Strona 4 z 4 PierwszyPierwszy ... 234
Pokaż wyniki od 31 do 37 z 37

Wątek: Zatrzasnieta e38

  1. #31
    Super Moderator Awatar Anatol
    Dołączył
    Jun 2007
    Posty
    6,149
    BMW
    e38 735 iA
    Skąd
    Warszawa
    Cytat Zamieszczone przez Garden Zobacz posta
    pozatym w klapie są też inne dziurki i jakoś do tej pory wokolo nich nie widać rdzy

    Tylko te otwory są technologiczne ,nie wiercone .... :D

  2. #32
    Zaawansowany Użytkownik Awatar SIWEK30283
    Dołączył
    Jan 2012
    Posty
    273
    BMW
    e38 740i
    Skąd
    Wrocław
    Cytat Zamieszczone przez tomgtdek69 Zobacz posta
    "Trójkąta" nie trzeba wybijać:) Trochę cierpliwości i w dwie osoby wyjmiesz go bez najmniejszej rysy...
    No właśnie ja nie mam tej cierpliwości :/

  3. #33
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    May 2009
    Posty
    833
    BMW
    E38 740IA M60, E39 525d
    Skąd
    Kraków
    da się klapę otworzyć bez wiercenia i kombinowania ale nie będę tego tutaj pisał trzeba trochę cierpliwości , mało tego da się otworzyć całe e38 nie mając kluczyków gołymi rękami. Proszę mnie o nic nie podejrzewać trochę anglików się narozbierałem i przypadkowo udało mi się do tego dość.

  4. #34
    Doświadczony Użytkownik Awatar arturo193
    Dołączył
    Oct 2011
    Posty
    2,178
    BMW
    W planach E38 750i
    Skąd
    Norwegia
    Cytat Zamieszczone przez BOSS Zobacz posta
    wiercenie dziur w klapie ktora za kilka miesiecy zezre rudy wiec
    Ludzie...co Wy tutaj za brednie wypisujecie...kilka mcy?...założe się,że jak dobrze zabezpieczysz nawiert to rdza nie wyjdzie nawet za kilka lat...BOSS tak dramatyzujesz jakby karoserie BMW 7er robione były z najgorszego g.wna...Przyznajcie się ilu z Was ma nawiercane dziury pod maskę w trakcie montażu gazu...i ilu z Was ma z tego powodu jakiś straszny zardzewiały problem?
    Volvo V70 T5 2.3 turbo 250KM 2002,Mercedes CLS 500 2005,Honda CRv 2.0 2007,BMW X5 4.4 2001...

  5. #35
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Dec 2012
    Posty
    45
    BMW
    e38 740d 00'
    Skąd
    brać hajs na paliwo ?
    Cytat Zamieszczone przez arturo193 Zobacz posta
    Ludzie...co Wy tutaj za brednie wypisujecie...kilka mcy?...założe się,że jak dobrze zabezpieczysz nawiert to rdza nie wyjdzie nawet za kilka lat...BOSS tak dramatyzujesz jakby karoserie BMW 7er robione były z najgorszego g.wna...Przyznajcie się ilu z Was ma nawiercane dziury pod maskę w trakcie montażu gazu...i ilu z Was ma z tego powodu jakiś straszny zardzewiały problem?
    zgadzam sie.

  6. #36
    Moderator Mod Awatar BOSS
    Dołączył
    May 2007
    Posty
    4,128
    BMW
    740i
    Skąd
    Dolny Slask
    Cytat Zamieszczone przez arturo193 Zobacz posta
    Ludzie...co Wy tutaj za brednie wypisujecie...kilka mcy?...założe się,że jak dobrze zabezpieczysz nawiert to rdza nie wyjdzie nawet za kilka lat...BOSS tak dramatyzujesz jakby karoserie BMW 7er robione były z najgorszego g.wna...Przyznajcie się ilu z Was ma nawiercane dziury pod maskę w trakcie montażu gazu...i ilu z Was ma z tego powodu jakiś straszny zardzewiały problem?
    Napisalem tak bo gosc sie strasznie przezywal wymiane szyby ktora trwa raptem 3min i nie ma ingerencji a auto... a z drugiej strony wywalil sobie dziure w klapie :hang3: i jakos mu to nie przeszkadza... gdzie tu logika??? "bulke przez bibulke a g. cala reka"??
    A jak chcesz byc taki skrupulatny to odpowiedz sobie w ilu E38 jest rdza w komorze silnika ?? a w ilu zezarta klapa tyl i to bez wywierconych dziur??

    p.s: wybijania trojkata nie polecam - koszt podobny a roboty z wymiana duzo wiecej
    Ostatnio edytowane przez BOSS ; 11-01-2013 o 08:56
    Każdy człowiek jest jak książka, ma dobre strony, wystarczy tylko przekartkować te złe !!!

  7. #37
    Zaawansowany Użytkownik Awatar Ventola
    Dołączył
    Jun 2010
    Posty
    403
    BMW
    e38 740iA (m62b44)
    Skąd
    W-wa
    Cytat Zamieszczone przez Ventola Zobacz posta
    Pytanie. Dlaczego u mnie nie działa podwójne ryglowanie? Czy to można zakodować np. poprzez NCS?
    Cytat Zamieszczone przez JointoVicz Zobacz posta
    kolego sprawdz to w prosty sposob:) jak juz przyjedziesz sobie do domu z zakupow czy tam z ksciola:) zgas auto otworz i zamknij drzwi(tak tak bmw wie kiedy wysiadasz:D) i zamknij pilotem autko:) sproboj je potem od srodka otworzyc za pomoca klamki:) jak sie nei da czyt dynks od rygla wysunie sie i zaraz schowa to znaczy ze wszystko dziala jak nalezy:)
    Niestety nie działa. Drzwi się otwierają.
    Prowadzę swoje życie, a nie BMW ...

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •