Witam Szanowne Grono miłośników i użytkowników linii 7. Jestem świeży w temacie, nigdy wcześniej nawet nie prowadziłem samochodu BMW. Będąc zagorzałym motocyklistą, od lat dosiadam jednośladów z logiem wirującego śmigła, to 3 z 5 naszych jednośladów. Jestem fanem nie tyle marki ile jej produktu, najmłodszym (BMW R 1200 GS Adventure) w ciągu 5 sezonów nakręciłem prawie 80 000 km,zwiedzając większość krajów europejskich.
Nabytek, który mnie tu sprowadził, to BMW 750i E38 IV'99 wersja krótka, M73/TU, orient-blau-metalic (317), z czarnym skórzanym wnętrzem (P1SW), kupiona w Niemczech z przebiegiem 214 000 km przed 2 tygodniami. Dziś została zarejestrowana, więc czas właściwy na powitalny ukłon. Mam nadzieję dowiedzieć się tu wielu ciekawych informacji, dotyczących eksploatacji, użytkowania, serwisowania oraz obsługi, bowiem mnogość guziczków przyprawia mnie o zawrót głowy. Ciśnie mi się na usta wiele pytań, ale te będę zadawał po zapoznaniu się z zasobami forum, w odpowiednich działach.
Dotychczas przejechałem nim albo nią 200 km. Wrażenie którego wcześniej nie doświadczałem za kółkiem. Pojazd nie będzie jeździł na co dzień, to kolejny pojazd w rodzinie, i będzie używany przeze mnie nie tylko wtedy, gdy nie będę mógł wybrać się jednośladem.
Łączę pozdrowienia. Piotr