Strona 3 z 14 PierwszyPierwszy 1234513 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 136

Wątek: Jaką wersję silnikową E-65 wybrać...???

  1. #21
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Jan 2009
    Posty
    64
    ja tam sie przymierzam do 730d ,mam ten silnik w I generacji pod maska 5er 184KM i daje rade. po lifcie ma on 246 KM chyba wiec nie sadze by mial gorsze osiagi od piatki

    poza tym to nie sa auta na wyscigi jak ktos chce latac to niech kupi e30 z silnikiem od M-ki

    740d i 745d bym nie kupil z uwagi na ponoc wadeukladu chlodzenia i V8 w dieslu bmw nie najlepsze chyba zrobilo skoro zaprzestali produkcji tego silnika


    jesli sie myle niech ktos mnie poprawi

  2. #22
    Super Moderator Awatar Anatol
    Dołączył
    Jun 2007
    Posty
    6,149
    BMW
    e38 735 iA
    Skąd
    Warszawa
    Ja się ośmiele poprawić i zaprosić do działu PRZEDSTAW SIĘ -------------->

  3. #23
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Jan 2009
    Posty
    64
    bardzo chetnie ale jeszcze nie mam 7er a temat jest laczony "przedstaw sie i swoje 7" ;D

  4. #24
    Super Moderator Awatar Anatol
    Dołączył
    Jun 2007
    Posty
    6,149
    BMW
    e38 735 iA
    Skąd
    Warszawa
    Przedstaw się i swoje BMW 7 er ....

    Czyli wogóle z kim rozmowa ... nawet jak nie masz BMW 7er ......




    Bo ,że tak stwierdzę rozmowa z dupy ....


    Poprostu się przedstaw ......
    8/

  5. #25
    Doświadczony Użytkownik Awatar Aldik
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    6,420
    BMW
    740xd f01
    Skąd
    Katowice
    Cytat Zamieszczone przez Helberstam

    740d i 745d bym nie kupil z uwagi na ponoc wadeukladu chlodzenia i V8 w dieslu bmw nie najlepsze chyba zrobilo skoro zaprzestali produkcji tego silnika


    jesli sie myle niech ktos mnie poprawi
    V12 niestety też już chyba nie będzie .... kiedyś słyszałem jak ktoś z bmw ogłosił ze koniez ze zwiększaniem pjemnosci i dużo ilością cylindrów - teraz mniejsze ale uturbione.... niestety zapowiada sie era 1.4 w bmw.. pewnie to bedzie z 200KM ale jedna 4 gary jak sie nie myle....

  6. #26
    Super Moderator Awatar Anatol
    Dołączył
    Jun 2007
    Posty
    6,149
    BMW
    e38 735 iA
    Skąd
    Warszawa
    Aldik !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

    Ktoś kogoś skłania do PRZEDSTAWIENA SIĘ !!!!!!


    Ty jak Tempy matoł odpowiadasz ... po co ?????

    Najpierw Na Tym forum obowiązują PEWNE ZASADY ......!!!!!!


    Po tym informacje ..... Nie pierwszy raz tak jest .......


    Poczekaj i przekaż swoje inforamcje ..... ech .........

  7. #27
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Jan 2009
    Posty
    64
    Cytat Zamieszczone przez Aldik
    Cytat Zamieszczone przez Helberstam

    740d i 745d bym nie kupil z uwagi na ponoc wadeukladu chlodzenia i V8 w dieslu bmw nie najlepsze chyba zrobilo skoro zaprzestali produkcji tego silnika


    jesli sie myle niech ktos mnie poprawi
    V12 niestety też już chyba nie będzie .... kiedyś słyszałem jak ktoś z bmw ogłosił ze koniez ze zwiększaniem pjemnosci i dużo ilością cylindrów - teraz mniejsze ale uturbione.... niestety zapowiada sie era 1.4 w bmw.. pewnie to bedzie z 200KM ale jedna 4 gary jak sie nie myle....

    widze ze masz 740d mozesz cos napisac o silniku i ile masz najechane? czy to fakt ze chlodzenie silnika szwankuje? ile to pali prawdziwie?

  8. #28
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Aug 2008
    Posty
    216
    BMW
    740d
    Skąd
    ddz
    Byl specjalnie zalozony taki temat o 740d wiec sobie mozesz poszukac. Z 530d robi wiatrak :hah: nic sie nie grzeje nic sie nie psuje. Od tych co mieli/maja nie slyszalem narzekan a jedynie od tych co gdzies cos slyszeli.

  9. #29
    Doświadczony Użytkownik Awatar Aldik
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    6,420
    BMW
    740xd f01
    Skąd
    Katowice
    Cytat Zamieszczone przez Helberstam
    Cytat Zamieszczone przez Aldik
    Cytat Zamieszczone przez Helberstam

    740d i 745d bym nie kupil z uwagi na ponoc wadeukladu chlodzenia i V8 w dieslu bmw nie najlepsze chyba zrobilo skoro zaprzestali produkcji tego silnika


    jesli sie myle niech ktos mnie poprawi
    V12 niestety też już chyba nie będzie .... kiedyś słyszałem jak ktoś z bmw ogłosił ze koniez ze zwiększaniem pjemnosci i dużo ilością cylindrów - teraz mniejsze ale uturbione.... niestety zapowiada sie era 1.4 w bmw.. pewnie to bedzie z 200KM ale jedna 4 gary jak sie nie myle....

    widze ze masz 740d mozesz cos napisac o silniku i ile masz najechane? czy to fakt ze chlodzenie silnika szwankuje? ile to pali prawdziwie?
    Sam gdzieś zakładałem temat o 3,9d .. hmm...
    Co do ogólnie silnika to nic nie robie po za olejem, filtrami itp Jedyne co mi padlo to czujnik wałka i wału... a tak to co jakiś czas przy zawieszeniu coś robie, tu gałeczka, tu drążek, tu wachaczyk ehhh .. no ale to juz z pretensjami powinienem do rządu za stan dróg ehh. Co do układu chłodzenia to zrobiłem asutkami niecałe 40 tyś i nic sie nie dzieje, wiadomo płyn zmieniyłem ale nic więcej,... jest ok...

  10. #30
    7ka
    Gość
    ja juz wiem ze diesla juz nigdy nie kupie (nigdy nie mow nigdy :x ) wlasnie zaczynam rozumiec co to znaczy miec "taniego diesla" 8/ kolejna rzecz ktora sobie wymieniam dla swietego spokoju.. turbo.. 1550 ojro .. w przeciagu miesiaca to juz niecalae 1800 ojro..

    takze diesel wcale tani nie jest...

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •