Strona 2 z 10 PierwszyPierwszy 1234 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 92

Wątek: Witam

  1. #11
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Jan 2013
    Posty
    263
    BMW
    525tds chip touring e32 M30B35
    Skąd
    Nadarzyn
    Panowie co trzeba zmienić w ustawieniach żeby dostawać emajla jak ktoś odpowie w temacie? bo nie dostaje patrzyłem w ustawieniach profilu i nie znalazłem

  2. #12
    Smerf Czepialski Awatar tuczi77
    Dołączył
    Oct 2008
    Posty
    12,252
    BMW
    E32 740iA
    Skąd
    ONA --> DW
    Blog
    1
    1. Po prawej na górze --> Ustawienia

    2. Po lewej na środku --> Ogólne ustawienia

    3. Przysyłanie informacji i powiadomień / Domyślny tryb powiadamiania o postach

    4. Rozwiń listę i ustaw na "natychmiastowe powiadomienie na email".

  3. #13
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Jan 2013
    Posty
    263
    BMW
    525tds chip touring e32 M30B35
    Skąd
    Nadarzyn
    ło rany.... w zyciu bym nie znalazł :) ok dzięki ustawione....

  4. #14
    Doświadczony Użytkownik Awatar sz4l0ny
    Dołączył
    Sep 2007
    Posty
    2,755
    BMW
    e32
    Skąd
    Kraków
    Cytat Zamieszczone przez godles Zobacz posta
    mechanicznie..... zawieszenia zero z przodu amorów zero przód i tył tzn prawy przód i lewy tył wylał więc można powiedzieć że amorów nie ma. w środku do prania podsufitka do wymiany (wisi) szyba przednia pęknięta (ale na wstępie muszę zrobić podsufitkę bo jak ją później włoże?) i wydech końcowy rozerwany.
    Dostałeś do niej jakiekolwiek papiery z przed sprowadzenia do PL?

    Pytam z ciekawości.

    Do wymiany podsufitki nie musisz wycinać szyby, po złożeniu foteli podsufitkę da się wymanewrować tylnymi drzwiami. Jeśli nie masz w tym wprawy możesz wyjąć fotele z auta nie odkręcając pasów, tylko w sumie 4 śruby kotwiczące, odpiąć linki samoregulatorów od pasów i na tyle na ile puszczą cię rozwinięte pasy, wyjechać z fotelami z auta.

    Prosto bezinwazyjnie i szybko.
    Czarne e32 w benzynie!


  5. #15
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Jan 2013
    Posty
    263
    BMW
    525tds chip touring e32 M30B35
    Skąd
    Nadarzyn
    właśnie nie mam żadnych papierów ani brief ani nic... polegam na tym co twierdził sprzedający a nie musi być to prawda.

  6. #16
    Vip Vip Awatar Jakub
    Dołączył
    Jun 2009
    Posty
    6,783
    BMW
    BRAK
    Skąd
    Wlkp.Zduny k.Krotoszyna
    Witamy.A jednak wykrakałem że nowy właściciel tej e32 szybko się u nas pojawi ;). Zawieszenie to pikuś , zrobisz sobie raz i na jakiś czas spokój. Jak reszta ok to ciesz się autkiem -cena 2600 ;)

    B.-ądź M.-arce W.-ierny
    Opel Signum
    BMW jeszcze kiedyś kupię ;p

    Ex- BMW e28 524td, e38 728i,e66 735LI , e36 316i 1.9 compact ,e46 M3 SMG ;)

  7. #17
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Jan 2013
    Posty
    263
    BMW
    525tds chip touring e32 M30B35
    Skąd
    Nadarzyn
    no pojawił się :D tylko teraz mam kilka problemów :/ przegląd zrobiony (powiedzmy) szyba wstawia się jutro z rana..... teraz niech mi ktoś powie co oznaczają te komunikaty:
    bremsbelage standlicht rucklicht betriebsanleitg. i ten który mnie najbardziej ciekawi i którego się boję najbardziej..... kuhlwasserstand.... jak widzę woda coś tam w komunikacie i wiem że to bmw to mi się odrazu w oczach ukazuje uszczelka pod głowica..... mało tego pęknięta głowica i tego typu historie....


    dobra sprawdziłem o co chodzi w komunikatach (wyszperałem gdzieś w necie) no i ten niski poziom wody..... w zbiorniczku woda jest więc dlaczego zapala się komunikat? może mi to ktoś wytłumaczyć? tzn nie nagrzewałem silnika aby puścił termostat w każdym razie zaczynam się niepokoić deko......
    Ostatnio edytowane przez godles ; 18-01-2013 o 11:43

  8. #18
    Doświadczony Użytkownik Awatar nino
    Dołączył
    May 2008
    Posty
    1,456
    BMW
    E32 735
    Skąd
    Katowice
    BREMSBELAGE - zużycie okładziny hamulców, STANDLICHT – przepalona żarówka światło postojowe, RUCKLICHT – światło cofania, BETRIEBSANLEITG – instrukcja obsługi, KUHLWASSERSTAND - niski poziom płynu chłodzącego

  9. #19
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Jan 2013
    Posty
    263
    BMW
    525tds chip touring e32 M30B35
    Skąd
    Nadarzyn
    powiedzcie mi taką rzecz..... jak sprawdzić poziom wody? w zbiorniczku płyn jest a komunikat dalej wisi.... Boję się tej uszczelki i głowicy ale jeżeli temperature trzyma w normie to chyba nie ma problemu z głowicą nie? zawsze jak uszczelke mi wywaliło w innym aucie to się przegrzewał tutaj temperatura stoi idealnie w pionie (wskazówka w sensie).

  10. #20
    Vip Vip Awatar Jakub
    Dołączył
    Jun 2009
    Posty
    6,783
    BMW
    BRAK
    Skąd
    Wlkp.Zduny k.Krotoszyna
    jeśli masz poziom w normnie, temp trzyma pion to jest ok. Problem pewnie tyczy się samego czujnika czy tam pływaka nie wiem jak jest w e32.

    B.-ądź M.-arce W.-ierny
    Opel Signum
    BMW jeszcze kiedyś kupię ;p

    Ex- BMW e28 524td, e38 728i,e66 735LI , e36 316i 1.9 compact ,e46 M3 SMG ;)

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •