Dziękuję wszystkim za rady :) Właśnie jestem po wekeendowych jazdach próbnych.Miałem na kilka dni E-65 z dieslem 3.0L,ok.235 Km(wiem że fabrycznie mają chyba 218 Km),2003 rok i autko absolutnie bezwypadkowe,full opcja-wszystkie bajerki itd,natomiast wcześniej polatałem troszkę 745 z tego samego roku,podobnym przebiegiem i wyposażeniem i wiem już na bank że diesel odpada-przynajmniej u mnie :hah: Pod moją nogą spalanie oscylowało w dieslu na poziomie 11l-benzynka ok 17-18l na setkę,osiągi może i są podobne ale mi nie pasuje zupełnie charakterystyka silnika diesla,co benzynka to benzynka(nawet sam właściciel go nie polecał i szuka czegoś mocniejszego w benzynie bo już raz wtryski i turbinkę wymieniał).Aha co do systemu audio-to może i po E38 się przyłożyli,ale moim zdaniem w aucie za te pieniądze powinno grać o niebo lepiej,do tego ilość miejsca z tyłu jest delikatnie mówiąc skąpa jak na tę klasę auta,a deska rozdzielcza jest podświetlona co najmniej skąpo,na pochwałę zasługuje zawieszenie i wyciszenie auta:what: Opinie handlaży z allegro o kosmicznie niskim spalaniu to mega mity wyssane z ich bujnej wyobrazni i olbrzymiej chęci sprzedania auta-DEBILE Jeżeli chodzi o wybór wersji silnikowej to wiem już na pewno że chcę benzyne,natomiast muszę się jeszcze poważnie zastanowić co do marki :razz: (i wiem że tu pewnie mi się oberwie od forumowiczów),ale są to moje prywatne odczucia.Robię rocznie ok 80-100 tyś km więc kupując auto i wydając na to sporo kaski chciałbym nabyć autko do którego będę wsiadał z radością,a każdy przejechany kilometr będzie utwierdzał mnie w tym,że dokonałem dobrego wyboru :x .