Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 26

Wątek: Witam czy ktoś zna te auto???

  1. #1
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Oct 2012
    Posty
    26
    BMW
    e32 3.0IA V8
    Skąd
    Inowrocław

    Witam czy ktoś zna te auto???

    Witam kolega jest zainteresowany tym egzemplarzem http://moto.allegro.pl/bmw-735i-klim...928803957.html POzdrawiam

  2. #2
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Jan 2013
    Posty
    82
    BMW
    E32 730i
    Skąd
    Łódź
    Naprawdę ładna - ale już chyba po ptokach ?

  3. #3
    Doświadczony Użytkownik Awatar sz4l0ny
    Dołączył
    Sep 2007
    Posty
    2,755
    BMW
    e32
    Skąd
    Kraków
    Nie ma "czy ktoś zna te auto".

    "Czy ktoś zna TO auto" i "Czy ktoś zna TE AUTA".

    A teraz bądź łaskaw wyjaśnić co skłania cię do interesowania się autem za 9 tys PLN z motorem 3.5 na spatenconym zamachu z 2 litrówki, na którym ktoś PRZYKUTWIŁ góra 500 zł na zalegalizowanie instalacji?
    Czarne e32 w benzynie!


  4. #4
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Oct 2012
    Posty
    26
    BMW
    e32 3.0IA V8
    Skąd
    Inowrocław
    to nie do mnie kumpel szuka ładniej e32

  5. #5
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Dec 2008
    Posty
    19
    BMW
    e32
    Skąd
    Poznan
    Cytat Zamieszczone przez sz4l0ny Zobacz posta
    Nie ma "czy ktoś zna te auto".

    "Czy ktoś zna TO auto" i "Czy ktoś zna TE AUTA".

    A teraz bądź łaskaw wyjaśnić co skłania cię do interesowania się autem za 9 tys PLN z motorem 3.5 na spatenconym zamachu z 2 litrówki, na którym ktoś PRZYKUTWIŁ góra 500 zł na zalegalizowanie instalacji?
    Słuchaj koles bo widze ze oceniasz a nie wiesz i nie widzisz, bo to MOJE auto. Oferta jest Aktualna. Jesli wydaje sie tobie ze na aucie bylo oszczedzane to powiem NIE bylo. Wiem co mam i za 5kola nie sprzedam!! I proponuje tobie abys liczyl sie ze slowami nawet jesli sa NEGATYWNE.
    Co do tematu auta polecam BMW KLUB Poznan tam jest temat i kilka odpowiedzi kolegow.
    Ostatnio edytowane przez Tomala320i ; 21-01-2013 o 11:10

  6. #6
    Doświadczony Użytkownik Awatar ManiacDrifting
    Dołączył
    Dec 2010
    Posty
    3,325
    BMW
    E32 735iAL...
    Skąd
    Bikini Dolne
    Ale ja nadal nie rozumiem co to E32 ma że chcesz za nie 9 tyś. Nijaka z wierzchu w środku bieda sprzęgło drut, gaz stag 200 się nadaje ale do 2 litrówki a jeszcze brak papieru na butle...

  7. #7
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Dec 2008
    Posty
    19
    BMW
    e32
    Skąd
    Poznan
    Widzisz jest ori i taka ma byc , lubisz black hella a rob sobie co chcesz jak ja kupisz. Ja chceialem bez skóry bo tak lubie. Kolejne jak kupie to tez bez skóry. Jezeli dla ciebie sprzeglo drut to mozemy sprawdzic działanie... Nie wiem czy wiesz ale jednomasowe sprzeglo jest lzejsze i mniej awaryjne co za tym idzie zmienila sie rowniez dynamika. Pozatym co do gazu to nie jest wbity w dowod a nie brak papieru. Ktos taki gaz mial i koniec. Chcesz mozna powrocic do pelnego ori bez problemu bo kolektor ssacy nie jest wiercony tylko ma wkrecone przejsciowki we wtryski. Malo tego nie gnije !! Zawieszenie jest sprawne i dobre, silnik chodzi jak powinien. Za 5 tys wiara sprzedaje z rdza to kupujcie takie ja wiem co mam. Moj kolega poprzedni wlasciciel włozyl w sprawy techniczne 8000 zl , oringi ,oleje , popa wody , zaplon, na chwile obecna ja nie widze wkladu w auto.
    Ostatnio edytowane przez Tomala320i ; 21-01-2013 o 12:36

  8. #8
    Zaawansowany Użytkownik Awatar PiotrekV8
    Dołączył
    Oct 2009
    Posty
    675
    BMW
    e32 730iA V8
    Skąd
    SzczeciN
    Jeżeli auto w rzeczywistości jest tak "sprawne i ładne" i bez rdzy jak w opisie to cena jest ok, co chwile są poruszane na forum jakieś za 4-5kzł i jak ktoś jedzie je oglądac na żywo to się okazuje że E32 w tej cenie ma 4 amory do wymiany, drobne rdzawki, dziurawe tłumiki, łyse opony i niesprawne obc czy coś z elektryki, także 735i ze szperą, sprawną klimą, bez rdzy i ze sprawnym całym wyposażeniem jest warte niespełna 10tysi
    Zobacz moją siódeme http://7er.pl/showthread.php/8202-e3...85-730iA-V8-93

    freshtimer - za młody by być klasykiem, za stary by być platikiem

  9. #9
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Dec 2008
    Posty
    19
    BMW
    e32
    Skąd
    Poznan
    Dysponuje wydrukiem ze stacji diag.. z Pazdziernika 2012 sprawnosc amorow ok 80% , jak pisalem klima dziala. Opony zimowe ok 4/5mm. OBC dziala jak nalezy pokazuje wszystko , na desce czy z manetki, webasto programujesz tez dziala ale pompka paliwa raz daje , raz nie dlatego nie uzywam a zastepczej nie znalazlem. Heble przod zimmermany tarcze zdrowe z przodu i z tylu. Uwazam ze jest warta kasy ktora chce a oddam za 8500 i ani centa mniej

  10. #10
    Doświadczony Użytkownik Awatar ManiacDrifting
    Dołączył
    Dec 2010
    Posty
    3,325
    BMW
    E32 735iAL...
    Skąd
    Bikini Dolne
    Jeśli jest ładne to można cenić. Jak jednomas pasował bez przeróbek to napewno będzie to lepsze roziwązanie i lepsze przyspieszenie.

Podobne wątki

  1. E38 czy ktoś zna to auto 740 manual
    Przez PrzemozzE32 w dziale Allegro, Ebay i inne ...
    Odpowiedzi: 6
    Ostatni post / autor: 16-09-2011, 19:21
  2. [E38] Zna ktoś to auto?
    Przez michal82 w dziale Allegro, Ebay i inne ...
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 03-07-2011, 00:01
  3. Czy ktoś zna te auto ? POZNAŃ / WROCŁAW
    Przez olejus w dziale Allegro, Ebay i inne ...
    Odpowiedzi: 18
    Ostatni post / autor: 18-10-2010, 14:28
  4. Czy zna ktoś to Auto ????????????????
    Przez Volumax w dziale Allegro, Ebay i inne ...
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 08-06-2009, 18:06

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •