Strona 5 z 8 PierwszyPierwszy ... 34567 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 41 do 50 z 76

Wątek: Fotele komfort doposażenie!!!!

  1. #41
    Doświadczony Użytkownik Awatar HTN
    Dołączył
    Oct 2012
    Posty
    1,346
    BMW
    ex-730Ld e66 / obecnie S350CDI L
    Skąd
    okolice Frankfurtu / Wrocław / Kotlina Kłodzka

    Post

    Cytat Zamieszczone przez lukassolski Zobacz posta
    Tylu nie dokładałem bo kilka osób mówiła ze zbędny gadżet i masa roboty.
    Zależy kto z kim jeździ. Ja długo szukałem, żeby jednak to miał, bo młody mi zasypia w samochodzie i wisi na pasach. Na komfotach z tył go rozkładam i śpi na pół-leżąco. Żona jeździ z nim z tył i wydała oficjalny zakaz zmiany auta na inne - bez sterowanych kątów foteli.

    Sens montażu/posiadania jest podobny, jak szukanie wersji Long.

    W krótkiej wersji kiedyś miałem kupić przedlift. Minus wtedy jest taki, że jak się maksymalnie rozłoży fotel to jest bardzo mało miejsca na nogi. No, ale komfort jest o wiele większy według mnie.
    Ostatnio edytowane przez HTN ; 13-11-2016 o 15:53

  2. #42
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    May 2014
    Posty
    783
    BMW
    e65 730d
    Skąd
    UK
    Cytat Zamieszczone przez HTN Zobacz posta
    Zależy kto z kim jeździ. Ja długo szukałem, żeby jednak to miał, bo młody mi zasypia w samochodzie i wisi na pasach. Na komfotach z tył go rozkładam i śpi na pół-leżąco. Żona jeździ z nim z tył i wydała oficjalny zakaz zmiany auta na inne - bez sterowanych kątów foteli.

    Sens montażu/posiadania jest podobny, jak szukanie wersji Long.

    W krótkiej wersji kiedyś miałem kupić przedlift. Minus wtedy jest taki, że jak się maksymalnie rozłoży fotel to jest bardzo mało miejsca na nogi. No, ale komfort jest o wiele większy według mnie.
    Dokładnie tak jak piszesz u mnie nie ma opcji zeby żona jechała z tylu a córka ma lekko odchylany fotelik i ładnie leży jak przyśnie. Co nie zmienia faktu ze jak bym miał w standardzie takie fotele to bym odchylał ja troche bardziej i było by wygodniej ale mi bardziej chodziło ze dołożenie nie jest prosta sprawa.

  3. #43
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Nov 2012
    Posty
    708
    BMW
    E65
    Skąd
    Chełm
    Powiem szczerze że dokładanie samych wiązek zajęło mi 2dni. Dużo roboty ale warto.
    Dodatkowo nadmienie że mam krotka wersję!

  4. #44
    Doświadczony Użytkownik Awatar HTN
    Dołączył
    Oct 2012
    Posty
    1,346
    BMW
    ex-730Ld e66 / obecnie S350CDI L
    Skąd
    okolice Frankfurtu / Wrocław / Kotlina Kłodzka
    Jak dla mnie to czarna magia. Silniki, przekładnie... wszystko co mechaniczne mogę rozbierać, ale jak widzę kable, to mi skóra cierpnie na karku. Szczególnie w BMW, gdzie poza poprawnym podłączeniem, trzeba to jeszcze poprawnie zakodować.

  5. #45
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    May 2015
    Posty
    68
    BMW
    E65 FL
    Skąd
    Miasto
    Jak jest różnica pomiędzy fotelem z E65, a z E65 FL ? Bo jakoś nie za bardzo to widzę.

  6. #46
    Zaawansowany Użytkownik Awatar Zbichu
    Dołączył
    Sep 2015
    Posty
    566
    BMW
    Tymczasowo Audi
    Skąd
    Estoril

    Post

    Przy komfortach inne są moduły i wtyczki połączeniowe. W FL zagłówki były już aktywne (nie mylić ze sterowaniem). Różnice w parametrach typu rezystancja mat zajętości i jeszcze pewnie coś co przeoczyłem.

  7. #47
    Vip Vip Awatar damned1
    Dołączył
    Apr 2014
    Posty
    4,438
    BMW
    520i, 118i
    Skąd
    Wrocław
    Cytat Zamieszczone przez Zbichu Zobacz posta
    W FL zagłówki były już aktywne (nie mylić ze sterowaniem).
    W pre-FL też były już aktywne. Ja mam i już nawet błąd z tego tytułu usuwałem ;)

  8. #48
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    May 2016
    Posty
    650
    BMW
    E66 750Li, E66 760Li, G31 530xD, G05 45E
    Skąd
    Poznań
    Fotele od FL pasują bezproblemowo do preFL, wtyczki wszystkie mi pasowały, mata działa bez emulatora, zagłówki zakodowane też działają, wszystko działa!
    Wtyczka od maty preFL i FL jest taka sama, chyba że jest inaczej w autach przed 2003.03.
    Tylko napinacze od zwykłych foteli nie mają tylko czujnika zapięcia pasa, ale to można wykodować bezproblemowo.
    Wszystko przetestowane na własnej skórze i aucie, auto 10.2004r czyli preFL ale po lifcie elektroniki w 2003.03, fotele od 2008 roku 745D.

  9. #49
    Vip Vip Awatar Dzuda
    Dołączył
    Feb 2008
    Posty
    10,285
    BMW
    E32 735i ; MB 560 SEC 88'
    Skąd
    Sandomierz
    No dobra to mam pytanie....

    Mam do wzięcia fotele ale są z 2004r i z anglika. Co trzeba zmienić żeby to działało ?

  10. #50
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    May 2014
    Posty
    783
    BMW
    e65 730d
    Skąd
    UK

    Fotele komfort doposażenie!!!!

    Fotele przód? To musisz mieć fotele z modułami i przyciski z podłokietnika resztę zostawiasz swoje moduł airbag i napinacze. Jeżeli masz auto poliftowe to maty tez powinny byc takie same. Plug and play i kodowanie czyli dodać odpowiednie wyposażenie fa i przekodować pustym Man albo profilem default. Nie trzeba zamieniać modułów stronami itp wystarczy zakodować komputer zrobi swoje.

Podobne wątki

  1. [audio/video] LOGIC 7 doposażenie
    Przez jaro_alfa w dziale instrukcje / schematy
    Odpowiedzi: 14
    Ostatni post / autor: 26-08-2016, 00:06
  2. [elektryka] Elektryczna kolumna, doposażenie polifta
    Przez Szyszon w dziale Seria e38
    Odpowiedzi: 10
    Ostatni post / autor: 20-11-2011, 15:46

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •