z tym sie nie zgodze.
moze masz opcje z aktywnym zawieszeniem ale wystepuje tez DD bez tej opcji jest tylko jedna poprzeczna belka pod zbiornikiem paliwa bez zadnych powietrznych amorow
...ale namieszałeś ;)
B.-ądź M.-arce W.-ierny
Opel Signum
BMW jeszcze kiedyś kupię ;p