Co prawda moją 750 nie najeździłem się w poprzednim sezonie (w garażu od października) ale normalna (czyt. spokojna) jazda po miescie Łodzi 22-24 l/100km
Na trasie przy 140 km/h średnio - 13-14 litrów.
To na trasie spalanie jest bardzo zbliżone do m30b35.
Łukasz to coś musisz pogrzebać w silniku, bo ja mam takie w M60B40 na LPGie ;)