Pokaż wyniki od 1 do 9 z 9

Wątek: 740i proszę o opinię

  1. #1
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Jul 2010
    Posty
    13
    BMW
    brak
    Skąd
    GDAŃSK

    740i proszę o opinię

    http://allegro.pl/bmw-740-4-4i-lpg-1...964311265.html

    Witam ponownie! Panowie co sądzicie o tym aucie? W sumie nie mam daleko żeby obejrzeć, ale na co zwrócić szczególną uwagę podczas oglądania? Prosiłem mailem o więcej zdjęć i opis stanu technicznego, ale nic nie dostałem. Na pewno lampy i zderzak z wydechami do wymiany ale to drobnostki. Wydaje się, że przód jakoś dziwnie wysoko stoi.. Warta takiej kasy? Pozdrawiam, Mateusz!

  2. #2
    Vip Vip Awatar Jakub
    Dołączył
    Jun 2009
    Posty
    6,783
    BMW
    BRAK
    Skąd
    Wlkp.Zduny k.Krotoszyna
    Autko ciekawe. Czy przód stoi aż tak wysoko..Ogólnie patrząc po progach tył jest wyżej więc jest ok ;). Wydechy są zrobione jako tako, widywałem gorsze konstrukcje..Fota wnętrza zrobiona tak aby fotela kierowcy nie było widać. Po fotkach ciężko cos powiedzieć, nie masz daleko to jedź , oglądaj i zdaj nam tu relację co i jak .

    B.-ądź M.-arce W.-ierny
    Opel Signum
    BMW jeszcze kiedyś kupię ;p

    Ex- BMW e28 524td, e38 728i,e66 735LI , e36 316i 1.9 compact ,e46 M3 SMG ;)

  3. #3
    Zaawansowany Użytkownik Awatar PiotrekV8
    Dołączył
    Oct 2009
    Posty
    675
    BMW
    e32 730iA V8
    Skąd
    SzczeciN
    Niemal wszytskie BMW z tamtych lat wyglądają jakby przód był wyżej niż tył, ta z linku stoi tak jak powinna, co do ceny to za 4.4 z 98 roku jest nawet atrakcyjna. Na co zwrócić szczególną uwage było na forum poruszane wiele razy wystarczy poszukać. Jedź i oglądaj bo ze zdjęć nikt tu nie będzie wróżył ;)
    Zobacz moją siódeme http://7er.pl/showthread.php/8202-e3...85-730iA-V8-93

    freshtimer - za młody by być klasykiem, za stary by być platikiem

  4. #4
    Zaawansowany Użytkownik Awatar kazas4
    Dołączył
    Jan 2011
    Posty
    528
    BMW
    było E36,E46 jest E38 730d 2001r
    Skąd
    Krzepice/k.Częstochowy
    autko stoi tak jak powinno,osobiście zdemontował bym te wydechy i te przypalane kierunki i lampy tylne.Ciekawi mnie jak wygląda wnętrze auta? Jedz oglądaj i zdaj relacje!

  5. #5
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Jan 2013
    Posty
    52
    BMW
    740iA
    Skąd
    Gdynia
    też szukam i byłem obejrzeć tą sztukę, nawet jeździłem. Ma niewielkie ogniska rudej na dołach drzwi. Gaz nie jest wbity w dowód, właściciel tego nie potrzebował, ale podobno ma wszystkie papiery. Fotel kierowcy jest przetarty na siedzisku, lustro kierowcy się rozlało, prawa przednia felga do prostowania, letnie opony na śmietnik. Na przednich błotnikach czujnik lakieru pokazuje około 160, na masce 210. To co mi się podobało to na pewno silnik i skrzynia, nie jestem wielkim znawcą ale wszystko chodziło cicho i równo. Właściciel spoko i sympatyczny. Świeci się poduszka, podobno to od fotela kierowcy. Właściciel nie chciał zejść niżej 16 tyś i tutaj się nie dogadałem. Sprawdzałem na serwisie VIN, przebieg może być oryginał. Nie jest to ideał, ale nie wiem czy takie są w tych rocznikach w podobnej cenie :)
    Ostatnio edytowane przez gliwacz ; 23-01-2013 o 10:01

  6. #6
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Jul 2010
    Posty
    13
    BMW
    brak
    Skąd
    GDAŃSK
    no i wszystko w temacie. dziekuje za informacje, uratowales mi pare litrow paliwa ;P

  7. #7
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Jan 2013
    Posty
    52
    BMW
    740iA
    Skąd
    Gdynia
    spoko :) nie powiem że jest zła, ale moneta za duża jak na nią. Trudny temat znaleźć ciekawą sztukę :) szukam i marznę. Powodzenia

  8. #8
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Jul 2010
    Posty
    13
    BMW
    brak
    Skąd
    GDAŃSK
    http://otomoto.pl/bmw-740-C27634526.html

    Nie będę rozpoczynał nowego wątku, bo w sumie o podobne auto się rozchodzi. Od razu widać zmęczony fotel, ale przynajmniej sprzedający tego nie ukrywa. Druga sprawa to lakier. Jaki to w ogóle jest kolor? Ma jakieś takie dziwne plamy np. błotnik przód lewy, ale chyba jest mokry... Zaślepka poduchy pasażera też jakaś sfatygowana. Co myślicie o tym wszystkim?
    Ostatnio edytowane przez mateo69 ; 26-01-2013 o 15:07

  9. #9
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Jan 2013
    Posty
    82
    BMW
    E32 730i
    Skąd
    Łódź
    kolor lakieru to winna tego że tuż przed robieniem zdjęć autko było umyte i po prostu miejscami jest jeszcze mokre, chociaż na I zdjęciu jakoś dziwnie to kolorystycznie wygląda. Drzwi kierowcy, tylne lewe i tylna ćwiartka jakby każde w inym odcieniu - ale to też może być złudzenie - nie korzystnie stoi w świetle po prostu - albo malowana nie umiejętnie- trzeba by poprosić o inne zdjęcia.

    Drewno znad schowka chyba ktoś obgryzł - albo nie wiadomo co sięz nim stało.

    Jeden żarnik już wypalony delikatnie - trzeba będzie wymienić

    No i rozpisał się o autku konkretnie - aż miło się czyta :)

    I ciekawe czy łyka trochę wodę z układu - czy bańka z tyłu pod fotelem to tylko płyn do spryskiwaczy :)

Podobne wątki

  1. proszę o opinię e38
    Przez blazdj w dziale Allegro, Ebay i inne ...
    Odpowiedzi: 15
    Ostatni post / autor: 30-05-2012, 23:25
  2. E38 735i Tułowice - Proszę o opinię
    Przez Mariusz735i w dziale Allegro, Ebay i inne ...
    Odpowiedzi: 6
    Ostatni post / autor: 31-01-2011, 21:51
  3. Proszę o opinię 725
    Przez Adrian1031 w dziale Allegro, Ebay i inne ...
    Odpowiedzi: 9
    Ostatni post / autor: 14-06-2010, 16:36
  4. Proszę o opinię. E38 750iL
    Przez rodzinabmw w dziale Allegro, Ebay i inne ...
    Odpowiedzi: 11
    Ostatni post / autor: 27-04-2010, 18:13
  5. [ elektronika] DWA BŁĘDY proszę o opinię
    Przez lockbud w dziale Seria e38
    Odpowiedzi: 6
    Ostatni post / autor: 24-04-2010, 07:22

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •