Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5

Wątek: Zderzak przedni BMW e38 różnice benzyna/diesel

  1. #1
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Dec 2012
    Posty
    8
    BMW
    E38 730d
    Skąd
    Łódź

    Zderzak przedni BMW e38 różnice benzyna/diesel

    Witam szanowne grono.Mam pytanie dotyczące BMW e38 a mianowicie rozchodzi mi się o przedni zderzak jakie są różnice w benzynie oraz dieslu (o halogenach wiem) mocowania itp?? zakupiłem poliftowe e38 i mam do wymiany przedni zderzak zastanawiam się czy przedliftowy od benzyniaka by pasował ???

  2. #2
    Vip Vip Awatar ELVIS
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    4,935
    BMW
    BRAK
    Skąd
    BEUTHEN/Bytom
    Przedlift i polift nie ma różnicy w mocowaniu. Diesel , benzyna jest róznica w kratce i halogenach i może w jakis drobnych szczegółach :)

  3. #3
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Aug 2013
    Posty
    54
    BMW
    BMW 7 E38 728i
    Skąd
    Warszawa
    odświeżam temat: potrzebuje zderzak przód tył do predlifta 97r czy bedzie pasował napewno poliftowy ?
    Chodzi o mocowanie, dolna listwa halogeny czy są duże różnice czy nie ma wcale ?

  4. #4
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Jul 2012
    Posty
    87
    BMW
    E38 740D 00'
    Skąd
    Sztum
    Z tego co ja się dowiadywałem jak kupiłem moje 7er też miałem do wymiany to różnica w zderzakach czy to przed czy polift jest tylko w halogenach i kratce między nimi tzn diesel ma małe halogeny i szerszą kratkę benzyna ma duże halogeny tylko do benzyny jest dużo tańszy:)

  5. #5
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Aug 2013
    Posty
    54
    BMW
    BMW 7 E38 728i
    Skąd
    Warszawa
    Jest małą różnica, dziś widziałem przedlifta i polifta.
    W polifcie jest cały zderzak w błysku choć też się zdarzają z dolną listwą czarną w macie - i to jest ta różnica. Na srebrnej polift był błysk cały zderzak a na drugiej orientblue polift był błysk alee dolna listwa czarna w macie. I takiej właśnie szukałem, i znalazłem :D

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •