Strona 3 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 40

Wątek: Moje byłe E32 ;)

  1. #21
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Dec 2012
    Posty
    35
    BMW
    E34 535
    Skąd
    Przasnysz
    Kafarek jeśli możesz przeczytaj moje PW odnośnie tej bmw

  2. #22
    Zaawansowany Użytkownik Awatar Kafarek
    Dołączył
    May 2007
    Posty
    839
    BMW
    E32 750i
    Skąd
    Tczew
    Blog
    2
    Cytat Zamieszczone przez sebalg Zobacz posta
    Stoi na alu
    Pytam, bo dostał do auta komplet zimówek na stali które miał wymienić za 16tki z kumplem (15" nie wchodzi na 4-ro tłoczek). Widać nie wymienił ;)

    Cytat Zamieszczone przez 750il Zobacz posta
    A z ciekawosci na jakiej ulicy stoi? Bo nie mialem okazji ani razu zobaczyc jak smiga po stg.
    Bloki 4 piętrowe na Osiedlu Kopernika.. Od Ciebie jak jedziesz to w prawo od ronda i jakieś 300m na lewo z Armii Krajowej. Nie pamiętam dokładnie ulicy..


    -----> www.e32.750i.pl <-----

  3. #23
    Doświadczony Użytkownik Awatar rodzinabmw
    Dołączył
    Oct 2007
    Posty
    3,221
    BMW
    było 730i V8 manual SATIN CHROME co mnie pokusiło by je sprzedać???
    Skąd
    okolice Sulechowa
    dlaczego ja sprzedales? gosc chce zamiany ale na vw lub audi. chyba mu przeszlo z bmw

  4. #24
    Doświadczony Użytkownik Awatar prezE32s
    Dołączył
    Sep 2008
    Posty
    1,899
    BMW
    Było 750iA, A8 4.2 D2 FL, Phaeton 3.2 V6, E270CDi W211 Avantgarde, jest: Phaeton 5.0 V10 TDi
    Skąd
    Chojnów
    Kafarek jak 15" nie wejdzie na czterotłoczek? Ja miałem hamulce czterotłoczkowe i do tego oryginalne szprychy 15" i było ok. :) Rodzina skąd wiesz o zamianie? :)

  5. #25
    Doświadczony Użytkownik Awatar rodzinabmw
    Dołączył
    Oct 2007
    Posty
    3,221
    BMW
    było 730i V8 manual SATIN CHROME co mnie pokusiło by je sprzedać???
    Skąd
    okolice Sulechowa
    pytalem typka czy chce zamienic na v8

  6. #26
    Zaawansowany Użytkownik Awatar Kafarek
    Dołączył
    May 2007
    Posty
    839
    BMW
    E32 750i
    Skąd
    Tczew
    Blog
    2
    Cytat Zamieszczone przez prezE32s Zobacz posta
    Kafarek jak 15" nie wejdzie na czterotłoczek? Ja miałem hamulce czterotłoczkowe i do tego oryginalne szprychy 15" i było ok.
    15" stal nie wejdzie - sprawdzone ;)


    Cytat Zamieszczone przez rodzinabmw Zobacz posta
    dlaczego ja sprzedales?
    Pisałem w kilku miejscach, w moim temacie również. Kilka PW też dostałem z zapytaniem więc napisze i tutaj..

    1. potrzebowałem małego autka dla żony
    2. potrzebowałem miejsca w garażu na autko dla żony
    3. zbrzydł mi GS
    4. zachciało mi się auta zabytkowego
    5. potrzebowałem siana na ruszenie w końcu z projektem auta zabytkowego i mam w garażu E32 750IL, które spełni warunek podpunktu 4 na tej liście.

    Póki co mam autko dla żony (MB A170 CDI), które stoi na miejscu garażowym starej 750i, mam naprawioną skrzynię do 750IL. Ogólnie założenia po sprzedaży zostały zrealizowane.. Teraz czas zrobi resztę..


    -----> www.e32.750i.pl <-----

  7. #27
    Doświadczony Użytkownik Awatar prezE32s
    Dołączył
    Sep 2008
    Posty
    1,899
    BMW
    Było 750iA, A8 4.2 D2 FL, Phaeton 3.2 V6, E270CDi W211 Avantgarde, jest: Phaeton 5.0 V10 TDi
    Skąd
    Chojnów
    Aaa 15" stal to co innego niż alu ;) wszystko jasne! Kurczę jakby mi gościu dopłacił z 15000 do A8 to hapnąłbym tą E32 ;)

  8. #28
    ULA Vip Awatar tequila1909
    Dołączył
    Nov 2010
    Posty
    3,421
    BMW
    E39 525iA, C215 CL500 ex. E32 735i, E32 735iAL, E38 728iA
    Skąd
    Jura KC
    Cytat Zamieszczone przez prezE32s Zobacz posta
    Aaa 15" stal to co innego niż alu ;) wszystko jasne! Kurczę jakby mi gościu dopłacił z 15000 do A8 to hapnąłbym tą E32 ;)
    Jak go nie stać na wachę i OC to marnie to widzę :D
    Mr. Perfect 4 x K1 World Champion

  9. #29
    Doświadczony Użytkownik Awatar prezE32s
    Dołączył
    Sep 2008
    Posty
    1,899
    BMW
    Było 750iA, A8 4.2 D2 FL, Phaeton 3.2 V6, E270CDi W211 Avantgarde, jest: Phaeton 5.0 V10 TDi
    Skąd
    Chojnów
    Hehe o tym samym właśnie pomyślałem ;)

  10. #30
    Doświadczony Użytkownik
    Dołączył
    Aug 2008
    Posty
    2,603
    BMW
    740iA e-32
    Skąd
    Rawicz Wlkp
    Blog
    1
    czyli jednak czasem niektórzy przekonują się z GS do serii??? miło mi to słyszec czwekam na focisze nowego dzieła

Podobne wątki

  1. [e32] Pocisk7 Witam moje bmw e32 735 750
    Przez pocisk7 w dziale Witam, jestem nowy ...
    Odpowiedzi: 28
    Ostatni post / autor: 21-10-2010, 21:51
  2. Ja i moje e32 :)
    Przez Arek e32 w dziale Witam, jestem nowy ...
    Odpowiedzi: 28
    Ostatni post / autor: 16-09-2009, 07:08
  3. moje byłe e32 ......... przestrzegam
    Przez m.r.77.bmw w dziale Allegro, Ebay i inne ...
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post / autor: 23-07-2009, 14:19

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •