Witam, pochodzę z Sierpca niewielki stare miasteczko na Mazowszu. Muszę się przyznać że jestem przesiedleńcem z innego forum :) byłem członkiem Civic Klub Polska, Hondą Civic Coupe jeździłem 6 lat. Auto pięknie mi służyło. Rozstałem się z Hondą w tym miesiące i właśnie...E38 siedzi mi w głowie od dawien dawna. Oczywiście planuję zakup :) Mam nadzieję ze na wiosnę pochwalę się nową żoną, zapewne pomęczę Was trochę w dziale kupie/sprzedam:)
Dzięki za wyrozumiałość, wybitnym specem od BMW nie jestem, jak wspomniałem gros czasu spędziłem w temacie sportowych aut japońskich...ale przyszedł ten czas "poważniejszy" gdy miałem zaszczyt poprowadzić E38 i myślę że to jest to :) Pozdrawiam wszystkich!
Nie wiem czy to odpowiednie miejsce do zasugerowania takiego tematu ale może ktoś krótko podpowie: obecnie proszę się nie śmiać autem przejeżdżam ok. 4 tyś km rocznie :) Biorę pod uwagę 728i chociaż znajomek mi podpowiada że na moim miejscu brałby V8. Może niesłusznie ale V8 wydaję mi się jeszcze za bardzo abstrakcyjne, wyrosłem już również z patrzenia tylko na osiągi (na codzień przemieszczam się obecnie S40 T4 200KM). Co myślicie o wyborze silnika przy tak niewielkim przebiegu? obecnie na auto chciałbym przeznaczyć ok 15+ ... Dzięki za odpowiedz, i sorki jeśli pytanie zadaje nie w tym dziale