Witam wszystkich forumowiczów Jestem Mateusz i pochodze z Bydgoszczy ale aktualnie mieszkam w Monachium. Przedstawiam moje 7 z 98r z silnikiem 2.8
dzień po zakupie 4.10.12







na kierownicy był jakiś pokrowiec który wyleciał po jakimś czasie do kosza





a tu zdjęcia po polerce lakieru :D jako,że pracuje przy kosmetyce samochodowej wszystko zostało zrobione przeze mnie czyli... najlepiej jak może być (zdjęcia robione jakoś pod koniec października 12r)















i tu na tym foto widać pod klapą bagażnika jak ruda zjada już trochę Bunie :( przyjdzie czas i pora na pozbycie się jej w sezonie letnim





efekt lustra na masce :D





a tu już foto na zimowych kołach aktualne sprzed paru dni w pracy po czyszczeniu auta









w lampach są założone ringi smd żółte, niestety nie widać efektu bo fotki robione telefonem:p wszystkich przeciwników ringów w e38 opinie typu "ringi w e38 to lipa" prosze zachować dla siebie mi sie podobają i będą




























to by było na tyle jeśli chodzi o fotki co do zmian w aucie mam pewne pomysły np:
1. Do koloru drewna mam mieszane uczucia niby ładne ale jakoś czegoś brakuje... myślę nad zmianą koloru na czerń? Albo hydrografika czarne drewno z szarymi słojami? Sam nie wiem jak by to wyglądało do szarej skóry... muszę poszperać po necie;)!!
2. Chodzi mi po głowie ciemny sufit :D ale jak na razie tylko "chodzi po głowie"
3.Może jakieś ładne końcówki wydechu
4.Jak fundusze pozwolą to jakaś fajna felga ale to dopiero wtedy jak m styling mi się znudzi bo aktualnie jeszcze mi się podoba
5. Dywaniki w ciemnym kolorze z jasną obwódką które są już w pl i czekają na mnie :D
a reszta zostaje jak jest e38 marzyło mi się już od paru lat uważam ten model za jeden z najfajniejszych w Bmw i mam nadzieje,że będzie mi służyło dobrze Pozdrawiam