Strona 5 z 5 PierwszyPierwszy ... 345
Pokaż wyniki od 41 do 43 z 43

Wątek: E38 730d czy były w manualu? Pomóżcie mi znaleść wymarzoną E38.

  1. #41
    Doświadczony Użytkownik
    Dołączył
    May 2011
    Posty
    2,605
    BMW
    ....
    Skąd
    ...
    JointoVicz gratuluje odwagi za otwartość pomimo wszystkowidzących oczu moderatorów :)

    .... no i za najdłuższe zdanie :P


    PS mój post wnosi tyle co cała ta kłótnia, forum jest po to by wyrażać swoje zdanie a nie naskakiwać na kogoś, że myśli tak, a nie inaczej, bo akurat opiera wypowiedź o własne doświadczenia.

  2. #42
    Doświadczony Użytkownik Awatar nino
    Dołączył
    May 2008
    Posty
    1,456
    BMW
    E32 735
    Skąd
    Katowice
    Cytat Zamieszczone przez mateo69 Zobacz posta
    wybaczcie ale nie mogłem, co to jest CANONREIL?
    to kontynuacja Cannon Fodder :D

  3. #43
    Super Moderator Awatar Anatol
    Dołączył
    Jun 2007
    Posty
    6,149
    BMW
    e38 735 iA
    Skąd
    Warszawa
    Cytat Zamieszczone przez JointoVicz Zobacz posta
    kolego zgodze sie z TOba:) moze ja mialem do czynienia z zajechanymi tymi silnikami.. ale idac tym tropem moge pwoeidziec ze KAZDY silnik o ktory sie dba i dobrze go traktuje jest ok jest fjany jest dobry:) taki sobie 2.5 V6 tez w omegdze co siedzi (tak kilka omeg w rodzinie jest) tez silnik fajny :) fajnie kula to auto ALE AWARYJNY:) i mam dwojakie zdanie o silniku ktory 2x byl remontowany (faktury do wgladu Panie niedowiarku kierowniku lotto?) i silnik fajny naprawde dobrze sie nim jezdzi DO CZASU AZ COS SIE SYPNIE:) (np cewka ktora jest za silnikiem strasznie ciezko ja wymienic - slabe dojscie akurat w tym modelu bo wychodzily w roznych miejscach 600zl... USZCZELKI POKRYW ZAWOROW I WYGINAJACE SIE POKRYWKI ZAWOROW, popychacze klekoczace... i pekajace bloki )

    co do kolegi ANATOLA - gardze cala Twoja osoba bo jestes typem wlasnie pie******rdy ktory gada bo gada:) mowisz z episze brednie na forum i wstawiasz post w temacie powitalnym MOJEGO DOBREGO KOLEGI KTORY MIESZKA KLATKE OBOK I WLASNIE ZA MOJA NAMOWA KUPIL SOBIE E38 i sie smieje ze moje auto bedzie mialo siostrze 20 metrow dalej... i to jest to moje wprowadzanie ludzi w blad? KPISZ SOBIE SYNEK. albo ze wkretak to srubokter... KTO Z WAS UCZYL SIE NA SLUSARZA I KOGO UCZYLI O SRUBOKRETACH? CIEBIE? szkola specjalna? : ) tez kpina z Twojej storny.. jezeli chodzi o ten manual i automat TO MASZ RACJE ZAPOMNIALEM O TYM SILNIKU I ODRAZU SIE PRZYZNALEM DO TEGO I SPROSTOWALEM SWOJA WYPWIEDZ! ciekawe czy bys sam klocki przynajmniej zmienil w smaochodzie PANIE DOSWIADCZENIE ZYCIOWE NA KOLKACH: ) hehe pieje CI : ) a no i piszac "wiedze o kazdej rzeczy ktora tu napisales wiesz z osobistych doswiadczen?" mialem na mysli o WIEDZY KTORA WYLEWASZ NA FORUM a nie w tym konkretnym watku czytaj "WIEDZY KTORA TU NAPISALES - NA FORUM" a tak na bank nie jest... Silnik zly czekam nadal! dajesz nowy temat i CIe zlinczuja wlasciciele tego silnika jak dziecko i bedziesz siedzial i kwiczal:) ja czekam na majowke OBIECUJE ZE SIE ZJAWIE:) I Z KAZDYM Z WAS POGADAM I WYPIJE PIWO :) i w oczy bede chcial uslyszec to ze pier**le glupoty wymyslone:) i jak zaznaczylem poprzednio - gardze tym co o mnie myslisz... i tym ze jakos cale forum mnie nie pocisnelo ze ja sie sprzeciwilem MODERATOROWI... serio nie przejmuje sie TOba.. mam mase innych zajec mam zycie prywatne mam tylu znajomych ze glowa mala i mam sie Toba przejmowac - wirtualnym nawet nie kumplem...:D



    KONIEC KONCOW :

    kazdy silnik jak jest zadbany i w dobrym stanie i uzytkowany przez normlanych ludzi bedzie jezdzil dlugo:) nikt z nas w zadnym silniku nie siedzi:) czasem po prostu zmeczene materialu o sobie daje znac badz wada fabryczna i ktos ma pecha.. silnik kleknie albo czesc osprzetu co spowoduje spore koszta a wtedy wlasciciel tego silnika chwalic nie bebdzie - ja terafialem na takich ludzi:) kuzyn (bo z nim tlyko o tym gadalem jak dotad i wiecej nie ebde tych 2 znajomych pytal bo MI SIE NIE CHCE CI TEGO UDOWADNIAC) mial problemy z pompa - 1.5tys zl za naprawe pompy w aucie wartym 2.5k:)


    i tak odkakujac od tematu.. dobrym silnikiem bmw jest jednostka 2.8 - tak czy nie? wydaje mi sie ze tak:) czy wiec smialo mozna powiedziec ze tds jest tez dobrym udanym jak 2.8 silnikiem?:> jezeli tak to sa jakies zle? powaznie chcialbym poznac te zle silniki:) moze jakis mechanik ? ktore silniki bmw sie sypia najczesciej?:> mi na zlom przyniesli (bo mam skup zlomu) kilka aluminiowych blokow od 2.8 a od V8 zadnego zeliwnego bloku nie mialem jeszcze :) tak samo od tdsa tez zadnego:) kilka m30 silnikow tez przyniesli i m20 (ale to chyba z racji wieku juz..) wiec jak widac 2.8 tez siadaja a takie dobre...:) SPINA O NIC DYSKUSJA O NIC TEMAT O SILNIKU TDS JUZ JEST I KAZDY MOZE MIEC O NIM INNE ZDANIE:) temu ktorzy sie na nim przejechali - spolczuje a tym ktorzy na nim sie nie zawiedli - gratuluje:) proste:)



    PS. Wracam bo nigdy nie dostalem pernamentnego bana... ja sie pytam skoro tak Was boli moja osoba tutaj to czemu tego nei zorbiliscie...? usun wszystkie moje posty z cala moja wiedza bezuzyteczna i aj mi bana pernamentnego i niech CI stanie na miesiac...: ) ale ban bez usuniecia moich postow to bedzie swinstwo z Twojej storny i przyznanie sie do bledu:D bo ja nadal twierdze ze nie pier**le glupot i wielu ludzi moze mi podziekowac za pomoc ktora ode mnie uzyskalo:) jest tu na forum taki Kaczy - znacie KAczego:) ten to jest dopiero smieszny typ... czemu sie do niego nie prujesz?...


    pozdrawiam WSZYSTKICH zycze milego dnia! :D







    haha:D wygrales kolego:D

    Żebyś ty jeszcze zrozumiał co napiałeś :D

    Nagroda przyznana :D

    Zamykam .

    Będzie otwarty jak uczący się u majstra pomagier, zacznie pisać coś sensownego (ze zrozumieniem dla wszystkich) .

    :D

Podobne wątki

  1. [wnętrze] Czy do E66 były podnóżki
    Przez olejus w dziale Seria e65 / e66 / e67
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post / autor: 11-07-2011, 06:31
  2. [mechanika] E38 manualu 4.4 iL
    Przez zimny2503 w dziale Seria e38
    Odpowiedzi: 29
    Ostatni post / autor: 09-04-2011, 09:13
  3. Czy były takie wersje?
    Przez miglanc153 w dziale NA KAŻDY TEMAT / Humor / Off Topic
    Odpowiedzi: 12
    Ostatni post / autor: 29-08-2009, 04:47
  4. [e38] 740i E38 w manualu 6 biegów
    Przez rosomak79 w dziale Witam, jestem nowy ...
    Odpowiedzi: 24
    Ostatni post / autor: 06-06-2008, 07:20

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •