Pokaż wyniki od 1 do 9 z 9

Wątek: Hey

  1. #1
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Jan 2013
    Posty
    503
    BMW
    E65 3.0 D
    Skąd
    Szczecin

    Hey

    Witam,

    Jestem posiadaczem e66 3.0 Diesel . Auto w wersji angielskiej, przerobione na europejskie. Zdjęć nie mam niestety ,ale wrzuce jak zrobie. Czarna sucz:p Oby szybko sie nie popsuło coś grubszego , bo będzie krucho

  2. #2
    Vip Vip Awatar Jakub
    Dołączył
    Jun 2009
    Posty
    6,783
    BMW
    BRAK
    Skąd
    Wlkp.Zduny k.Krotoszyna
    Jeśli możesz nam przybliżyć ile wyszła Cię cała zabawa z kupnem , przeróbką i zarejestrowaniem??

    B.-ądź M.-arce W.-ierny
    Opel Signum
    BMW jeszcze kiedyś kupię ;p

    Ex- BMW e28 524td, e38 728i,e66 735LI , e36 316i 1.9 compact ,e46 M3 SMG ;)

  3. #3
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Jan 2013
    Posty
    503
    BMW
    E65 3.0 D
    Skąd
    Szczecin
    Auto kupiłem za 36tyś ,przebiego co prawda spory bo 300tyś km,wersja nienajbogatsza-bez masaży i wietrzenia foteli,ale daje rade.Auto na 20calowych ślicznych felgach, teraz na 17calowych zimówkach. Przeróbka 8tyś i auta nie przerejstrowywałem bo i po co? Wykupuje w Warcie ubezpieczenie miesięczne po 100zł mnie wychodzi. Zostawiłem na Brytyjskich blachach póki co

  4. #4
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Jan 2013
    Posty
    84
    BMW
    E38
    Skąd
    Kalisz
    Na auta z niemiec tez mozna w warcie wykupowac ubezpieczenie na miesiac?? Nie ma jakiegos limitu?

  5. #5
    Vip Vip Awatar Jakub
    Dołączył
    Jun 2009
    Posty
    6,783
    BMW
    BRAK
    Skąd
    Wlkp.Zduny k.Krotoszyna
    Cytat Zamieszczone przez Riki Zobacz posta
    Auto kupiłem za 36tyś ,przebiego co prawda spory bo 300tyś km,wersja nienajbogatsza-bez masaży i wietrzenia foteli,ale daje rade.Auto na 20calowych ślicznych felgach, teraz na 17calowych zimówkach. Przeróbka 8tyś i auta nie przerejstrowywałem bo i po co? Wykupuje w Warcie ubezpieczenie miesięczne po 100zł mnie wychodzi. Zostawiłem na Brytyjskich blachach póki co
    To jaka w tym oszczędność? Nie widzę tu żadnej dobrej strony medalu... Autko kupiłeś stosunkowo drogo, przerobienie do tanich nie należało a i autko jeszcze nie zarejestrowane w PL. O Odsprzedaży autka już nie wspomnę.. Jak chciałeś tak zrobiłeś. Z którego roku masz autko bo może mówimy o końcówce produkcji e66??

    B.-ądź M.-arce W.-ierny
    Opel Signum
    BMW jeszcze kiedyś kupię ;p

    Ex- BMW e28 524td, e38 728i,e66 735LI , e36 316i 1.9 compact ,e46 M3 SMG ;)

  6. #6
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Jan 2013
    Posty
    503
    BMW
    E65 3.0 D
    Skąd
    Szczecin
    Cytat Zamieszczone przez Jakub Zobacz posta
    To jaka w tym oszczędność? Nie widzę tu żadnej dobrej strony medalu... Autko kupiłeś stosunkowo drogo, przerobienie do tanich nie należało a i autko jeszcze nie zarejestrowane w PL. O Odsprzedaży autka już nie wspomnę.. Jak chciałeś tak zrobiłeś. Z którego roku masz autko bo może mówimy o końcówce produkcji e66??
    Auto jest z września 2005. Jedyna wada jaka znalazłem jest to ,że deska rozdzielcza przy przyspieszaniu, gdy załącza się turbina skrzypi...strasznie wkurzająca sprawa. Oszczędność jest spora bo nie kupie auta za 45tyś złotych w Polsce , a oszczędność jest na chociażby braku potrzeby hamowania na fotoradarach-stąd głownie pomysł o nie przerejstrowywaniu samochodu
    Jakby ktoś znał sposób na skrzypienie deski ,byłbym bardzo wdzięczny

    Bydle62:

    Można , ale trzeba mieć dobry układ z osobą ,która ot ubezpieczenie wystawi. Regulaminowo można niby tylko na miesiąc, ale ubezpieczalni jest tyle,że na 2 lata możnaby jeździć i zmieniać spokojnie co miesiąc ubezpieczyciela.

    I jeszcze jedno drażniące od dawna mnie pytanie. Czy jest możliwośc wyświetlenia gdziekolwiek biegu,na którym obecnie jedziemy?
    Ostatnio edytowane przez Riki ; 05-01-2013 o 00:27

  7. #7
    Zaawansowany Użytkownik Awatar Tadek
    Dołączył
    Dec 2012
    Posty
    104
    BMW
    e65 3.0d
    Skąd
    Szczecin
    Witam kolegę ze szczecina
    jakoś twojej 7emy jeszcze nie spotkałem bo nie kojarzę 7demy na angielskich blachach z przełożoną kierą.
    pozdrawiam

  8. #8
    Zaawansowany Użytkownik Awatar PiotrekV8
    Dołączył
    Oct 2009
    Posty
    675
    BMW
    e32 730iA V8
    Skąd
    SzczeciN
    Witam kolege ze Szczecina ;) Deska skrzypi bo ktoś kto przekładał auto pewnie zrobił cos nie tak. I z tego co mi sie wydaje to obecnie zapięty bieg będzie Ci się wysiwtlał tylko w trypie manualnym i chyba nie ma możliwości żeby podczas jazdy na "automacie" pokazywał Ci jaki masz wpięty aktualnie bieg
    Zobacz moją siódeme http://7er.pl/showthread.php/8202-e3...85-730iA-V8-93

    freshtimer - za młody by być klasykiem, za stary by być platikiem

  9. #9
    Doświadczony Użytkownik Awatar marek1132
    Dołączył
    Oct 2008
    Posty
    1,939
    BMW
    BMW e32 735 iL
    Skąd
    Częstochowa
    Cytat Zamieszczone przez bydle62 Zobacz posta
    Na auta z niemiec tez mozna w warcie wykupowac ubezpieczenie na miesiac?? Nie ma jakiegos limitu?
    Masz na myśli blachy zjazdowe czerwone lub żółte?Ubezpieczenie możesz wykupić,ale nic Ci to nie da jeśli blachy stracą ważność.
    "Myślenie to najcięższa praca z możliwych i pewnie dlatego tak niewielu ją podejmuje." - Henry Ford

Podobne wątki

  1. HEY
    Przez Kaja w dziale Witam, jestem nowy ...
    Odpowiedzi: 84
    Ostatni post / autor: 16-11-2009, 08:22

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •