Ja miałem takie objawy ze skrzynią jak Ty i właśnie problemem był głównie konwenter - też sie łudziłem jak kupowałem, że może olej czy cuś ... z tym olejem to każdy gadaż że wymiana pomaga ale jeszcze nikt nie spotkał takiego co by mu pomogła ;)

Co do zwrotów to jezeli kupiłes w komisie to masz do tego prawy - w pl czasami ciężko to wywalczyć ale sie da - handluje autami i wiem jak to wygląda. Ale z drugiej strony jeżeli auto jest warte swojej kasy i Ci sie podoba to może sie okazać, że nie ma sensy szukac innego, może sie to nawet nie opłacać...