Chciałem przywitać się z Wami na tym forum, oraz z przyjemnością przedstawiam moją nowa BMW 740iA. Na imię mam Łukasz, lubię dobrą zabawę np. teatr, opera, wieczorne spacery o zachodzie słońca, poczytać też lubię czasami, raz na jakiś czas wybieram bardziej ekstremalne przyjemności jak na przykład kino lub kawiarnia. Samochód nabyłem drogą kupna w Niemczech a dokładniej w Berlinie, bardzo ładne miasto tak na marginesie, ale nie o tym będe tu pisał. Może troche o wyposażeniu wspomne, więc tak jak mówił mi sprzedawca, jak go dobrze rozumiałem, bo ja po turecku nie bardzo umiem, ma on w sobie silnik 4.4 w benzynie podobno, rocznik jak sie dowiedziałem 1999, felgi 18 cali, podwójne szyby, szklany dach, automatycznie otwieraną i zamykaną tylną klapę, boczne roletki i tylna elektryczna, 10 poduszek, webasto ma nawet ( dostałem do niego taki pilocik z antenką od turka, ale wole tam nic nie naciskać), elektrycznie skladane lusterka i chyba sie też elektrycznie rozkładają, nie wiem wole nie próbować, bo zepsuje. Dobra wymieniam dalej...elektryke w siedzeniach ma, podgrzewane fotele i tylna kanapa, masaże tez ma nawet, yyyy aha zmieniarka tez jest i nawigacja, telewizja, telefon, jakies takie skróty ma: DSP, DSC, S EDC, PDC, nie wiem co oznaczają, ale fajnie, ze są, climatronik tez jest. To by było na tyle, jakbym coś sobie jeszcze przypomniał to dopiszę