Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 13 z 13

Wątek: Półka DSP pod oddzielny wzmacniacz.

  1. #11
    Vip Vip
    Dołączył
    Dec 2009
    Posty
    4,240
    BMW
    Nie mam
    Skąd
    Racibórz(Śląsk)
    Cytat Zamieszczone przez lionix Zobacz posta
    ja kupilem glosniki hertz dsp 165, wiem ze szalu nie ma no ale kosztuje 250 zl a nie 5000, no i zadnej roznicy nie ma miedzy 13 a 16 cm. nie wiem jaki wzmak musze zalozyc zeby to gralo
    Zastanawiam się co ludzie myślą kupując sprzęt mniej warty niż fabryczne nagłośnienie



    Cytat Zamieszczone przez serekkox Zobacz posta
    Siedzę trochę w temacie audio. Wymieniałem seryjne 13 na inne, puściłem oddzielne kable, tweetery siedziały w słupkach + nie byle jakie wzmak w bagażniku a efekt był mizerny jeżeli chodzi o przód . Może na wiosnę powalczę z upchnięciem 16cm w drzwi i coś wtedy może sie zmieni.
    Zapytaj chłopaków ze Śląska jak brzmiał sprzęt u Szajboosa. Dodam tylko, że szukali subwoofera w aucie. Głośniki 13cm, do tej pory drzwi nie doczekały się porządnego wygłuszenia
    Celem wykształcenia nie jest napełnienie umysłu człowieka faktami; zadaniem jest nauczyć go, jak ma używać umysłu do.. myślenia. A często zdarza się, że człowiek lepiej umie myśleć, nie będąc krępowany wiedzą przeszłości.
    Henry Ford

    Nie pomagam przez tel, chcesz coś, jest pw, mail, gg, w ostateczności sms

  2. #12
    Zaawansowany Użytkownik Awatar lionix
    Dołączył
    Sep 2010
    Posty
    618
    BMW
    728 E38
    Skąd
    Łdz
    Cytat Zamieszczone przez cursor Zobacz posta
    Zastanawiam się co ludzie myślą kupując sprzęt mniej warty niż fabryczne nagłośnienie




    Zapytaj chłopaków ze Śląska jak brzmiał sprzęt u Szajboosa. Dodam tylko, że szukali subwoofera w aucie. Głośniki 13cm, do tej pory drzwi nie doczekały się porządnego wygłuszenia
    no przeciez ori to w ogole nie gra, najpierw wlozylem sony jakies tez za pare stow i bylo lepiej i to wlasnie miedzy tymi 13 nowymi a 16 nie ma roznicy

  3. #13
    Zaawansowany Użytkownik Awatar tomgtdek69
    Dołączył
    Apr 2010
    Posty
    711
    BMW
    E39 540iA
    Skąd
    Słupsk
    Cytat Zamieszczone przez tomgtdek69 Zobacz posta
    Cytat Zamieszczone przez lionix Zobacz posta
    jak zdjac polke?
    Zdemontuj kanapę, a zobaczysz co i jak.

    Cytat Zamieszczone przez lionix Zobacz posta
    wiele miesiecy temu zapytalem o to samo i dokladnie to samo mi poradziles moze mi w koncu powiesz :D :D :P
    A widzisz nie posłuchałeś się za pierwszym razem;)

    Po zdjęciu kanapy (oparcia) oczom ukazuje się sposób montażu tylnej pułki, który jest banalnie prosty a skomplikowane tłumaczenie mogło by tylko zniechęcić do zabranie się za te 5cio minutową robotę:)
    V8 Garage

Podobne wątki

  1. [audio/video] Półka DSP jaki wzmacniacz.
    Przez Proyer w dziale Diagnostyka / AUDIO / VIDEO / NAVI
    Odpowiedzi: 24
    Ostatni post / autor: 14-07-2011, 18:02

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •