Czesc niedawno stalem sie wlascicielem baski seri7 bestyjka pomimo swojego malego motorku a ma 3.o calkiem zgrabnie bryka a dodam iz jest w manualu. Niestety jak to w takich ladnych bajkach bywa nie obylo sie bez problemu (mam nadzieje ze bedzie z happy endem) nie dzialaja wycieraczki - a moja wiedza na temat elektryki badz elektroniki sprowadza sie do tego iz wiem jak wymienic zarowke wiec to raczej niewiele.Ale bedac jednak w miare inteligentny zajzalem na wasze forum i wyczytalem pare konkretnych info na trapiacy mnie temat zlokalizowalem usterke a sa nia niewatpliwie powyrywane kable z przekaznikow ktore znajduja sie w komorze silnika na dnie skrzynki z bezpiecznikami jak zreszta koledzy wczesniej pisali byla tam woda przewody osniedzialy i poodpadaly niestety. I uwaga teraz zgryz nie mam pojecia ktory przewod do ktorego powinien isc jezeli ktos wie to bede wdzieczny bardzo a w sumie to jak by jakies zdjecioa btyly to wogole bylo by super a moze jakas pomoc na zywo a dodam iz z lodzi jestem wiec prosdze kolegow klubowiczow o pomoc niezwloczna. pozdrawiam Gruby1410