Strona 2 z 5 PierwszyPierwszy 1234 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 43

Wątek: E38 730d czy były w manualu? Pomóżcie mi znaleść wymarzoną E38.

  1. #11
    Doświadczony Użytkownik
    Dołączył
    May 2011
    Posty
    2,605
    BMW
    ....
    Skąd
    ...
    trzeba napisać do gościa o vin i wiadomo będzie jaka wersja wyjechała z fabryki,

  2. #12
    Zaawansowany Użytkownik Awatar slowik871
    Dołączył
    Jan 2013
    Posty
    226
    BMW
    Bmw E38 735iA,Bmw e39 530dTouring,BMW535DTouring
    Skąd
    Wiechowo
    jasne kolega napisał ze takich poniżej 20tys nie szuka nie chodzi o cene w srodku na pierwszy rzut oka niema grzanych foteli a skóra bez tego to troszke w dupke zimno w mrozy za nim auto sie nagrzeje:)brak pdc,rolety,wystarczy zerknąć na środkową konsole przeraża mnie syf w środku druga sprawa ciekawe jak z silnikiem,zwróc uwage na pedał sprzęgła.Kolego czy inny motor wchodzi w grę szczerze wydaje mi się ze predzej znajdziesz benzyne w idealnym stanie niż diesla no i zostaje jeszcze 740 bi turbo:) a i tak zawsze trzeba mieć pare złoty po zakupie:)
    Ostatnio edytowane przez slowik871 ; 30-01-2013 o 09:08

  3. #13
    Vip Vip
    Dołączył
    Jun 2007
    Posty
    3,880
    BMW
    750iL
    Skąd
    Bielsk Podlaski
    Cytat Zamieszczone przez BOSS Zobacz posta
    Jak znam zycie to most dalej ma od automatu wiec jak lubisz ciagac ciezkie przyczepy to bedzie jak znalazl :) Od zera szatan ale Vmax bedzie okolo 160km/h

    założyć most od TDSa i nawet fajne auto by wyszło, przynajmniej inne :-)

  4. #14
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Sep 2008
    Posty
    14
    BMW
    E39
    Skąd
    Suwałki
    No rzeczywiście ta srebrna z wierzchu spoko wygląda.Ale w środku syf, tak jak i tło na którym zdjęcia robione.Hehe.To nie ta, ta co oglądałem ciemna zieleń za 23tys i na internecie jej nie widziałem jak na razie.Ale cyry od roku szukam E38 i nigdy nie widziałem manualu w 730d , a tu proszę w ciągu miesiąca 2 sztuki-cuda.Ludziom padają skrzynie i szukają jak najtańszych rozwiązań i przerabiają-szok.Napisałem do tego też z prośbą i vin i cisza, jeden i drugi obiecał że wyśle i milczą,bo wiedzą co mają.

  5. #15
    Doświadczony Użytkownik Awatar JointoVicz
    Dołączył
    Dec 2010
    Posty
    1,019
    BMW
    e32 EX 730 88' m30b30 r6 & e38 730i 95' m60b30 v8
    Skąd
    Torun
    Cytat Zamieszczone przez BOSS Zobacz posta
    Skad takie info??
    E38 TDS byly w manualu! niestety 730d juz tylko automat :(
    TDs kolego szanowny to pomylka jak dla mnie:D to silnik ktory powinien byc w omedz i tam sobie chodzic i nie wtryniac sie do bmw!:D



    + kolega bloodi kupil ostatnio 730 d z 200roku i jest ladna i zadbana:) i wcale nei dal powyzej 20k:) wiec nie zgodze sie ze ponizej 20k to szroty:) moim zdaniem to zbys smiale stwierdzenie mijajace sie z prawda:) dziekuje:)

  6. #16
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Sep 2008
    Posty
    14
    BMW
    E39
    Skąd
    Suwałki
    Wiesz traf szczęścia, okazji też jest.A druga prawda to że dla jednego ideał a dla drugiego niestety szrot.Ja np malowane auto z daleka poznam a taki sprzedawca pewny że nigdy lakiernika nie widziało bo jest idealne i święcie przekonany jest o tym że ma racje nawet zakładać się chce a auto całe po dach malowane-taki ideał ostatnio oglądałem.Jak powiedziałem dla gościa że ładne ale całe malowane to myślałem że mnie zabije,hehe.Wyciągam czujnik obmierzyłem mu całe to zbladł chłopak.On święcie był przekonany że ma idealne auto, Bmka malowana cała po dach, fakt że bardzo ładnie była zrobiona, ale poniżej listew szpachli tyle że czujnik już nie wskazywał.Ja rozumiem element jakiś malowany bo to nie są nowe auta, ale nie pełno szpachli.Ja dwa lata temu sprzedałem E34 oryginał ostatni wypust 95r.Auto żadnego elementu nie miało malowanego tylko tylna klapa i sam kancik szpachlowany delikatnie, reszta oryginał.Jeden element przez tyle lat a miała 360tys km.

  7. #17
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Sep 2008
    Posty
    14
    BMW
    E39
    Skąd
    Suwałki
    Kupisz idealne i takie auto łatwo utrzymać w idealny stanie.Kupisz szrota to wsadzisz drugie tyle i dalej g...em jeździsz.

  8. #18
    Moderator Mod Awatar BOSS
    Dołączył
    May 2007
    Posty
    4,128
    BMW
    740i
    Skąd
    Dolny Slask
    Cytat Zamieszczone przez JointoVicz Zobacz posta
    TDs kolego szanowny to pomylka jak dla mnie:D to silnik ktory powinien byc w omedz i tam sobie chodzic i nie wtryniac sie do bmw!:D
    Jesli dla Ciebie to pomylka to spoko, ale nie wprowadzaj innych w blad wypisujac takie wyssane z palca "rewelacje"
    Każdy człowiek jest jak książka, ma dobre strony, wystarczy tylko przekartkować te złe !!!

  9. #19
    Vip Vip
    Dołączył
    Dec 2009
    Posty
    4,240
    BMW
    Nie mam
    Skąd
    Racibórz(Śląsk)
    Cytat Zamieszczone przez JointoVicz Zobacz posta
    TDs kolego szanowny to pomylka jak dla mnie to silnik ktory powinien byc w omedz i tam sobie chodzic i nie wtryniac sie do bmw!
    Tyle, że w Omedze i Land Roverze pojawił się dzięki BMW. 2.5TDS to silnik Steyra poprawiony i unowocześniony przez BMW. W E38 które potrafi ważyć 2t to nie jest demon mocy, ale generalnie silnik dobry, niekoniecznie użytkownicy
    Celem wykształcenia nie jest napełnienie umysłu człowieka faktami; zadaniem jest nauczyć go, jak ma używać umysłu do.. myślenia. A często zdarza się, że człowiek lepiej umie myśleć, nie będąc krępowany wiedzą przeszłości.
    Henry Ford

    Nie pomagam przez tel, chcesz coś, jest pw, mail, gg, w ostateczności sms

  10. #20
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Sep 2008
    Posty
    14
    BMW
    E39
    Skąd
    Suwałki
    A to fakt że, w Omedze silnik jest od BMW 2,5tds.Ale że w Land Roverze?Pierwsze słyszę-w którym?Bo na ten przykład ja Mam Land Rovera Freelandera 2002r i u mnie siedzi silnik też BMW ale ten 2,0d 136 konny ale w landku ma 112KM a wyższy moment obrotowy i na każdym nawet przewodzie pisze BMW.Ale ten 2,5tds to może tych starych dużych Land Roverach siedział?-nie wiedziałem tego,to na pewno prawda?A ten 2,5 tds jest zrobiony na podstawie dwu litrowego 6cyl Benzyniaka BMW, czyż nie?

Podobne wątki

  1. [wnętrze] Czy do E66 były podnóżki
    Przez olejus w dziale Seria e65 / e66 / e67
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post / autor: 11-07-2011, 06:31
  2. [mechanika] E38 manualu 4.4 iL
    Przez zimny2503 w dziale Seria e38
    Odpowiedzi: 29
    Ostatni post / autor: 09-04-2011, 09:13
  3. Czy były takie wersje?
    Przez miglanc153 w dziale NA KAŻDY TEMAT / Humor / Off Topic
    Odpowiedzi: 12
    Ostatni post / autor: 29-08-2009, 04:47
  4. [e38] 740i E38 w manualu 6 biegów
    Przez rosomak79 w dziale Witam, jestem nowy ...
    Odpowiedzi: 24
    Ostatni post / autor: 06-06-2008, 07:20

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •