Strona 10 z 10 PierwszyPierwszy ... 8910
Pokaż wyniki od 91 do 92 z 92

Wątek: Witam

  1. #91
    Damian Vip Awatar vramzes
    Dołączył
    Jul 2012
    Posty
    2,946
    BMW
    BMW E36 320 , EX : e32 730 iA , e38 730i manual, e32 730 Shadow Line
    Skąd
    BRALIN
    Glenda bardzo dobrze,mimo iz 86 rok to perfekcja :) bardzo fajnie isuzu ale ns lzejszy teren,nie do typowego orania,co do patrola owszem spoko kolega ma i chwali sobie ale zawsze odstaje ze wzgledu na gabaryt,duze szerokie auto o msdie juz nie powiem,do lasu malo sie nadaje bo za koniowaty ;)

  2. #92
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Jan 2013
    Posty
    263
    BMW
    525tds chip touring e32 M30B35
    Skąd
    Nadarzyn
    Cytat Zamieszczone przez vramzes Zobacz posta
    Glenda bardzo dobrze,mimo iz 86 rok to perfekcja :) bardzo fajnie isuzu ale ns lzejszy teren,nie do typowego orania,co do patrola owszem spoko kolega ma i chwali sobie ale zawsze odstaje ze wzgledu na gabaryt,duze szerokie auto o msdie juz nie powiem,do lasu malo sie nadaje bo za koniowaty ;)

    do lasu nadaje się.... większość drzewek kładzie pod siebie.... zresztą... u nas większość dosiada patrola. mamy wszelkiej maści K160 K260 GR i GR nowszy (około 2000r) więc wszelkiego rodzaju. Jedno jest pewne... tam gdzie patrol nie wjedzie.... ja vitarą nie mam się co pchać.... wiszę zawsze na mostach... no chyba że teren dziewiczy grząski to wtedy patrole stoją a ja śmigam dookoła nich i drażnie ewentualnie wyrywam na kinetyku :)

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •