Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 29

Wątek: Dziwne ogłoszenie bmw e60 530d

  1. #1
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    May 2009
    Posty
    833
    BMW
    E38 740IA M60, E39 525d
    Skąd
    Kraków

    Dziwne ogłoszenie bmw e60 530d

    Witam przrgladałem allegro i znalazłem takie oto e60 http://otomoto.pl/bmw-530-C27578026.html zastanawia mnie czemu taka cena normalna ok 50 000, nie ma telefonu więc wysłałem mu maila z ciekawości z zapytaniem żeby podał mi nr telefonu oto co odpisał
    1 mail Witam,

    Cieszê siê, ze sa Pañstwo zainteresowani moim samochodem. Sprzedajê ten samochód tak tanio, poniewaz kupilem tu w Anglii inny. Pochodzê z Polski. Jestem lekarzem i ze wzglêdu na pracê przeprowadzilem siê do Wielkiej Brytanii. Mam tu nowa pracê i zarabiam wiêcej niz w Polsce. Przywiozlem samochód z Polski do Anglii. Samochód zarejestrowany jest w Polsce. Prawdopodobnie sa Pañstwo zainteresowani tym, dlaczego sprzedajê go w tak niskiej cenie. Cena rynkowa samochodów z kierownica po prawej stronie jest w Anglii niska. Samochód ma kierownice po lewej stronie, jest to wersja europejska, oraz byl zakupiony w salonie w Polsce.
    Samochód jest w doskonalym stanie, nie ma uszkodzeñ, bezwypadkowy. Nie posiada zadrapañ, garazowany. Nie palê, zatem samochód jest typowy dla osoby niepalacej.
    Wnêtrze jest równiez w doskonalej formie.
    Silnik jest równiez w bardzo dobrym stanie, nie ma z nim problemów.
    Pojazd posiada pelna dokumentacjê serwisowania. Jest on równiez zarejestrowany w Polsce i jest to jeden z powodów, dlaczego sprzedajê samochód w Polsce. Samochód jest równiez ubezpieczony. Posiada wszystkie dokumenty.
    Jeœli potrzebuja Pañstwo wiêcej zdjêc lub jakiekolwiek inne informacje na temat samochodu, proszê mnie o tym powiadomic w kolejnym mailu, abym mógl Pañstwu je wyslac. Równiez podam Pañstwu wiêcej szczególów na temat tego, w jaki sposób transakcja bêdzie sfinalizowana.

    Czekam na Pañstwa odpowiedz mozliwie jak najszybciej.

    Pozdrawiam

    2 mail
    Witam,

    Przepraszam za moja spózniona odpowiedz. Chce Pana poinformowac, ze moge wyslac samochód na panski adres bez problemu. Samochód jest zupelnie jak nowy, nie mam tu nic do ukrycia, moze Pan wykonac pelny mechaniczny sprawdzian, gdy go Pan otrzyma i upewnic sie, ze nie ma absolutnie zadnego problemu. Mam wszystkie papiery gotowe do sprzedazy.
    Kilka tygodni temu, ktos z Polski powiedzial mi, ze przyjdzie i kupi mój samochód. Powiedzialem OK, spotkamy sie w Londynie i dokonamy transakcji. Ja biore dzien wolny z pracy w Londynie, a nastepnego dnia kupca nie ma, nigdy nie odpowiedzial na moje e-maile ani na moje telefony, a wiec oto jest co ja moge Panu zaoferowac. Moge przetransportowac samochód na panski adres w Polsce. Transakcja ma byc zamknieta przez firme przewoznicza. W ten sposób bede mial pewnosc, ze nie strace czasu na marne, bede wiedzial, ze jest Pan zaufanym kupcem. Musi Pan dokonac platnosci bezposrednio do firmy przewozniczej (oni zabezpiecza pieniadze do czasu, az Pan otrzyma i przetestuje samochód), prosze nie wysylac pieniedzy do mnie. Ja wysle samochód na panski adres przez firme przewoznicza, a firma przewoznicza dostawi samochód pod panski adres (dostawa typu „door-to-door”). Równiez udziele Panu 7 dni na inspekcje samochodu i dokumentów (w tym czasie moze Pan anulowac transakcje, jesli samochód sie Panu nie spodoba). Firma przewoznicza sprawdzi samochód oraz dokumenty samochodowe przed rozpoczeciem transakcji, aby zobaczyc, czy wszystko jest wedlug nich w porzadku. A wiec, jesli Pan posiada pieniadze i jest Pan gotowy do zakupu, ja musze miec Pana pelne imie i nazwisko, adres pocztowy oraz numer telefonu – jak tylko je otrzymam, natychmiast rozpoczne transakcje.

    Pozdrawiam
    Co o tym sądzicie mi wydaje się to jakimś przekrętem i próba wyłudzenia pieniędzy.

  2. #2
    Zaawansowany Użytkownik Awatar e32mały
    Dołączył
    Jan 2013
    Posty
    201
    BMW
    E32&E36
    Skąd
    Szwecja

  3. #3
    Vip Vip Awatar Dzuda
    Dołączył
    Feb 2008
    Posty
    10,285
    BMW
    E32 735i ; MB 560 SEC 88'
    Skąd
    Sandomierz
    Wydaje mi się że jak szukałem auta dla siebie to widziałem to ogłoszenie tylko że z normalną ceną (ok 55 t zł). Jeśli faktycznie jest to taka okazja to warto jechać osobiście ten samochód odebrać.

    Jednak ja bym nie wierzył w takie cuda...

    No i się wyjaśniło... Tylko skąd sprzedający ma zdjęcia poprzedniego właściciela (o ile to ta skradziona)

  4. #4
    Doświadczony Użytkownik Awatar nino
    Dołączył
    May 2008
    Posty
    1,456
    BMW
    E32 735
    Skąd
    Katowice
    Ściema i próba wyłudzenia, nie ma nawet się nad czym zastanawiać.

  5. #5
    BMW RuLeZ Mod Awatar Bezi
    Dołączył
    Nov 2008
    Posty
    5,299
    BMW
    BMW G11 740xD , BMW e46 325CI Cabrio
    Skąd
    Wrocek City
    Jest to przekręt,na 100% , było już o tym pełno.
    Jerome Le Banner: "...W siłowni możesz wypracować sobie mięśnie klatki lub mięśnie ud. Nie możesz jednak wzmocnić swoich jaj, albo się z nimi urodziłeś albo nie..."

  6. #6
    Zaawansowany Użytkownik Awatar e32mały
    Dołączył
    Jan 2013
    Posty
    201
    BMW
    E32&E36
    Skąd
    Szwecja
    To frajer nie ma kasy to i taki sposób wycisnie

  7. #7
    skoro przekręt to dlaczego wlasicicel nie boi się pokazywać numerów rejestracyjnych ? mozna go namierzyc przecież
    ♥♥♥ BLACK MAGIC ♥♥♥

    Łatwo się zgubić, gdzieś między marzeniami, otaczani szarymi problemami osądzani pochopnie ...
    Po co płacz i skrucha? Płomień chwili, wolność złap i nie daj się oszukać.

    AJK : (

  8. #8
    Doświadczony Użytkownik Awatar nino
    Dołączył
    May 2008
    Posty
    1,456
    BMW
    E32 735
    Skąd
    Katowice
    Cytat Zamieszczone przez k i v i Zobacz posta
    skoro przekręt to dlaczego wlasicicel nie boi się pokazywać numerów rejestracyjnych ? mozna go namierzyc przecież
    Kivi, ale właściciel tego auta nie wystawił. Zdjęcia ktoś sobie pożyczył po prostu. Było już parę podobnych ogłoszeń z różnymi samochodami.

  9. #9
    Doświadczony Użytkownik Awatar JointoVicz
    Dołączył
    Dec 2010
    Posty
    1,019
    BMW
    e32 EX 730 88' m30b30 r6 & e38 730i 95' m60b30 v8
    Skąd
    Torun
    dziwna sprawa...:D niby skradzona a na allegro stoi.. szok:D

  10. #10
    Zaawansowany Użytkownik Awatar bladyatl
    Dołączył
    Jul 2012
    Posty
    369
    BMW
    e38 740i 99r
    Skąd
    warszawa
    Nie boi się zdjęć pokazywać bo też nie są jego (skopiowane z wcześniejszej z innego ogłoszenia) i może bardziej uwiarygodnią jego ogłoszenie. Ale to ogłoszenie to przekręt na 100%. Jest sporo innych samochodów za pół ceny bez telefonu i to są ewidentne wyłudzenia. Że też ludzie się nie boją wystawiać takich ogłoszeń bo można namierzyć skąd było wystawione (ip komputera itd.).

Podobne wątki

  1. Dziwne ogłoszenie
    Przez Pawel130589 w dziale Allegro, Ebay i inne ...
    Odpowiedzi: 24
    Ostatni post / autor: 30-04-2011, 22:56
  2. Skradziono auto marki BMW 530d E60 !! Ktokolwiek widział/wie
    Przez MastaKleszcz w dziale NA KAŻDY TEMAT / Humor / Off Topic
    Odpowiedzi: 44
    Ostatni post / autor: 20-03-2010, 19:03
  3. E60 530d
    Przez krabi_one w dziale NA KAŻDY TEMAT / Humor / Off Topic
    Odpowiedzi: 8
    Ostatni post / autor: 16-02-2010, 20:33
  4. wypasione E39 530d z końca produkcji , czy ubogie E60 525d ?
    Przez FuBu w dziale Allegro, Ebay i inne ...
    Odpowiedzi: 6
    Ostatni post / autor: 23-04-2009, 22:49

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •