Strona 3 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 34

Wątek: felgi alu do e38

  1. #21
    Zaawansowany Użytkownik Awatar PiotrekV8
    Dołączył
    Oct 2009
    Posty
    675
    BMW
    e32 730iA V8
    Skąd
    SzczeciN
    wkładałem 9,5 J z et bodajże 17 albo 19 na przodzie 255 na tyle 285 wchodzi bez problemu, także to co podałeś tez powinno
    Zobacz moją siódeme http://7er.pl/showthread.php/8202-e3...85-730iA-V8-93

    freshtimer - za młody by być klasykiem, za stary by być platikiem

  2. #22
    Początkujący Użytkownik Awatar oprych
    Dołączył
    Jan 2013
    Posty
    35
    BMW
    e38 740
    Skąd
    malopolska
    i za to lubię to forum
    skarbnica wiedzy
    wkładałem 9,5 J z et bodajże 17 albo 19 na przodzie 255 na tyle 285 wchodzi bez problemu, także to co podałeś tez powinno
    rozumiem że wkładałeś to do e38

  3. #23
    Zaawansowany Użytkownik Awatar PiotrekV8
    Dołączył
    Oct 2009
    Posty
    675
    BMW
    e32 730iA V8
    Skąd
    SzczeciN
    Cytat Zamieszczone przez oprych Zobacz posta
    rozumiem że wkładałeś to do e38
    tak do E38 :)
    Zobacz moją siódeme http://7er.pl/showthread.php/8202-e3...85-730iA-V8-93

    freshtimer - za młody by być klasykiem, za stary by być platikiem

  4. #24
    Vip Vip Awatar Dzuda
    Dołączył
    Feb 2008
    Posty
    10,292
    BMW
    E32 735i , G11 750i M-pak ; MB 560 SEC 88'
    Skąd
    Sandomierz
    285 do E38? Jest konieczność zakładania tak szerokich opon bo nie rozumiem po co aż taki walce.Pytam czysto teoretycznie bo nie wiem

  5. #25
    Zaawansowany Użytkownik Awatar PiotrekV8
    Dołączył
    Oct 2009
    Posty
    675
    BMW
    e32 730iA V8
    Skąd
    SzczeciN
    Cytat Zamieszczone przez Dzuda Zobacz posta
    285 do E38? Jest konieczność zakładania tak szerokich opon bo nie rozumiem po co aż taki walce.Pytam czysto teoretycznie bo nie wiem

    nie ma konieczności, równie dobrze bedzie się jeździć na seryjnych 235
    Zobacz moją siódeme http://7er.pl/showthread.php/8202-e3...85-730iA-V8-93

    freshtimer - za młody by być klasykiem, za stary by być platikiem

  6. #26
    Początkujący Użytkownik Awatar oprych
    Dołączył
    Jan 2013
    Posty
    35
    BMW
    e38 740
    Skąd
    malopolska
    Panowie zakupiłem takie felgi http://motokiller.pl/18939/BMW-E38 18 cali serokość 8,5 profil 40
    nie mam pojęcia czy to ta sama firma ale wygląd identyczny
    i teraz pojawia się pytanie posiadam e38 w zielonym kolorze
    jak malować te felgi (wymagają tego)
    na pewno poleruje ranty ale co z resztą
    jakieś propozycje ??

  7. #27
    Początkujący Użytkownik Awatar wkryntek
    Dołączył
    Jan 2012
    Posty
    41
    BMW
    e38
    Skąd
    poznan
    Siemka ja mam et 15 i oponki 245-45-18" wcześniej miałem 225 przód i 235 tył i bujało jak okrętem podczas sztormu mam 4 równe i hm jadę równo.Pozdrawiam

  8. #28
    Zaawansowany Użytkownik Awatar SIWEK30283
    Dołączył
    Jan 2012
    Posty
    273
    BMW
    e38 740i
    Skąd
    Wrocław
    Ja znowu zapodałem felgi z x5 et 45 i 48 musi dojśc dystans po 25 lub 30 mm lecz zastanawiam się nad oponami co tam wsadzić felgi 9 i 10 j 19"

  9. #29
    Doświadczony Użytkownik
    Dołączył
    May 2011
    Posty
    2,605
    BMW
    ....
    Skąd
    ...
    Cytat Zamieszczone przez oprych Zobacz posta
    Panowie zakupiłem takie felgi http://motokiller.pl/18939/BMW-E38 18 cali serokość 8,5 profil 40
    nie mam pojęcia czy to ta sama firma ale wygląd identyczny
    i teraz pojawia się pytanie posiadam e38 w zielonym kolorze
    jak malować te felgi (wymagają tego)
    na pewno poleruje ranty ale co z resztą
    jakieś propozycje ??
    najlepiej tak jak na zdjęciu, czarny środek

    Ja znowu zapodałem felgi z x5 et 45 i 48 musi dojśc dystans po 25 lub 30 mm lecz zastanawiam się nad oponami co tam wsadzić felgi 9 i 10 j 19"
    ja mam przód i tył 255/40, ale jak się zużyją to zakładam 245/40- 275/35, dystanse mam 25mm

  10. #30
    Zaawansowany Użytkownik Awatar SIWEK30283
    Dołączył
    Jan 2012
    Posty
    273
    BMW
    e38 740i
    Skąd
    Wrocław
    Bartos mógł byś zapodać jak to wygląda na twoim aucie chodzi mi o dystanse , felga się licuje z błotnikiem czy jest schowana

Podobne wątki

  1. Alu z oponami E38
    Przez Wachaczi w dziale Felgi, opony, itp.
    Odpowiedzi: 23
    Ostatni post / autor: 20-04-2008, 15:39

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •