Witam przrgladałem allegro i znalazłem takie oto e60 http://otomoto.pl/bmw-530-C27578026.html zastanawia mnie czemu taka cena normalna ok 50 000, nie ma telefonu więc wysłałem mu maila z ciekawości z zapytaniem żeby podał mi nr telefonu oto co odpisał
1 mail Witam,

Cieszê siê, ze sa Pañstwo zainteresowani moim samochodem. Sprzedajê ten samochód tak tanio, poniewaz kupilem tu w Anglii inny. Pochodzê z Polski. Jestem lekarzem i ze wzglêdu na pracê przeprowadzilem siê do Wielkiej Brytanii. Mam tu nowa pracê i zarabiam wiêcej niz w Polsce. Przywiozlem samochód z Polski do Anglii. Samochód zarejestrowany jest w Polsce. Prawdopodobnie sa Pañstwo zainteresowani tym, dlaczego sprzedajê go w tak niskiej cenie. Cena rynkowa samochodów z kierownica po prawej stronie jest w Anglii niska. Samochód ma kierownice po lewej stronie, jest to wersja europejska, oraz byl zakupiony w salonie w Polsce.
Samochód jest w doskonalym stanie, nie ma uszkodzeñ, bezwypadkowy. Nie posiada zadrapañ, garazowany. Nie palê, zatem samochód jest typowy dla osoby niepalacej.
Wnêtrze jest równiez w doskonalej formie.
Silnik jest równiez w bardzo dobrym stanie, nie ma z nim problemów.
Pojazd posiada pelna dokumentacjê serwisowania. Jest on równiez zarejestrowany w Polsce i jest to jeden z powodów, dlaczego sprzedajê samochód w Polsce. Samochód jest równiez ubezpieczony. Posiada wszystkie dokumenty.
Jeœli potrzebuja Pañstwo wiêcej zdjêc lub jakiekolwiek inne informacje na temat samochodu, proszê mnie o tym powiadomic w kolejnym mailu, abym mógl Pañstwu je wyslac. Równiez podam Pañstwu wiêcej szczególów na temat tego, w jaki sposób transakcja bêdzie sfinalizowana.

Czekam na Pañstwa odpowiedz mozliwie jak najszybciej.

Pozdrawiam

2 mail
Witam,

Przepraszam za moja spózniona odpowiedz. Chce Pana poinformowac, ze moge wyslac samochód na panski adres bez problemu. Samochód jest zupelnie jak nowy, nie mam tu nic do ukrycia, moze Pan wykonac pelny mechaniczny sprawdzian, gdy go Pan otrzyma i upewnic sie, ze nie ma absolutnie zadnego problemu. Mam wszystkie papiery gotowe do sprzedazy.
Kilka tygodni temu, ktos z Polski powiedzial mi, ze przyjdzie i kupi mój samochód. Powiedzialem OK, spotkamy sie w Londynie i dokonamy transakcji. Ja biore dzien wolny z pracy w Londynie, a nastepnego dnia kupca nie ma, nigdy nie odpowiedzial na moje e-maile ani na moje telefony, a wiec oto jest co ja moge Panu zaoferowac. Moge przetransportowac samochód na panski adres w Polsce. Transakcja ma byc zamknieta przez firme przewoznicza. W ten sposób bede mial pewnosc, ze nie strace czasu na marne, bede wiedzial, ze jest Pan zaufanym kupcem. Musi Pan dokonac platnosci bezposrednio do firmy przewozniczej (oni zabezpiecza pieniadze do czasu, az Pan otrzyma i przetestuje samochód), prosze nie wysylac pieniedzy do mnie. Ja wysle samochód na panski adres przez firme przewoznicza, a firma przewoznicza dostawi samochód pod panski adres (dostawa typu „door-to-door”). Równiez udziele Panu 7 dni na inspekcje samochodu i dokumentów (w tym czasie moze Pan anulowac transakcje, jesli samochód sie Panu nie spodoba). Firma przewoznicza sprawdzi samochód oraz dokumenty samochodowe przed rozpoczeciem transakcji, aby zobaczyc, czy wszystko jest wedlug nich w porzadku. A wiec, jesli Pan posiada pieniadze i jest Pan gotowy do zakupu, ja musze miec Pana pelne imie i nazwisko, adres pocztowy oraz numer telefonu – jak tylko je otrzymam, natychmiast rozpoczne transakcje.

Pozdrawiam
Co o tym sądzicie mi wydaje się to jakimś przekrętem i próba wyłudzenia pieniędzy.