Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123
Pokaż wyniki od 21 do 27 z 27

Wątek: Który silnik i rocznik

  1. #21
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Jan 2008
    Posty
    323
    BMW
    745iLi320i
    Skąd
    Murowana Goślina
    dokładnie tak samo było ze mną, szukałem auta zadbanego, chciałem z m62 740 ale to nie było ostateczne kryterium... szukałem... szukałem... :D i wpadłem w biedną wersję 7er z 94 730i z m60... z manualem... :D i jestem z niej mega zadowolony - znalazłem ją w polsce, stała nieopodal... mojej pracy... a szukanie daleko czasami prowadzi do dużych kosztów... :D no i jedziesz 1000km i stoisz przy 7 i patrzysz na nią... jest trup... ale jak tu wracać z pustymi rękami... ilu z was tak kupiło auto?? pisać szczerą prawde!! ;)

  2. #22
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Aug 2008
    Posty
    90
    BMW
    735i
    Skąd
    mam to wiedzieć
    Cytat Zamieszczone przez Flashpointman
    dokładnie tak samo było ze mną, szukałem auta zadbanego, chciałem z m62 740 ale to nie było ostateczne kryterium... szukałem... szukałem... :D i wpadłem w biedną wersję 7er z 94 730i z m60... z manualem... :D i jestem z niej mega zadowolony - znalazłem ją w polsce, stała nieopodal... mojej pracy... a szukanie daleko czasami prowadzi do dużych kosztów... :D no i jedziesz 1000km i stoisz przy 7 i patrzysz na nią... jest trup... ale jak tu wracać z pustymi rękami... ilu z was tak kupiło auto?? pisać szczerą prawde!! ;)
    ;D ;D ;D Ja tak kupiłem mój samochód.Z racjonalnego punktu widzenia zrobiłem głupotę jakich mało a jeszcze większą gdy wpompowałem w niego furę kasy.

    Nie upieram się na 735i.Z Waszych wypowiedzi kształtuje mi się już pewien pogląd na sprawę. Wiem, że nie chcę diesla, wiem, że chcę automat.Czyli wychodzi benzyna ale wolę 8-cylindrowego niż 6. Koniecznie musi być elektryka siedzeń.Pozostałe luksusy też mile widziane - szczególnie prtronic przód i tył oraz lusterka z funkcją cofania.
    7er to nie jest może zakochanie co trafienia w moje potrzeby - raczej tak bym to widział.
    A ze zła rodzi się dobro.

  3. #23
    Moderator Mod Awatar BOSS
    Dołączył
    May 2007
    Posty
    4,128
    BMW
    740i
    Skąd
    Dolny Slask
    Akcyza to w przypadku auta spoza Unii najmniejszy problem- wiekszym jest CLO i VAT ktore tez trzeba zaplacic
    Każdy człowiek jest jak książka, ma dobre strony, wystarczy tylko przekartkować te złe !!!

  4. #24
    Vip Vip Awatar max mt
    Dołączył
    Aug 2008
    Posty
    2,156
    BMW
    E38 735iA i E39 530d
    Skąd
    Koszalin
    Za naszą zachodnią granicą są jeszcze dobre sztuki do kupienia, kwestia finansowa, jak masz więcej pieniędzy to lepszy kąsek czy też sztukę wyszukasz. Przeciętny Niemiec nie ładuje się w dużą pojemność. Sam szukałem na MOBILE.DE, pojechałem i kupiłem. POWODZENIA ;) :D

  5. #25
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Aug 2008
    Posty
    90
    BMW
    735i
    Skąd
    mam to wiedzieć
    Cytat Zamieszczone przez max mt
    Za naszą zachodnią granicą są jeszcze dobre sztuki do kupienia, kwestia finansowa, jak masz więcej pieniędzy to lepszy kąsek czy też sztukę wyszukasz. Przeciętny Niemiec nie ładuje się w dużą pojemność. Sam szukałem na MOBILE.DE, pojechałem i kupiłem. POWODZENIA ;) :D
    Hm a co rozumiesz pod pojęciem więcej pieniędzy? Ja już zgłupiałem jakie są realne kwoty które trzeba zapłacić za zadbane egzemplarze z końcówki produkcji.Roczniki powiedzmy 1998-2000 z przebiegiem hmmm, rozsądnym :D
    A ze zła rodzi się dobro.

  6. #26
    Vip Vip Awatar max mt
    Dołączył
    Aug 2008
    Posty
    2,156
    BMW
    E38 735iA i E39 530d
    Skąd
    Koszalin
    Jak wiadomo w dobrym stanie egzemplarz nie zostanie sprzedany za 5tyś. euro. Niemcy nie są też głupi i wiedzą ile kosztują dobre samochody ;) Najlepiej szukać auta od prywatnego sprzedawcy, bo komisy często picują auta do sprzedaży, tak jak u nas :] Choć i prywatny sprzedawca może być kawał cwaniaka. Różnie z tym bywa, jak w życiu :D

  7. #27
    Doświadczony Użytkownik
    Dołączył
    Sep 2007
    Posty
    2,152
    BMW
    BMW 7系列
    Skąd
    ワルシャワ
    Cytat Zamieszczone przez kwiatek
    Ja już zgłupiałem jakie są realne kwoty które trzeba zapłacić za zadbane egzemplarze z końcówki produkcji.Roczniki powiedzmy 1998-2000 z przebiegiem hmmm, rozsądnym :D
    Nic prostszego - nałóż odpowiednie kryteria w wyszukiwarce mobile.de i autoscout24.de - odrzuć te z dołu stawki (często nawet po fotach widać że to trupy) - i będziesz wiedział od ilu się zaczynają interesujące Cię modele :)

    No i komisy też rekomendowałbym pominąć.
    '00 BMW 740i, cosmosschwarz
    Ex: '96 BMW 740i, cosmosschwarz
    Ex: '91 Mercedes-Benz 560SEC, perlmuttgrau

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •