Strona 3 z 5 PierwszyPierwszy 12345 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 43

Wątek: E38 730d czy były w manualu? Pomóżcie mi znaleść wymarzoną E38.

  1. #21
    Doświadczony Użytkownik Awatar nino
    Dołączył
    May 2008
    Posty
    1,456
    BMW
    E32 735
    Skąd
    Katowice

  2. #22
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Mar 2012
    Posty
    109
    BMW
    e38
    Skąd
    Poznan
    W Range Roverze z lat 90 byl dostepny TDS

  3. #23
    Doświadczony Użytkownik Awatar JointoVicz
    Dołączył
    Dec 2010
    Posty
    1,019
    BMW
    e32 EX 730 88' m30b30 r6 & e38 730i 95' m60b30 v8
    Skąd
    Torun
    Cytat Zamieszczone przez BOSS Zobacz posta
    Jesli dla Ciebie to pomylka to spoko, ale nie wprowadzaj innych w blad wypisujac takie wyssane z palca "rewelacje"
    3 znajomych mi ludzi w tym jeden to moj kuzyn mial/ma z tym silnikiem problemy :) nie jestem kims kto sobie cos wymysla:) moze to sa problemy wynikajace ze zlego uzytkowania silnika - nie wiem :) w kazdym razie nie spotkalem nikogo kto by chwalil ten silnik tak jak ludzie chwala sobie 3.0 d:) ktory jest dobrym silnikiem:) przykro mi ale no na temad tdsa nie slyszalem ZADNYCH dobrych opini:) pozatym ze w e38 nie moze dawac rady:) skoro dla 90% ludzi na forum 2.8 albo 3.0 benzyny to muly nie majace racji bytu a tym samochodzie to skad takie dobre zdanie o najwiekszym mule dostepnymw tej budzie?
    Ostatnio edytowane przez JointoVicz ; 05-02-2013 o 12:05

  4. #24
    Vip Vip
    Dołączył
    Jun 2007
    Posty
    3,880
    BMW
    750iL
    Skąd
    Bielsk Podlaski
    bo tds BYŁ dobrym silnikiem, teraz juz praktycznie wszystkie to padliny tak jak i tdci forda, sorry ale takie moje zdanie i doswiadczenie, przykladowo e39tds to auto nie do sprzedania, no chyba ze za 5 tys

  5. #25
    Vip Vip
    Dołączył
    Dec 2009
    Posty
    4,240
    BMW
    Nie mam
    Skąd
    Racibórz(Śląsk)
    2.5TDS to silnik steyra.
    Freelander ma silnik montowany poprzecznie.
    Większe które miały wzdłuznie montowany silnik miały dostępny 2.5dse(czyli tds)
    Celem wykształcenia nie jest napełnienie umysłu człowieka faktami; zadaniem jest nauczyć go, jak ma używać umysłu do.. myślenia. A często zdarza się, że człowiek lepiej umie myśleć, nie będąc krępowany wiedzą przeszłości.
    Henry Ford

    Nie pomagam przez tel, chcesz coś, jest pw, mail, gg, w ostateczności sms

  6. #26
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Jan 2013
    Posty
    282
    BMW
    e32 diesel
    Skąd
    biłgoraj
    Kolego 2korona na podstawie 2litrowego silnika bmw m20 powstał diesel m21 czyli 2,4 montowany w e30 i e34 i z ciekawostek przymierzany do e32:p
    Ja znam ludzi ktorzy chwala sobie ten silnik! W rodzinie jest trzy bmw z 2,5 tds i wszystko jest ok. A jesli mozna to jakie problemy przyspaza ten silnik?
    Konkretnie silnik a nie osprzet! Tak jak zostało wspomniane ze problemy z tymi silnikami wynikaja z zaniedban eksploatacyjnych a najbardziej dlatego ze montowano go do bmw. Przyzwyczajeni do osiagow i statusu marki uzytkownicy bmw siadali w samochod i gaz w podłoge,na zimnym,palenie gumy a ze tds mocny jak na tamte czasy to dawaj,przeciez to bmw,do tego zostało stworzone! A to tylko diesel.
    Silnik 3,0d jest duzo lepszym silnikiem i nie stwarza wiekszych problemow pod warunkiem ze takze o niego dbamy! Ale jak zawsze jest ale-skrzynia GM

  7. #27
    Vip Vip
    Dołączył
    Dec 2009
    Posty
    4,240
    BMW
    Nie mam
    Skąd
    Racibórz(Śląsk)
    Cytat Zamieszczone przez laki7 Zobacz posta
    Ale jak zawsze jest ale-skrzynia GM
    Nie w E38 i E53 ;)
    Celem wykształcenia nie jest napełnienie umysłu człowieka faktami; zadaniem jest nauczyć go, jak ma używać umysłu do.. myślenia. A często zdarza się, że człowiek lepiej umie myśleć, nie będąc krępowany wiedzą przeszłości.
    Henry Ford

    Nie pomagam przez tel, chcesz coś, jest pw, mail, gg, w ostateczności sms

  8. #28
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Jan 2013
    Posty
    282
    BMW
    e32 diesel
    Skąd
    biłgoraj
    W x5 przed liftem był gm, po zf, w e38 podejrzewam ze podobnie. Niezmienia to faktu ze wiekszosc tych naprawde dobrych silnikow polacy eksploatuja w e46 i e39 a tam niestety siedzi GM!

  9. #29
    Super Moderator Awatar Anatol
    Dołączył
    Jun 2007
    Posty
    6,149
    BMW
    e38 735 iA
    Skąd
    Warszawa
    Cytat Zamieszczone przez JointoVicz Zobacz posta
    3 znajomych mi ludzi w tym jeden to moj kuzyn mial/ma z tym silnikiem problemy :) nie jestem kims kto sobie cos wymysla:) moze to sa problemy wynikajace ze zlego uzytkowania silnika - nie wiem :) w kazdym razie nie spotkalem nikogo kto by chwalil ten silnik tak jak ludzie chwala sobie 3.0 d:) ktory jest dobrym silnikiem:) przykro mi ale no na temad tdsa nie slyszalem ZADNYCH dobrych opini:) pozatym ze w e38 nie moze dawac rady:)

    Znowu pieprzysz trzy po trzy. Ile jeszcze będzie tematów w który będziesz pisał brednie ?????

    Co to znaczy ktoś gdzieś ??
    Jeśli masz wiarygodne/wartościowe wiadomości uzyskane tylko na własnym doświadczeniu to zrozumiem !!!!

    Pisząc kolejny raz "BREDNIE ZASŁYSZANE" wprowadzasz ludzi w błąd i doprowadzasz do kolejnego bezsensownego pisania OT na 4 strony !!


    Wykup proszę abonament na onecie. Tam można do woli pisać co sobie dusza zapragnie.


    Kolejne brednie będą nagradzane lepiej jak w lotto !

  10. #30
    Doświadczony Użytkownik
    Dołączył
    May 2011
    Posty
    2,605
    BMW
    ....
    Skąd
    ...
    Cytat Zamieszczone przez laki7 Zobacz posta
    W x5 przed liftem był gm, po zf, w e38 podejrzewam ze podobnie. Niezmienia to faktu ze wiekszosc tych naprawde dobrych silnikow polacy eksploatuja w e46 i e39 a tam niestety siedzi GM!
    w e38 była tylko ZF

Podobne wątki

  1. [wnętrze] Czy do E66 były podnóżki
    Przez olejus w dziale Seria e65 / e66 / e67
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post / autor: 11-07-2011, 06:31
  2. [mechanika] E38 manualu 4.4 iL
    Przez zimny2503 w dziale Seria e38
    Odpowiedzi: 29
    Ostatni post / autor: 09-04-2011, 09:13
  3. Czy były takie wersje?
    Przez miglanc153 w dziale NA KAŻDY TEMAT / Humor / Off Topic
    Odpowiedzi: 12
    Ostatni post / autor: 29-08-2009, 04:47
  4. [e38] 740i E38 w manualu 6 biegów
    Przez rosomak79 w dziale Witam, jestem nowy ...
    Odpowiedzi: 24
    Ostatni post / autor: 06-06-2008, 07:20

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •