Pokaż wyniki od 1 do 7 z 7

Wątek: Fotochromy prawe=lewe?

  1. #1
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    May 2010
    Posty
    161
    BMW
    e38 740iA M62b44
    Skąd
    malopolska

    Fotochromy prawe=lewe?

    cześć
    mam pilną sprawę, mianowicie kupiłem na allegro wkład do lusterka od kierowcy i waham się czy czasem nie jest z prawej strony tzn nie wiem czy są kompatybilne. Do blokowania jest taki języczek na dole, ale obracając kształtem wkład aby pasował do lusterka po lewej stronie wypada on u góry. Nie chcę zabardzo testować na mrozie żeby coś nie urwać, z kolei czekając tracę szansę na zwrot lub zamianę wkładu, może ktoś wie coś na ten temat? nie ma z tyłu naklejki z nr części a na bmwfans są inne prawe i lewe
    Ostatnio edytowane przez balcer ; 26-01-2013 o 21:16

  2. #2
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Nov 2012
    Posty
    114
    BMW
    750iL
    Skąd
    wawa
    Kolego, cycek od blokowania wkladu ma być na dole.
    Wiem ponieważ sam ostatnio demontowałem taki wkład u siebie.
    Jeśli nawet by kształtem pasowały to nie dasz rady podłączyć ani ogrzewania ani fotochromu ponieważ nie siegniesz kabelkami.
    Cycki od blokowania muszą być na dole...

  3. #3
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    May 2010
    Posty
    161
    BMW
    e38 740iA M62b44
    Skąd
    malopolska
    Cytat Zamieszczone przez turtles_750iL Zobacz posta
    Kolego, cycek od blokowania wkladu ma być na dole.
    Wiem ponieważ sam ostatnio demontowałem taki wkład u siebie.
    Jeśli nawet by kształtem pasowały to nie dasz rady podłączyć ani ogrzewania ani fotochromu ponieważ nie siegniesz kabelkami.
    Cycki od blokowania muszą być na dole...
    dzięki kolego za odpowiedź ale okazuje się że się mylisz :) nie dało mi to spokoju i wygrzebalem gdzieś takiego linka http://www.meeknet.co.uk/E38/Mirror/
    zamieniłem ten pierścień tak, aby cycek od blokowania był na dole, wszystko plug&play, sprawdzone osobiście. przynajmniej nie muszę kombinować z zamianą na lewe, ale dzięki za zainteresowania pozdro

  4. #4
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Nov 2012
    Posty
    114
    BMW
    750iL
    Skąd
    wawa
    o kurcze! zwracam honor.. :D
    W takim razie masz problem rozwiązany :)
    A powiedz, gdzie kupowałeś wkład? i ile Cie to kosztowało?

  5. #5
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    May 2010
    Posty
    161
    BMW
    e38 740iA M62b44
    Skąd
    malopolska
    na allegro, 250zł z przesyłką w idealnym stanie, jeździł po prawej stronie a teraz jest z lewej :)

  6. #6
    Doświadczony Użytkownik
    Dołączył
    Jan 2008
    Posty
    2,061
    BMW
    750iL
    Skąd
    UK
    wkłady różnią się numerami ponieważ po którejś stronie szedł prosty bez martwego pola a po którejś z. Tak miałem z którejs e38 zanim wymieniłem na zwykłe niebieskie z martwym polem (po 49zł na allegro). Oba wkłady pasują na dwie strony a wtyczki są identyczne zarówno do grzania jak i do fotochromu.

    Nie piszcie koledzy rzeczy których nie jesteście pewni albo chociaż zaznaczcie że to przypuszczenia bo inaczej takia odpowiedź to niedźwiedzia przysługa.

    Rada dla potomnych NIE kupujcie używanych fotochromów które mają ciemno żółty kolor - oznacza to że ich żywot dobiegł końca i ściemnianie już w nich nie działa.

  7. #7
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    May 2010
    Posty
    161
    BMW
    e38 740iA M62b44
    Skąd
    malopolska
    Cytat Zamieszczone przez Michal750 Zobacz posta
    Rada dla potomnych NIE kupujcie używanych fotochromów które mają ciemno żółty kolor - oznacza to że ich żywot dobiegł końca i ściemnianie już w nich nie działa.
    to jest święta prawda, mój lewy fotochrom był ciemno złoty, mało co było widać, prawy wygladał ładnie. Po zamontowaniu tego z allegro lewy wpada leciutko w niebieski a prawy wydaje się być lekko złotawy

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •