Strona 2 z 5 PierwszyPierwszy 1234 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 43

Wątek: [ pozostale] Jak z walorami praktycznymi w e38+730dvs.740d N

  1. #11
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Oct 2007
    Posty
    20
    Co do przewozu rowerów to z pewnością wpakowywałbym je na dach ale załóżmy 3 rowery po 20kg jeden, po 5 osób i pełny bagagażnik? chyba raczej ciężko... Bardzo chce e38 i dlatego probuje jak najwięcej się dowiedzieć o jego możliwośćiach. CZy przy ew. zakupie w niemczech jak pojade do najblizszego salonu to powiedzą mi czy było coś kręcone?

  2. #12
    użytkownik
    Dołączył
    Jul 2007
    Posty
    5,673
    BMW
    e38 czerwone
    Skąd
    Białytok
    jak na moje oko to możesz DH-ówkę postawić na dachu - nawet jak się zwali to nic się jej nie stanie (gorzej może być z furą ) siłę masz aby ją tam wrzucić , montuj 16ki na dużej oponie i ruszaj :) Moja często gania po lasach po niezłych dziurach i jakoś nie mam większych problemów z zaczepianiem podłogą ... lanosem jak lataliśmy w 3 osoby i też 3 rowery (też DH) to radził se choć nie chciał przekroczyć bariery 120km/h a dupa ciągneła sie po ziemi wręcz ale nawet na wertepach nie spodziewam się aby 7-er szorował - ma lepsze troszkę zawieszenie ( maja była raz załadowana cała Polbrukiem w bagażniku i jechały jeszcze 4 osoby - to nie było problemów z dziurami

    ps. a jakim rowerem ganiasz ??opisz albo pokaż fotkę :)

  3. #13
    7er Freak Awatar Greg38
    Dołączył
    May 2007
    Posty
    4,298
    BMW
    F02 750LxD E65 745i Prins VSI E38 740i Prins VSI
    Skąd
    DE/PL
    Blog
    18
    ... W Aso powinienes sie dowiedziec calej histori auta + stan licznika. Z tego co slyszalem zapis jest nie tylko w tachometrze czy tez module swialtel ale w czyms jeszcze i w Aso moga to sprawdzic.
    Co do ladownosci, to relingi lub hak holowniczy i na niego bagaznika na rowery.
    Pozdr.

    Greg38

    UWAGA! Pomagam poprzez forum a nie PW lub GG! Masz pytanie - załóż temat i prześlij link a postaram się odpowiedzieć!




    http://7er.pl
    http://bmw.n-sacz.pl
    http://bmw-diag.pl
    http://obd-can.pl
    http://auto-diag.de

  4. #14
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Oct 2007
    Posty
    20


    Moja bestia:) Co do tematu to martwi mnie tylko ograniczona przestrzeń bagażnika bo wszęsdzie widze zdjęcia pustego i jakos nie moge sobie wyborazić jak to sie ma do Torb.

  5. #15
    użytkownik
    Dołączył
    Jul 2007
    Posty
    5,673
    BMW
    e38 czerwone
    Skąd
    Białytok
    Piękny Intens .... ostatnio miałem okazję polatania po mieście Syntesi Bazooka i frajda niesamowita .. a co do pojemności bagażnika ... jak odkurzam to wchodzę cały do bagażnika ,ze sobą wciągam odkurzacz i jeszcze jest sporo miejsca ... obejrzyj go z bliska i będziesz pewny ,że wszystko zapakujesz :)

  6. #16
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Oct 2007
    Posty
    20
    Żeby niezakładać nowego tematu to zapytam tutaj:
    Jak się kształtują ceny eksploatacji 740d w stosunku do 730d
    -Czy są dużo większe koszty w razie jakich kolwiek wymian
    -Jak ze spalaniem w 740d i 730d(to jak kto to to niech w pisze Miasto/Trasa/Mieszane)
    -Jak z awaryjnością w 740d
    -Czy model ^ ma jakieś bolączki jakich niema np 730d?
    -Kolega Neuf powidział mi że oprócz z zegarów i lamp można z dwóch jeszcze miejsc sprawdzić realny przebieg. Jakie to miejsca?

    Z góry dziękuje i Pozdrawiam

  7. #17
    Doświadczony Użytkownik Awatar Saillupus
    Dołączył
    Dec 2007
    Posty
    1,473
    BMW
    e65 760i 2003r , X5 4.6iS 2002r
    Skąd
    Szczecin
    Blog
    6
    ja miałem podobny problem przy wyborze e38 jak Ty
    też jeżdżę często autem zapakowanym na maksa i to po polnych drogach
    jak kupowałem swoją 730d to pierwszy plan była terenówka z dużym bagażnikiem - navara, pathfinder, jakiś landrower
    potem zakochałem się w e38 i teraz nie żałuje
    do bagażnika wchodzi na prawdę dużo
    ostatnio zmieściłem się w 5 osób jadących z dużym bagażem na tydzień na jacht więc raczej z osprzętem do roweru i bagażem się zmieścisz :)
    tak wyglądała moja 730d jak otwierałem sezon żeglarski w tym roku

    i musiałem jak zawsze przejechać 6km cholernie wyboistą drogą do ośrodka więc i Ty pewnie dasz rade
    jak na prawdę kochasz ten samochód to nic nie jest dla Ciebie problemem
    co do spalania 730d
    na pustym aucie na trasie zejdziesz nawet do 6l
    na załadowanym na full 8-8,5
    miasto - niestety trzeba liczyć 12 -14l w zależności jak jeździsz i na jakich odcinkach
    w 740 licz + 2l
    co do innych kosztów
    pamiętaj że 3.0d to popularny silnik w BMW więc jak coś większego pójdzie to masz większe szanse dostania czegoś taniej
    4.0d jest mało i teraz BMW się z tego silnika wycofuje w ogóle – co do 4.0 w e38 to słyszałem wychwalanie pod niebiosa i straszne narzekania
    3.0 i ładnie ciągnie i jest w miarę oszczędny więc będę polecał ten silnik
    przebiegów się nie bój
    200-250tys to nie jest dużo
    więc życzę udanych łowów :)
    pozdr.
    było e38 730d 1999r, e38 750i 2000r, e53 4.4i 2001r, e46 330Ci 2001r

  8. #18
    Moderator Mod Awatar BOSS
    Dołączył
    May 2007
    Posty
    4,128
    BMW
    740i
    Skąd
    Dolny Slask

    Diesel w niemczech i 120tkm- :D jak lubisz kupowac zludzenia to powodzenia... ;D
    Lepiej juz kupic auto z 400tkm przebiegu i ORYGINALNA ksiazka servisowa jak 120 i watpliwa historia ;)
    Jak ktos zna sie na rzeczy to nie ma szans na weryfikacje przebiegu
    Każdy człowiek jest jak książka, ma dobre strony, wystarczy tylko przekartkować te złe !!!

  9. #19
    Doświadczony Użytkownik Awatar Saillupus
    Dołączył
    Dec 2007
    Posty
    1,473
    BMW
    e65 760i 2003r , X5 4.6iS 2002r
    Skąd
    Szczecin
    Blog
    6
    zawsze można rozpoznać po zużyciu wnętrza
    raczej odróżnie 120t km od 400 :D
    było e38 730d 1999r, e38 750i 2000r, e53 4.4i 2001r, e46 330Ci 2001r

  10. #20
    Vip Vip
    Dołączył
    Sep 2007
    Posty
    886
    BMW
    AC Schnitzer 730d 1999r
    Skąd
    Mlava
    Saillupus a ty chciałes chyba kupić auto od maćka, jestem więc ciekawy jak chciałes dojezdźać do tych jachtów po wyboistych drogach autem obniżonym na prawie maksa.?
    B M W

    Staram się pisać poprawnie po polsku.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •