Strona 2 z 8 PierwszyPierwszy 1234 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 76

Wątek: Fotele komfort doposażenie!!!!

  1. #11
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Nov 2012
    Posty
    708
    BMW
    E65
    Skąd
    Chełm
    Cytat Zamieszczone przez kajciu Zobacz posta
    A masz do tej kanapy tylną półkę i te "rolety" co idą za kanapą, a dokładnie za tymi jakby fotelami lewym i prawym bo środek między nimi gdzie jest podłokietnik jest nie regulowany?
    A co masz do sprzedania czy co??? To przecież elementy nie majęce wpływu na działanie tylko na wykończenie! Mam szare więc będe musiał je przerobić na brąz:)

    Cytat Zamieszczone przez bksjb Zobacz posta
    A co trzeba zmieniac w boczkach zeby fotele dzialaly? Z moich obserwacji wynika ze boczki sa wrecz identyczne!
    Nie są identyczne - mają skórę perforowaną i dół obszyty jest skórą - do kompletu w fuul opscji jest to super sprawa;)

    Pozdrawiam!


    Edytuj posty !
    Ostatnio edytowane przez Anatol ; 28-01-2013 o 14:11

  2. #12
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Jan 2012
    Posty
    145
    BMW
    e66 745LI 2003r
    Skąd
    Pieńsk
    Na działanie elementy te nie mają wpływu ale oparcie w tej kanapie odchyla się i co zostawisz tam dziurę? Dlatego też podszybie jest inne (całe plastykowe) a potem resztę maskują właśnie te rolety za oparciem. Jak nie widziałeś jak to wygląda na żywo to ciężko mi wytłumaczyć. Nie mam w tej chwili swojego auta bo bym ci porobił fotki to było by łatwiej wytłumaczyć
    O ale może to pomoże, nr 7 i 8 :http://www.bmwstore.pl/pl/katalog/di...L/sA/r2003/m07
    Ostatnio edytowane przez kajciu ; 28-01-2013 o 08:33

  3. #13
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Nov 2012
    Posty
    708
    BMW
    E65
    Skąd
    Chełm
    Cytat Zamieszczone przez kajciu Zobacz posta
    Na działanie elementy te nie mają wpływu ale oparcie w tej kanapie odchyla się i co zostawisz tam dziurę? Dlatego też podszybie jest inne (całe plastykowe) a potem resztę maskują właśnie te rolety za oparciem. Jak nie widziałeś jak to wygląda na żywo to ciężko mi wytłumaczyć. Nie mam w tej chwili swojego auta bo bym ci porobił fotki to było by łatwiej wytłumaczyć
    O ale może to pomoże, nr 7 i 8 :http://www.bmwstore.pl/pl/katalog/di...L/sA/r2003/m07
    Kajciu Ja te rolety do foteli mam komplet - bardziej mam problem z zamontowaniem ich w aucie - tak jakby się nie mieściły- pas srodkowy przeszkadza??. Ja nie mam wersji long czy to mozliwe żeby nie pasowały???
    Piszesz że podszybie jest inne ale jak to mozliwe -czym się różni - może jednak masz fotki. przy okazji zrobił byś fotki instalacji elektrycznej i modułów tych foteli. Odczep same siedziska i porób fotki oczywiście jak możesz???

  4. #14
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Jan 2012
    Posty
    145
    BMW
    e66 745LI 2003r
    Skąd
    Pieńsk
    Auto będę miał może pod koniec przyszłego tygodnia, jak serwis kordelasiński je ogarnie, to wtedy mogę ci zrobić fotki ale do rozbierania to się nie biorę bo się na tym nie znam. Ja mam longa a czy występowały takie kanapy z regulacją w zwykłych?

  5. #15
    Doświadczony Użytkownik Awatar euro_tuned
    Dołączył
    Nov 2010
    Posty
    1,535
    BMW
    F02 750Li xDrive
    Skąd
    Kraków
    Oczywiście, że tak. Chociażby Bartek760i ma taką kanapę.

  6. #16
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Nov 2012
    Posty
    708
    BMW
    E65
    Skąd
    Chełm
    Nie no nie wierzę że nikt nie demontował swojej kanapy tylnej elektrycznej - nawet z ciekawości jak to działa;)

    Panowie POMOCY!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  7. #17
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Jan 2012
    Posty
    145
    BMW
    e66 745LI 2003r
    Skąd
    Pieńsk
    Ja to ewentualnie na tylnej kanapie demontowałem (dekompletowałem) ubranie dziewczynie i to nie tylko z ciekawości:D

  8. #18
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Nov 2012
    Posty
    708
    BMW
    E65
    Skąd
    Chełm
    Cytat Zamieszczone przez kajciu Zobacz posta
    Ja to ewentualnie na tylnej kanapie demontowałem (dekompletowałem) ubranie dziewczynie i to nie tylko z ciekawości:D
    No to skoro takie kolega ma dośwadczenie to z kanapą poradziłby sobie raz dwa:D

  9. #19
    Zaawansowany Użytkownik Awatar Domel
    Dołączył
    Dec 2011
    Posty
    174
    BMW
    e65 745i 2001
    Skąd
    Wrocław
    kurcze w tamtym tygodniu miałem tapicerke w bagażniku zdemontowaną bo wymieniałem sprężyny gdybym wiedział to foto bym zrobił. ale widziałem przy tylnych fotelach kolo nadkoli po obu stronach jakies modóły chyba sterujące fotelami chyba na 3 wtyczki.

  10. #20
    Zaawansowany Użytkownik Awatar Domel
    Dołączył
    Dec 2011
    Posty
    174
    BMW
    e65 745i 2001
    Skąd
    Wrocław
    sorki że tak długo ale takie coś mi się udało zrobić






Podobne wątki

  1. [audio/video] LOGIC 7 doposażenie
    Przez jaro_alfa w dziale instrukcje / schematy
    Odpowiedzi: 14
    Ostatni post / autor: 26-08-2016, 00:06
  2. [elektryka] Elektryczna kolumna, doposażenie polifta
    Przez Szyszon w dziale Seria e38
    Odpowiedzi: 10
    Ostatni post / autor: 20-11-2011, 15:46

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •