Strona 3 z 6 PierwszyPierwszy 12345 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 54

Wątek: prosba o ocene e65

  1. #21
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Jan 2013
    Posty
    503
    BMW
    E65 3.0 D
    Skąd
    Szczecin
    Te bunie przed liftem to brzydkie są:p i silnik 4,5 l benzyna. Skoro Cie stac na tankowanie takiej to lepiej dołóż kasy i kup sobie nowszego i za troche wieksze pieniadze, bo nie oszukujmy sie ale dobrego autaza 30tys nie znajdziesz...chyba ,ze bedzie info ,ze wlasciciel umarl i do szybkiej sprzedazy to wtedy moze uwierze

  2. #22
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    May 2009
    Posty
    176
    BMW
    E65 745d lift
    Skąd
    Civitas Kielcencis
    Cytat Zamieszczone przez Riki Zobacz posta
    Skoro Cie stac na tankowanie takiej to lepiej dołóż kasy i kup sobie nowszego i za troche wieksze pieniadze
    Idąc tym tropem to lepiej poczekać i kupić F01, albo jeszcze poczekać aż wejdzie nowsze i z salonu kupic :)
    Przybyli ułani pod okienko.....
    ......czarną Beemką Siódemką!!!

  3. #23
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Oct 2012
    Posty
    9
    BMW
    e65
    Skąd
    Radomsko
    witam jako ze sprawy troche sie pozmienialy, podjalem decyzje ze sprzedam bratu swoją e65 a sobie poszukam dla odmiany diesla (pre lifta). Jako ze nigdy nie mialem 3 litrowego diesla to prosze o jakies uwagi na co zwracac uwage przy zakupie, jakie sa defekty tych diesli, jak wyglada eksploatacja w porownaniu z benzyna 4.4, spalanie itd. Wiem ze temat pewnie byl walkowany setki razy ale mozemy odswiezyc. Co do auta ktorego link zapodalem uwazam ze zobaczyc mozna, cena jak cena, kazdy wola tyle ile chce dostac za dany rok, jedem krzyczy 44 tys inny 30 tys i nie ma co sie spierac bo powodow do sprzedazy auta ludzie maja wiele a tylko od nas zalezy to czy kupimy dany woz czy nie i nikt nikogo nie namowi do zakupu.
    Mój kolega wczoraj sprzedal e39 z 2003r za 29 tys i ktos powie - co tak drogo przeciez mozna kupic za 23 tys lub 5 dolozyc i kupic e60, tak wiec stwierdzam ze wszystko dla ludzi.....

  4. #24
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Jan 2013
    Posty
    503
    BMW
    E65 3.0 D
    Skąd
    Szczecin
    Cytat Zamieszczone przez Limbo Zobacz posta
    witam jako ze sprawy troche sie pozmienialy, podjalem decyzje ze sprzedam bratu swoją e65 a sobie poszukam dla odmiany diesla (pre lifta). Jako ze nigdy nie mialem 3 litrowego diesla to prosze o jakies uwagi na co zwracac uwage przy zakupie, jakie sa defekty tych diesli, jak wyglada eksploatacja w porownaniu z benzyna 4.4, spalanie itd. Wiem ze temat pewnie byl walkowany setki razy ale mozemy odswiezyc. Co do auta ktorego link zapodalem uwazam ze zobaczyc mozna, cena jak cena, kazdy wola tyle ile chce dostac za dany rok, jedem krzyczy 44 tys inny 30 tys i nie ma co sie spierac bo powodow do sprzedazy auta ludzie maja wiele a tylko od nas zalezy to czy kupimy dany woz czy nie i nikt nikogo nie namowi do zakupu.
    Mój kolega wczoraj sprzedal e39 z 2003r za 29 tys i ktos powie - co tak drogo przeciez mozna kupic za 23 tys lub 5 dolozyc i kupic e60, tak wiec stwierdzam ze wszystko dla ludzi.....
    Ja mam 3.0 Diesla i na silnik narzekać nie mogę . Awarie ,które miałem to : termostaty oba do wymiany, problem z dmuchawa po stronie kierowcy-słabo wiało, silnik od centralnego po strony kierowcy nie otwiera sie za 1 razem - cos jakby przeskakiwalo, wycieraczki przod piora mi zjezdzały z uchwytu ,malo plynu w klapie od bagaznika, czujnik temperatury wymienilem bo urwalem jak zahaczylem zderzakiem,czujnik oleju sie popsuł ale tego jeszcze nie ruszałem.i w zasadzie to tyle:) Same pierdoły póki co. spalanie było 18/100 po wymianie termostatow spadlo na 14. Zadnej wiekszej awarii silnika czy jakiejsc mechanicznej nie mialem jeszcze.

  5. #25
    Zaawansowany Użytkownik Awatar slowik871
    Dołączył
    Jan 2013
    Posty
    226
    BMW
    Bmw E38 735iA,Bmw e39 530dTouring,BMW535DTouring
    Skąd
    Wiechowo
    siemka kolego ja byłem oglądać tą sztuke http://otomoto.pl/bmw-745-f-vat23-no...C25377209.html

    powiem tak auto okazje to kończą sie z reguły pakietem startowym a w e65 to nie liczymy w setkach tylko tyś złotych handlarz twierdzi że auto ma nowy silnik ma fakture na prawie 50 tys, a powiem wam ze auto stoi u niego dobry rok jak nie więcej i jak pamietam na początku stało za 52tys potem 45tys,39tys,az niedawno była za 29!i teraz za 34 udalem kompletnie zielonego podczas ogledzin i jak dostrzeglem szczeliny miedzy lampami i ze jedna lampa jest nowa facet twierdził ze nie bita itd mówie ze stawiam wizyte w aso i zwrot kosztów jesli coś bedzi8e nie tak z jego strony to zaczely sie glupie wywody osobiscie z własnego doświadczenia ciekawostka miałem pare lat temu mitsubishi eclipse:)znalazlem ja w komisie i poznalem miała skrojony licznik o 130tys znałem auto od podstaw i tak juz jest a ona była swiezo od lekarza:) za 30 tys kupisz zadbane e38 ale nikomu nie bronie jesli stać cię na utrzymanie e65 to do dzieła pozatym felgi biedne,i podejrzewam jadac setki km oszczędz sobie rozczarowania.pozdrawiam i życze udanych łowów:)

  6. #26
    Doświadczony Użytkownik Awatar technics
    Dołączył
    Dec 2009
    Posty
    1,547
    BMW
    octavia 1.9tdi ex e65 745 2002 rok ex e38 735
    Skąd
    Szwecja
    Riki jesli tobie pali 3 litrowy dizel 14 litrow to po jaki ch.... Kupowac dizla , jesli moje 4,4 pali 12 a max jak cisne 14 . Kompletna bzdura . i dodam jeszcze ze kolega ma poliftowe e65 z 3 litrami i mu pali 7 max 9 .

  7. #27
    Zaawansowany Użytkownik Awatar slowik871
    Dołączył
    Jan 2013
    Posty
    226
    BMW
    Bmw E38 735iA,Bmw e39 530dTouring,BMW535DTouring
    Skąd
    Wiechowo
    faktycznie to coś chyba za dużo?

  8. #28
    BMW RuLeZ Mod Awatar Bezi
    Dołączył
    Nov 2008
    Posty
    5,299
    BMW
    BMW G11 740xD , BMW e46 325CI Cabrio
    Skąd
    Wrocek City
    Cytat Zamieszczone przez technics Zobacz posta
    Riki jesli tobie pali 3 litrowy dizel 14 litrow to po jaki ch.... Kupowac dizla , jesli moje 4,4 pali 12 a max jak cisne 14 . Kompletna bzdura . i dodam jeszcze ze kolega ma poliftowe e65 z 3 litrami i mu pali 7 max 9 .
    Kolego technics.
    Po pierwsze nie przeklinaj, po drugie nim napiszesz post to popatrz skąd jest dana osoba: tutaj mamy Szczecin , a więc miasto gdzie są możliwe korki. Inaczej pali auto w 10tys mieście inaczej w 100tys mieście a jeszcze inaczej w 700tys lub wiekszym ze względu na korki.
    Mam tu we Wrocławiu paru znajomych w e65 od paru lat więc wiem ile palą one w mieście.
    I tak e65 745i we Wrocławiu w godzinach jak są korki-nie ma możliwości aby wzięła mniej niż 18L jak nie ma i sie przyjemnie jeżdzi to 14L
    e65 3.0D bierze właśnie około 13-14L przy jeżdzie w mieście. Niestety ale taka jest prawda.
    Jako że masz w profilu tylko napisane "Szwecja" więc nie mogę określić jakie miasto i czy są korki, ale pamiętaj zawsze wez poprawkę na to w jakim mieście ktoś mieszka.
    Inne spalanie będzie w mieście 10tys gdzie do pracy sie jedzie 5 min bez korków a inaczej u mnie np: we Wrocławiu gdzie ja jadę 9,8km do pracy licząc lekko godzinę :D :D i u siebie mam spalanie rzędu 30l/100km a jak nie ma korków to około 20l/100km a więc różnica wynosi 10l
    Pozdrawiam

    PS: tu masz spalanie w mieście zauważ żi instrukcja mówi o spalaniu w mieście o 18,7l :)

    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	spalanie prosiak.jpg
Wyświetleń:	34
Rozmiar:	42.3 KB
ID:	5270
    Ostatnio edytowane przez Bezi ; 31-01-2013 o 07:28
    Jerome Le Banner: "...W siłowni możesz wypracować sobie mięśnie klatki lub mięśnie ud. Nie możesz jednak wzmocnić swoich jaj, albo się z nimi urodziłeś albo nie..."

  9. #29
    Doświadczony Użytkownik Awatar euro_tuned
    Dołączył
    Nov 2010
    Posty
    1,535
    BMW
    F02 750Li xDrive
    Skąd
    Kraków
    Mnie pali na trasie około 11 zwykle ale w Krakowie od razu skacze na 17-18 /100km :)

  10. #30
    Doświadczony Użytkownik Awatar technics
    Dołączył
    Dec 2009
    Posty
    1,547
    BMW
    octavia 1.9tdi ex e65 745 2002 rok ex e38 735
    Skąd
    Szwecja
    Mieszkam w Sztokholmie. Na peryferiach miasta , teraz do pracy mam okolo 50 km w jedna strone . w korku potrafie czasem stac i ze 2 godziny. A spalanie w chwili obecnej 12.2 . Fakt faktem ze jak bylem w Polsce mialem spalanie na poziomie 14 - 15 litrow aöe to i tak mniej niz 14 czy 18 dizlem .

Podobne wątki

  1. Prosba o ocene, obejrzenie auta w Jastrzębiu Zdrój
    Przez deim-s w dziale Allegro, Ebay i inne ...
    Odpowiedzi: 7
    Ostatni post / autor: 20-08-2012, 21:56
  2. [E38] 740iL prosba o ocene
    Przez Pawsen w dziale Allegro, Ebay i inne ...
    Odpowiedzi: 23
    Ostatni post / autor: 03-04-2012, 10:49
  3. prośba o ocene
    Przez paulo79 w dziale Allegro, Ebay i inne ...
    Odpowiedzi: 10
    Ostatni post / autor: 16-12-2011, 08:12
  4. [pozostale] Prosba o pomoc i opinie przy poszukiwaniach e65 w polskich ogloszeniach.
    Przez paulo79 w dziale Seria e65 / e66 / e67
    Odpowiedzi: 67
    Ostatni post / autor: 05-08-2011, 20:15
  5. 735i salon polska / prosba o opinie zakupu e65
    Przez kotos w dziale Seria e65 / e66 / e67
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post / autor: 09-01-2011, 15:53

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •