hej ja też jestem nowy na forum, mój plan czyli e38 w realizacji (jeszcze tylko 2 dni) i tobie życzę też szybkiego i udanego zakupu e38. Pozdrawiam.
hej ja też jestem nowy na forum, mój plan czyli e38 w realizacji (jeszcze tylko 2 dni) i tobie życzę też szybkiego i udanego zakupu e38. Pozdrawiam.
Aniele Boży stróżu mój... Czy ty wiesz co to jest Steptronic, V7 i jakies 214,3 KM :D