wkładałem 9,5 J z et bodajże 17 albo 19 na przodzie 255 na tyle 285 wchodzi bez problemu, także to co podałeś tez powinno
wkładałem 9,5 J z et bodajże 17 albo 19 na przodzie 255 na tyle 285 wchodzi bez problemu, także to co podałeś tez powinno
Zobacz moją siódeme http://7er.pl/showthread.php/8202-e3...85-730iA-V8-93
freshtimer - za młody by być klasykiem, za stary by być platikiem
i za to lubię to forum
skarbnica wiedzy
rozumiem że wkładałeś to do e38wkładałem 9,5 J z et bodajże 17 albo 19 na przodzie 255 na tyle 285 wchodzi bez problemu, także to co podałeś tez powinno
Zobacz moją siódeme http://7er.pl/showthread.php/8202-e3...85-730iA-V8-93
freshtimer - za młody by być klasykiem, za stary by być platikiem
285 do E38? Jest konieczność zakładania tak szerokich opon bo nie rozumiem po co aż taki walce.Pytam czysto teoretycznie bo nie wiem
Zobacz moją siódeme http://7er.pl/showthread.php/8202-e3...85-730iA-V8-93
freshtimer - za młody by być klasykiem, za stary by być platikiem
Panowie zakupiłem takie felgi http://motokiller.pl/18939/BMW-E38 18 cali serokość 8,5 profil 40
nie mam pojęcia czy to ta sama firma ale wygląd identyczny
i teraz pojawia się pytanie posiadam e38 w zielonym kolorze
jak malować te felgi (wymagają tego)
na pewno poleruje ranty ale co z resztą
jakieś propozycje ??
Siemka ja mam et 15 i oponki 245-45-18" wcześniej miałem 225 przód i 235 tył i bujało jak okrętem podczas sztormu mam 4 równe i hm jadę równo.Pozdrawiam
najlepiej tak jak na zdjęciu, czarny środek
ja mam przód i tył 255/40, ale jak się zużyją to zakładam 245/40- 275/35, dystanse mam 25mmJa znowu zapodałem felgi z x5 et 45 i 48 musi dojśc dystans po 25 lub 30 mm lecz zastanawiam się nad oponami co tam wsadzić felgi 9 i 10 j 19"
Bartos mógł byś zapodać jak to wygląda na twoim aucie chodzi mi o dystanse , felga się licuje z błotnikiem czy jest schowana