnie tchnęło zobaczę jak to wygląda zdejmuje koło a tammmmmmmm :o nie mogę przewód halmucowy (gumowy) zawinięty w drugą stronę przy kołach na wprost jeszcze ujdzie ale co się działo jak skręciłem w prawo. Jestem ciekawy kiedy by pękł a ja, no nie wiem. Daję zdjęcia dla przestrogi sprawdzajcie co odbieracie. Pozdrowienia Czez.

  2. #2
    Jaki debilllllll :razz:
    Cеребряный бумер

    20'' inch ALPINA Wheels

    Moje Przywitaj sie ;D http://7er.pl/showthread.php/2460-e3...ighlight=Witam

  3. #3
    Vip Vip
    Dołączył
    Dec 2007
    Posty
    915
    BMW
    740i
    Skąd
    Warka
    kutwa!!! brak slow!!!

  4. #4
    Vip Vip
    Dołączył
    Sep 2007
    Posty
    886
    BMW
    AC Schnitzer 730d 1999r
    Skąd
    Mlava
    No cóz , trzeba sprawdzać po wszystkich.
    B M W

    Staram się pisać poprawnie po polsku.

  5. #5
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Oct 2007
    Posty
    904
    BMW
    E46 328Ci
    Skąd
    Wrocław
    Dlatego jak mam oddać auto do mechanika to mnie niechęć bierze jakbym miał iść do dentysty ;) Masakra jak nie spieprzą to ukradną, albo skroją człowieka

  6. #6
    I dlatego wlasnie serwisuje sobie sam. Robota nie jest czysta ale satysfakcje daje.
    Swoja droga to jeszcze takiego manewru nie widzialem :shock: . Dobrze ze sobie sprawdziles... ;(

  7. #7
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Apr 2008
    Posty
    96
    BMW
    E-38 740 i
    Skąd
    Zgorzelec
    Fajny partacz ! Wróciłbym do tego warsztatu i domagałbym się zwrotu siana za robociznę ! Istny szok, i on nazywa się mechanikiem ?!

  8. #8
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Nov 2007
    Posty
    137
    BMW
    E38
    Skąd
    Zielona Gora
    Mechanicy dziela sie na:
    Mechanikow z powolania
    Mechanikow ktorzy umiaja
    Mechanikow ktorzy by chcieli ale im nie wychodzi
    partacze
    debile
    Masakralne nieodpowiedzialne debile
    Ten gosc zalicza sie do tej ostatniej kategori. Masz szczescie, ze cos Cie tchnelo zeby to sprawdzic, mogles ladnie sie gdzies rozwalic Masakra!!! Jak sam nie moge czegos zrobic w autku to mnie telepie jak mam oddac auto do mechanika.

  9. #9
    użytkownik
    Dołączył
    Aug 2008
    Posty
    2,914
    BMW
    Mała Ladacznica E30 M10 Coupe
    Skąd
    WPI
    Pomijajac sytuacje losowe to ja zaszwe umawim sie z moim mechanikem by miec czas i "patrzec mu na rece". Celowo ujalem to w cudzyslow poniewaz nie trzeba go kontrolowac. Jednak stoje nad nim bo to w koncu ja znam najlepiej swoje auto. Gadamy, ja czasami cos podtrzymam lub podam. Dzieki temu wiem, ze wszystko jest zrobione i sprawdzone, a i mila atmosfera sprawia, ze koszty staja sie nizsze... :D

    Moj mechanik jest przedstawicielem ginacego juz gatunku Naprawiaczy. Dzisiaj dominuja na rynku Wymieniacze Sciemniacze, ktorym nie chce sie pochylic nad autem, pomyslec, przeanalizowac i naprawic.
    :papa:
    [URL=http://www.youtube.com/watch?v=VDqIJUMsR3A].:WIERNOSC jest NUDNA:.[/URL] :D

  10. #10
    Vip Vip
    Dołączył
    Jul 2008
    Posty
    1,947
    BMW
    było e32 m60, teraz pożyczam matiza od żony
    Skąd
    Kraków
    Kolego radoshb, dokładnie tak trzeba robić !

    Ja nie wszystko mogę sobie zrobić, baaa, wiele to nie mogę, pomijając brak narzędzi, i inne utrudnienia.
    Ale mam swój zaprzyjaźniony serwis, gdzie sobie stoję czy chodzę przy mechaniku i widzę co robi, dodatkowo oglądam auto i jak mnie coś niepokoi i go pytam i rozmawiamy na ten temat.

    Słuchaj czez
    Ja takie coś traktuje jako atak na bezpieczeństwo moje i mojej rodziny (która ze mną jeździ w aucie)
    ja to przy czymś takim , to tego mechanika bym ze skóry odarł. Przecież to bandytyzm, on jest jak chirurg, w którego ręce oddajesz swoje zdrowie i życie, bo jak sie pomyli, to on będzie odpowiedzialny że w coś wjedziesz i zabijesz siebie lub innych. :razz:

    Drastyczne?? - bo takie jest !
    Gnój odpowiada za partactwo, a hamulce są jedną z głównych najważniejszych rzeczy w aucie.
    Okres i wypłata... jedno i drugie jest co miesiąc, a jak nie ma to znaczy, że ktoś was zdrowo wyruchał...

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •