Strona 4 z 8 PierwszyPierwszy ... 23456 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 31 do 40 z 76

Wątek: Fotele komfort doposażenie!!!!

  1. #31
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    May 2016
    Posty
    650
    BMW
    E66 750Li, E66 760Li, G31 530xD, G05 45E
    Skąd
    Poznań
    Dlaczego od razu szroty?
    A czym się różnią fotele od przed lyfta? Ja mam u siebie od polifta 2008rok założone i jakoś nie widzę różnic, moduły z 2008 śmigają w aucie z 2004roku. Tył elektryczny będę u siebie dokładał, tylko muszę dostać szary komplet, jest to prosta sprawa na logike, zasilanie modułów, wpięcie ich w can, wpięcie w can podłokietnika i zasilenie jego i chyba tyle.
    Twoją betę to firma pana Marcina doposażyła tak? Szacun, tyle kasy w auto, nie ma drugiej takiej pewnie. Z drugiej strony szkoda że nie masz EDC i DD, bo to dodaję dużo komfortu.

  2. #32
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Nov 2012
    Posty
    708
    BMW
    E65
    Skąd
    Chełm
    Hehe chciałem dokładać EDC I Do ale stwierdziliśmy obaj że właśnie dość - teraz idziemy w MOC. Z tego co pamiętam tam jest jakaś różnica ale dokładnie nie pamietam- kolega lukassolski przerabial temat

  3. #33
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    May 2016
    Posty
    650
    BMW
    E66 750Li, E66 760Li, G31 530xD, G05 45E
    Skąd
    Poznań
    EDC i DD to pikuś przy tym co już tam dołożyłeś hehe.

  4. #34
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Nov 2012
    Posty
    708
    BMW
    E65
    Skąd
    Chełm
    Jakoś Marcin nie chce tego dokładać;-)

  5. #35
    Vip Vip Awatar damned1
    Dołączył
    Apr 2014
    Posty
    4,441
    BMW
    520i, 118i
    Skąd
    Wrocław
    No DD to wcale nie taki pikuś ;)

  6. #36
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    May 2014
    Posty
    783
    BMW
    e65 730d
    Skąd
    UK
    Tylu nie dokładałem bo kilka osób mówiła ze zbędny gadżet i masa roboty. A co do przodu główna różnica to mata zajętości i kupując fotele z przed lifta do polifta i odwrotnie musimy sie liczyć z tym ze albo wymienimy maty albo założymy emulatory i tyle różnic operacja wyciągnij stare załóż nowe i zakoduj.
    Co do foteli z Anglika to bez znaczenia ja mam Anglika a fotele z Europy na szczęście oba w full opcji wiec kierowca nie traci opcji( bo fotel kierowcy nieraz jest bardziej wyposażony a w wersji europejskiej angielski fotel kierowcy będzie u pasażera). Ogólnie trzeba tylko przekodować moduły bo u mnie jak wyłączałem auto to boczki sie składały u pasażera . Po kodowaniu jest ok.

  7. #37
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    May 2016
    Posty
    650
    BMW
    E66 750Li, E66 760Li, G31 530xD, G05 45E
    Skąd
    Poznań
    Cytat Zamieszczone przez lukassolski Zobacz posta
    Tylu nie dokładałem bo kilka osób mówiła ze zbędny gadżet i masa roboty. A co do przodu główna różnica to mata zajętości i kupując fotele z przed lifta do polifta i odwrotnie musimy sie liczyć z tym ze albo wymienimy maty albo założymy emulatory i tyle różnic operacja wyciągnij stare załóż nowe i zakoduj.
    Co do foteli z Anglika to bez znaczenia ja mam Anglika a fotele z Europy na szczęście oba w full opcji wiec kierowca nie traci opcji( bo fotel kierowcy nieraz jest bardziej wyposażony a w wersji europejskiej angielski fotel kierowcy będzie u pasażera). Ogólnie trzeba tylko przekodować moduły bo u mnie jak wyłączałem auto to boczki sie składały u pasażera . Po kodowaniu jest ok.
    Z tą wtyczką to prawda? Ja do swojego auta 2004rok, kupiłem fotele z auta 745D 2008rok. Bez napinaczy, dałem swoje tylko ten napinacz od komfortu ma czujnik zapinki, a moje nie miały. Wszystkie wtyczki pasowały, tylko musiałem wydokować sprzączkę pasa. Z swojego auta brałem tylko napinacze i moduły airbag, reszta szła z tego 2008rok.

  8. #38
    Vip Vip Awatar damned1
    Dołączył
    Apr 2014
    Posty
    4,441
    BMW
    520i, 118i
    Skąd
    Wrocław
    Bierzcie pod uwagę fakt, że komforty mają też aktywne zagłówki.

  9. #39
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    May 2016
    Posty
    650
    BMW
    E66 750Li, E66 760Li, G31 530xD, G05 45E
    Skąd
    Poznań
    Na początku po podlaczeniu bez kodowania mialem blad airbagów, potem dokodowalem je i mialem tylko pomaranczowego airbaga to wykodowalem sprzączke pasa i nie ma zadnego błedu, auto widzi zagłówki i wszystko gra.

  10. #40
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    May 2014
    Posty
    783
    BMW
    e65 730d
    Skąd
    UK

    Fotele komfort doposażenie!!!!

    Cytat Zamieszczone przez LogiHuś Zobacz posta
    Na początku po podlaczeniu bez kodowania mialem blad airbagów, potem dokodowalem je i mialem tylko pomaranczowego airbaga to wykodowalem sprzączke pasa i nie ma zadnego błedu, auto widzi zagłówki i wszystko gra.
    Dokładnie tak samo było u mnie tylko jeszcze mate musiałem wykodowac bo auto z 2008 a fotele 2004.
    Dodając fa od komfortow i przekodowaniu auta problem zagłówków znika bo sa one częścią foteli komfortow nic więcej nie trzeba dokodowywac.
    Ostatnio edytowane przez lukassolski ; 01-11-2016 o 23:33

Podobne wątki

  1. [audio/video] LOGIC 7 doposażenie
    Przez jaro_alfa w dziale instrukcje / schematy
    Odpowiedzi: 14
    Ostatni post / autor: 26-08-2016, 00:06
  2. [elektryka] Elektryczna kolumna, doposażenie polifta
    Przez Szyszon w dziale Seria e38
    Odpowiedzi: 10
    Ostatni post / autor: 20-11-2011, 15:46

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •