Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 25

Wątek: jakie macie zarniki

  1. #11
    Super Moderator Awatar olejus
    Dołączył
    May 2007
    Posty
    6,698
    BMW
    BIEMDABLJU SEVEN FOUR FIVE
    Skąd
    Wrocław
    w w210 nie ma soczewek,a swiatla sa tak ustawione zeby nie oslepialy..no chyba ze jedziesz pod gore itp na nierownosciach..nie ma tej automatyki co mam w bmw..lecz smialo zdaje egzamin..na przegladzie nawet nikt sie nie zapytal
    Przekładam różne opowieści na BMW dlatego nie przykładałem wagi do W210 chociaż cenię ten model :mrgreen:

    Ale w BMW i soczewce to zupełnie inna bajka > inna soczewka dla xenona i zwykłego dlatego ja świecę na drogę a przeróbkowicze na znaki i zazwyczaj (pamiętam to z BKP) każdy mówi ze mu dobrze świeci przeróbka (a co ma mówić też bym tak mówił) . Kiedyś po laickich wypowiedziach nawet zastanawiałem się czy ta przeróbka nie świeci lepiej niż mój orginał :mrgreen:

    Można mówić o bezpieczeństwie przerabiając zwykły na xenon ale przecież można jeździć na długich (jeszcze lepsza widoczność). Ale nie zapominajmy że jesteśmy użytkownikami dróg (relacja społeczna) i jeżeli sobie zrobisz mega dobrze (długie) to inny będzie miał mega źle. Dlatego wyszły jakieś tam przepisy żeby był wilk syty i owca cała :mrgreen:
    Pić trzeba ! Jeść można !

  2. #12
    . ADMINISTRATOR Awatar Sebek
    Dołączył
    May 2007
    Posty
    6,957
    BMW
    E23/E38/E65
    Skąd
    DZG
    Blog
    1
    Ja uzywam takze orginalu - Osram Xenarc - D2S - swieca prawie na bialo - super widocznosc !


    Co do Xenonow - bede mial za tydzien swoj komplet przed liftem z 1997 do sprzedania.
    Na jednym reflektorze - nowka - klosz - drugi - w bardzo dobrym stanie ! Wraz z zarnikami Osram Xenarc - D2s - wsadzonymi przed pol roku - czyli prawie jak nowe !
    Pozdrawiam, Sebek

    Masz pytanie lub problem odnośnie funkcjonowania forum, współpracy ...
    Proszę o kontakt ze mną .!


  3. #13
    7ka
    Gość
    Cytat Zamieszczone przez olejus
    w w210 nie ma soczewek,a swiatla sa tak ustawione zeby nie oslepialy..no chyba ze jedziesz pod gore itp na nierownosciach..nie ma tej automatyki co mam w bmw..lecz smialo zdaje egzamin..na przegladzie nawet nikt sie nie zapytal
    Przekładam różne opowieści na BMW dlatego nie przykładałem wagi do W210 chociaż cenię ten model :mrgreen:

    Ale w BMW i soczewce to zupełnie inna bajka > inna soczewka dla xenona i zwykłego dlatego ja świecę na drogę a przeróbkowicze na znaki i zazwyczaj (pamiętam to z BKP) każdy mówi ze mu dobrze świeci przeróbka (a co ma mówić też bym tak mówił) . Kiedyś po laickich wypowiedziach nawet zastanawiałem się czy ta przeróbka nie świeci lepiej niż mój orginał :mrgreen:

    Można mówić o bezpieczeństwie przerabiając zwykły na xenon ale przecież można jeździć na długich (jeszcze lepsza widoczność). Ale nie zapominajmy że jesteśmy użytkownikami dróg (relacja społeczna) i jeżeli sobie zrobisz mega dobrze (długie) to inny będzie miał mega źle. Dlatego wyszły jakieś tam przepisy żeby był wilk syty i owca cała :mrgreen:
    ja nie mialem doswiadczenia z soczewka,ale w MB bez soczewki naprawde nikogo nie oslemialem,na przegladzie wyszlyby takie sprawy,a to ze lepiej oswietlaja droge reflektory od MB niz w E38 to juz co innego.powiem szczerze BMW (nie wiem jak nowe) ma kiepskie oswietlenie..czyszcze raz w roku soczewki i kiepsko..ale zauwazylem jedna ciekawostke..jak jade sobie spokojnie na "D" i chce sobie powyprzedzac itp..(szybko jechac) przelaczam na "D S" to mam wrazenie jakby lepiej oswietlalo droge,soczewka troche jakby sie podnosi..mam takie cos..nie wiem moze mi jakis czujnik zglupial..moze to glupie ale naprawde na "S" lepiej mi swieci..

  4. #14
    . ADMINISTRATOR Awatar Sebek
    Dołączył
    May 2007
    Posty
    6,957
    BMW
    E23/E38/E65
    Skąd
    DZG
    Blog
    1
    No teraz cieszy sie EVAN :-D

    Po lifcie powinno swiecic tak samo - teoretycznie - sam srodek lamby sie niczym nie rozni.

    Marcin - zapodaj fotki - jezeli wiesz o czym mowie !
    Pozdrawiam, Sebek

    Masz pytanie lub problem odnośnie funkcjonowania forum, współpracy ...
    Proszę o kontakt ze mną .!


  5. #15
    Sebek nie chcesz tych zarowek sprzedac ? co masz ze starymi lampami ?

    Jak tak to wal na priva cene :)

  6. #16
    Super Moderator Awatar olejus
    Dołączył
    May 2007
    Posty
    6,698
    BMW
    BIEMDABLJU SEVEN FOUR FIVE
    Skąd
    Wrocław
    trolu a może chcesz mega fiolet ?? :mrgreen:
    Pić trzeba ! Jeść można !

  7. #17
    . ADMINISTRATOR Awatar Sebek
    Dołączył
    May 2007
    Posty
    6,957
    BMW
    E23/E38/E65
    Skąd
    DZG
    Blog
    1
    Cytat Zamieszczone przez trolu
    Sebek nie chcesz tych zarowek sprzedac ? co masz ze starymi lampami ?

    Jak tak to wal na priva cene :)

    Chcialbym to sprzedac jako komplet - wiesz jak to jest - jak ktos kupi - to juz by chcial wszystko ! Zreszta jeszcze nowe lampy nie zalozone - zaraz jade do lakiernika - moze juz dzis tam auto zostanie !
    Pozdrawiam, Sebek

    Masz pytanie lub problem odnośnie funkcjonowania forum, współpracy ...
    Proszę o kontakt ze mną .!


  8. #18
    Cytat Zamieszczone przez olejus
    trolu a może chcesz mega fiolet ?? :mrgreen:
    No chce :)

    Zalezy tylko za ile :mrgreen:

  9. #19
    Super Moderator Awatar olejus
    Dołączył
    May 2007
    Posty
    6,698
    BMW
    BIEMDABLJU SEVEN FOUR FIVE
    Skąd
    Wrocław
    wpadnij wieczorem to zobaczysz jak one świecą w nocy to moze ci się odechce.
    Pić trzeba ! Jeść można !

  10. #20
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Jul 2007
    Posty
    156
    Ktoś widziałem juz te ringi jak świecą bo cena wysoka chyba ze za tym jakośc tez idzie to co innego :-D http://aukcja.onet.pl/show_item.php?item=218705455

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •