Pokaż wyniki od 1 do 9 z 9

Wątek: moje e38 2,8 m52 ozylo dostalo nowe zycie

  1. #1
    Początkujący Użytkownik Awatar wkryntek
    Dołączył
    Jan 2012
    Posty
    41
    BMW
    e38
    Skąd
    poznan

    moje e38 2,8 m52 ozylo dostalo nowe zycie

    Witam jakby coś było złe opisane bez sapów panowie .
    oPISZE PROBLEM I JEGO ULECZENIE.
    MIANOWICIE SILNIK . KASZLAŁ . WZDYCHAŁ .PARSKAŁ . SKAKAŁ CZYLI NIE RÓWNE OBROTY FALOWANIE SYCZENIE GDZIEŚ W SILNIKU GAŚNIECIE NA WOLNYCH OBROTACH HAMULEC TWARDY JAK ZADY TEŚCIOWEJ GENERALNIE JAK VECTRA A 2,0.
    JOZ MIAŁEM DOŚĆ PYTAŁEM DZWONIŁEM 5 MECHANIKÓW NOWE SKRZYNIE CZUJNIKI ITD.w KOŃCU JEDEN MĄDRY ZNACHOR

    WSZYSTKIE WĘZĘ NOWE OD PODCIŚNIEŃ , PRZEDE WSZYSTKIM ODMA JAK POKAZAŁ MI MOJA TO MIAŁA PRZELOT W KAŻDĄ STRONĘ , USZCZELKA POD KOLEKTORAMI SSĄCYMI ZGRUBIAŁA TWARDA PRZEPUSZCZAŁA , WAZ OD FILTRA DO PRZEPUSTNICY JAK SER SZWAJCARSKI , KLEJENIE NIC NIE DAJE ROBIŁEM TAK WCZEŚNIEJ I LIPA.

    tERAZ PO TYCH NAPRAWACH WIEŹCIE MI LUB NIE , NIE TO SAMO AUTKO CICHA PRACA RÓWNA BEZ SZARPNIĘĆ HAMULEC IGIEŁKA PALI NA STRZAŁ JAK JAKIŚ JAPONIEC .

    jESLI CHODZI O KOSZTA TO JAKIEŚ 2,5 TYS ZŁ MNIE TO KOSZTOWAŁO CZĘŚCI W ORYGINALE PO ZNAJOMOŚCI PRZEZ MOJEGO MECHANIKO/ELEKTRYKA.wcześniej DŁUBAŁEM PO TROCHU RAZ TO RAZ TAMTO ZA KAŻDYM RAZEM PO PARĘ GROSZY ALE BEZ REZULTATU , TYM RAZEM 2,5 KAFLA
    ALE TERAZ JESTEM SZCZĘŚLIWYM POSIADACZEM LIMUZYNY JAKA JEST E38.
    pOZDRAWIAM

  2. #2
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Jul 2012
    Posty
    442
    BMW
    E38 728iA, E38 740iA
    Skąd
    Manchester
    Sapy moga byc o Caps Lock jedynie, kolego:D

  3. #3
    Początkujący Użytkownik Awatar wkryntek
    Dołączył
    Jan 2012
    Posty
    41
    BMW
    e38
    Skąd
    poznan
    ok sorki nawet nie zwróciłem na to uwagi .sorki

  4. #4
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Sep 2011
    Posty
    300
    BMW
    728 e38 1999r.
    Skąd
    Ruda Ślaska
    No to fajnie że Ci się udało;) Powodzenia;)

  5. #5
    Początkujący Użytkownik Awatar wkryntek
    Dołączył
    Jan 2012
    Posty
    41
    BMW
    e38
    Skąd
    poznan
    teraz naprawdę zakochałem się w tym autku to tak jak z chorym człowiekiem brak mocy siły chęci ręce opadają, a jak się uleczy przez dobrego lekarza to chce się żyć.Dla tych co poprzez takie problemy objeżdżają markę bmw i inne niech wezmą pod uwagę ze to nie nowe tylko jak u mnie 13 letnie autko i ma prawo się upomnieć o coś nowego zadbaj o nie a z pewnością się odwdzięczy. ALLELUJA Pozdrawiam

  6. #6
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Oct 2012
    Posty
    364
    BMW
    740 1997
    Skąd
    Słupsk/Kołobrzeg
    Jak ja Cię dobrze rozumiem, teraz sam swoją siódemkę dopieszczam. Silnik ok,ale osprzęt i kilka spraw woła o pomstę do nieba.
    Gratuluje i życzę szerokich dróg!
    Ostatnio edytowane przez warzo ; 15-02-2013 o 20:41 Powód: polskie znaki

  7. #7
    Początkujący Użytkownik Awatar wkryntek
    Dołączył
    Jan 2012
    Posty
    41
    BMW
    e38
    Skąd
    poznan
    Siemka jedno co sie nauczyłem ap ropo napraw wiem ze nie zawsze jest taki budżet , jeśli niema trzeba się wstrzymać na miesiąc lub dwa z inwestowaniem i uzbierać parę groszy aby uderzyć z impetem.Ładowałem po 100 zl po 200 zl ale nie warto przedrazało i nic nie zmieniało , uzbierałem 2300 zl i naprawiłem hurtem na raz węzę uszczelki odmę piksele w liczniku kluczyk maty w fotelach i mam spokój (dodam ze nie wiem ile włożyłem kasy w niby po trochu ). Teraz jeżdżę jak lord a BUNIA śmiga jak mało kiedy.I pomyśleć ze od zawsze chciałem audi a8 na siódemka trafiłem przypadkiem a jednak ma coś w sobie i nie chce innej.A się rozwinolem nie ważne .Pozdrawiam

  8. #8
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Oct 2012
    Posty
    364
    BMW
    740 1997
    Skąd
    Słupsk/Kołobrzeg
    Cytat Zamieszczone przez wkryntek Zobacz posta
    trzeba się wstrzymać na miesiąc lub dwa z inwestowaniem i uzbierać parę groszy aby uderzyć z impetem(...) naprawiłem hurtem na raz węzę uszczelki odmę. (...)
    I pomyśleć ze od zawsze chciałem audi a8 na siódemka trafiłem przypadkiem a jednak ma coś w sobie i nie chce innej.
    Zgadza się - ja na początek włożyłem prawie dwa tysiące na paski, uszczelki, płyny, etc. Jak na razie śmiga bez zarzutu. Teraz wymiana lub naprawa zbiornika paliwa ponieważ przecieka. Potem jeszcze kilka rzeczy mechanicznych i mam nadzieję zacząć polerkę blacharki.

    I fakt, siódemka ma to 'coś'. Od dziecka mi się marzyła, moja e38. Marzenia się spełniają. ;)!! Pozdro znad morza.

  9. #9
    Początkujący Użytkownik Awatar wkryntek
    Dołączył
    Jan 2012
    Posty
    41
    BMW
    e38
    Skąd
    poznan
    dzięki , powodzenia i do zobaczenia na zlocie w Ślesinie.

Podobne wątki

  1. przedstawiam moje nowe e38 dodalem zdjecia :D
    Przez pawka84 w dziale Witam, jestem nowy ...
    Odpowiedzi: 41
    Ostatni post / autor: 15-08-2009, 15:05
  2. Moje nowe E38
    Przez EVAN w dziale Witam, jestem nowy ...
    Odpowiedzi: 187
    Ostatni post / autor: 29-11-2008, 20:53
  3. Witam! Mariusz Zielona Góra i moje nowe e38 728iA
    Przez misiuone w dziale Witam, jestem nowy ...
    Odpowiedzi: 21
    Ostatni post / autor: 16-11-2008, 14:38
  4. [20] Moje nowe felgi :)
    Przez Kronos w dziale Felgi, opony, itp.
    Odpowiedzi: 45
    Ostatni post / autor: 22-11-2007, 01:53
  5. [16] Moje nowe felgi...
    Przez 7ka w dziale Felgi, opony, itp.
    Odpowiedzi: 10
    Ostatni post / autor: 04-09-2007, 17:52

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •