Strona 3 z 10 PierwszyPierwszy 12345 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 92

Wątek: Witam

  1. #21
    Doświadczony Użytkownik Awatar nino
    Dołączył
    May 2008
    Posty
    1,456
    BMW
    E32 735
    Skąd
    Katowice
    czujnik, przeczyść styki, poruszaj itp

  2. #22
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Jan 2013
    Posty
    263
    BMW
    525tds chip touring e32 M30B35
    Skąd
    Nadarzyn
    przepalenie uszczelki pod głowicą raczej odpada? pytam bo olej mam jakiś wodnisty (jeszcze nie zmieniałem) i być może wali mi płyn w olej? da się to rozpoznać bez zdejmowania głowicy? jakiś sposób?

  3. #23
    Doświadczony Użytkownik Awatar nino
    Dołączył
    May 2008
    Posty
    1,456
    BMW
    E32 735
    Skąd
    Katowice
    zacznij używać opcji SZUKAJ

  4. #24
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Jan 2013
    Posty
    263
    BMW
    525tds chip touring e32 M30B35
    Skąd
    Nadarzyn
    szukałem ale każdy ma tylko że sie grzeje itp.....


    tak się zastanawiam.... jeżeli majonezu nie ma pod korkiem.... to wody nie powinny być w oleju.... czy to jakoś po długim czasie dopiero pojawia się zjawisko majonezu pod korkiem?

  5. #25
    Doświadczony Użytkownik Awatar nino
    Dołączył
    May 2008
    Posty
    1,456
    BMW
    E32 735
    Skąd
    Katowice
    płynu Ci ubywa?

  6. #26
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Jan 2013
    Posty
    263
    BMW
    525tds chip touring e32 M30B35
    Skąd
    Nadarzyn
    a bo ja wiem? nie było komunikatu o płynie wcześniej. teraz nie rozgrzewałem jej do momentu puszczenia termostatu. w zbiorniczku płyn jest. puki co nią nie jeźdze bo trochę strach (szyba wydech rozerwany amorów zero i jedzie gdzie chce) w każdym razie przyjechałem do domu na kołach 50km po drodze wzorowo... komunikat pojawił się dziś jak ją odpaliłem. podczas dojazdu do domu nie było żadnego komunikatu o płynie. Temperaturę trzymał tak jak pisałem idealnie w pionie. jeżeli płynu było mało i silnik był rozgrzany to płyn ze zbiorniczka nie powinien "pójść" w chłodnicę i silnik zamiast zostawać w zbiorniczku?

  7. #27
    Doświadczony Użytkownik Awatar nino
    Dołączył
    May 2008
    Posty
    1,456
    BMW
    E32 735
    Skąd
    Katowice
    Jeśli na zimnym silniku masz płyn na odpowiednim poziomie tzn, że raczej nie znika. Trzeba to sprawdzać, jeśli znika to najpierw pierdoły - węże, krućce, zbiorniczek, może nagrzewnica puszcza, może rurki przy nagrzewnicy itp itd.

  8. #28
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Jan 2013
    Posty
    263
    BMW
    525tds chip touring e32 M30B35
    Skąd
    Nadarzyn
    dziś na zimnym silniku wyskoczył mi ten komunikat...... jutro jadę wstawić na szybę zobaczę czy komunikat ten będzie po rozgrzaniu

  9. #29
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Jan 2013
    Posty
    263
    BMW
    525tds chip touring e32 M30B35
    Skąd
    Nadarzyn
    Panowie co może być powodem że raz na zegarach mam podgląd do kompa ze średnim spalaniem itp a raz nie? nie wyświetla mi komunikatów żadnych... coś nie kontaktuje? czy o co chodzi? podsufitka kupiona. klosze z lampek z drzwi też (niestety były tylko 3) do tego słupki tylne w ładnym stanie i półka tylna. małymi kroczkami do przodu. Szyba już nowa siedzi. Jutro jadę na podnośnik i zobacze co wyjdzie w zawieszeniu.


    podnośnik zaliczony. podłoga wzorowa zawieszenia tak jak myslałem.... zero...... drążek środkowy końcówki na wstepie bo jest taki luz że nie wiadomo czy tylko to czy coś jeszcze.... wyciek oleju z okolic głowicy :( na plus sprężyny vogtland przód tył (nowe nawet lakier niespękany)

    w domu mam już też amortyzatory przednie kayaba.... teraz robię drążki końcówki i patrze co dalej....
    Ostatnio edytowane przez godles ; 21-01-2013 o 14:41

  10. #30
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Jan 2013
    Posty
    263
    BMW
    525tds chip touring e32 M30B35
    Skąd
    Nadarzyn
    płynu nie ubywa komp szaleje..... zarówki całe a piszczy nadal wywala te same błędy...... średniego spalania itp nie pokazuje tzn jak mu się zachce to pokaże ale żadko mu się "chce". Panowie jakie powinienem mieć mieć OBC w tym samochodzie? poprosił bym o konkretny link np allegro z opisem "ten" bo zastanawiam się czy ktoś zmieniał i poprostu nie pasuje czy o co chodzi. generalnie ono nawet nie świeci....


    Ma ktoś pomysł dlaczego dane z OBC na zegarach raz działają i je pokazuje (zmieniam manetką funkcje) a raz nie? co to może być?


    Czekam na kase za e34 z części na zawias przednie zdecydowałem się na drążki TRW (100zł strona) drążek środkowy sidem-a (220zl) po założeniu tych gratów okaże się na czym jeszcze jest luz bo był po kolei na wszystkim i nie dało się sprawdzić dokładnie na czym jeszcze.

    jak dobrze pójdzie to niebawem auto będzie już "normalnie" jeździć. Co za tym idzie wstawiam na montaż podtlenku LPG sekwencyjnego KME.



    Dziś odebrałem sub..... jest ładnie obity strojony na 37hz.... jest szansa że się przebije do środka i zrobi zamęt bynajmniej mam taką nadzieję jeżeli tak się nie stanie będzie trzeba klepać drugą skrzynkę z wyższym strojeniem bardziej pod SPL..... Radio leży i czeka.... BH również. Niebawem ruszam do ASO po oprawki żarówek do obrysów z wersji USA i zakładam. W planach dymiony kierunek przód.
    Ostatnio edytowane przez godles ; 22-01-2013 o 20:28

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •