Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123
Pokaż wyniki od 21 do 26 z 26

Wątek: Pompa vacuum umarła?

Mieszany widok

Poprzedni post Poprzedni post   Następny post Następny post
  1. #1
    Zaawansowany Użytkownik Awatar siwymetal
    Dołączył
    Aug 2011
    Posty
    708
    BMW
    E65 745i 2001
    Skąd
    Göteborg,Szwecja
    Cytat Zamieszczone przez technics Zobacz posta
    A gdzie zamowiles jesli mozna wiedziec .
    http://www.czescidobmw.pl/
    Ceny te same co na forum ale zdecydowaną zaletą jak dla mnie jest możliwość płacenia online w sklepie internetowym.
    "Właściwością człowieka jest błądzić, głupiego - w błędzie trwać" (Cyceron)

  2. #2
    Zaawansowany Użytkownik Awatar siwymetal
    Dołączył
    Aug 2011
    Posty
    708
    BMW
    E65 745i 2001
    Skąd
    Göteborg,Szwecja
    No i dupa,po wymianie pompy stukanie niestety nie ustało,trochę zwariowałem,bo po zdjęciu pompy jest cisza.
    Problem na pewno jest związany z tym systemem,zastanawiam się co jeszcze może powodować taką nawalankę.Zaworek zwrotny dobry,hamulce bardzo dobre,zostaje jeszcze ten cienki wężyk,wychodzący z rzeczonej pompy,według mojej wiedzy zasila on pompkę podciśnienia,sterującą klapką wydechu w drugiej rurze wydechowej i coraz bardziej wydaje mi się,że zaczęło stukać,kiedy otworzyłem tę drugą rurę,muszę to jutro zweryfikować.
    "Właściwością człowieka jest błądzić, głupiego - w błędzie trwać" (Cyceron)

  3. #3
    Doświadczony Użytkownik Awatar technics
    Dołączył
    Dec 2009
    Posty
    1,547
    BMW
    octavia 1.9tdi ex e65 745 2002 rok ex e38 735
    Skąd
    Szwecja
    I jak , naprawiles juz ?

  4. #4
    Doświadczony Użytkownik Awatar HTN
    Dołączył
    Oct 2012
    Posty
    1,348
    BMW
    ex-730Ld e66 / obecnie S350CDI L
    Skąd
    okolice Frankfurtu / Wrocław / Kotlina Kłodzka
    Test #1: ściągnij rurę C idącą od przepływomierza do turbiny. Uzyskasz dostęp do wirnika turbo. Sprawdź luz palcami - osiowo nie powinno być w zasadzie nic czuć, góra-dół powinien być bardzo delikatny.

    Test #2: złap wirnik, unieś go lekko do góry silnika i zobacz, czy można go obrócić.

    Mi te dźwięki podchodzą pod zdechłe łożyska turbo.

    Test #3: przy gaszeniu silnika słuchaj, czy łańcuch rozrządu zadzwoni. Może być też od niego. Może też być go słychać przy dynamicznym dodaniu i puszczenie gazu na wolnych obrotach.
    Ostatnio edytowane przez HTN ; 11-10-2017 o 20:40

  5. #5
    Zaawansowany Użytkownik Awatar oizo_pl
    Dołączył
    Feb 2008
    Posty
    596
    BMW
    e65 730d indi.
    Skąd
    Gliwice
    Cytat Zamieszczone przez HTN Zobacz posta
    Test #1: ściągnij rurę C idącą od przepływomierza do turbiny. Uzyskasz dostęp do wirnika turbo. Sprawdź luz palcami - osiowo nie powinno być w zasadzie nic czuć, góra-dół powinien być bardzo delikatny.

    Test #2: złap wirnik, unieś go lekko do góry silnika i zobacz, czy można go obrócić.

    Mi te dźwięki podchodzą pod zdechłe łożyska turbo.

    Test #3: przy gaszeniu silnika słuchaj, czy łańcuch rozrządu zadzwoni. Może być też od niego. Może też być go słychać przy dynamicznym dodaniu i puszczenie gazu na wolnych obrotach.
    1.dla mnie lata góra dół prawo lewo
    2.nie sprawdzałem ale jutro sprawdzę
    3. cisza nie ma nic

    dużo leju mam dolnej części węza ta która idzie od litra powietrza
    koło pasowe odpada pościągałem paski i się przejechałem
    Ciekawe o jakim lozysku mówisz bo w turbo nie ma typowego łożyska???????????????????????????????????????
    Ostatnio edytowane przez oizo_pl ; 23-10-2017 o 18:19
    bylo:P e32 735 automat e34 525 td automat e36 320i e36 323i automat e38 740i automat e39 528i automat ,
    obecnie e39 520i , e39 520i 400 tys km igła :) e65 730d individual

  6. #6
    Zaawansowany Użytkownik Awatar oizo_pl
    Dołączył
    Feb 2008
    Posty
    596
    BMW
    e65 730d indi.
    Skąd
    Gliwice
    widzę brak odpowiedzi :) gówniany problem :/
    bylo:P e32 735 automat e34 525 td automat e36 320i e36 323i automat e38 740i automat e39 528i automat ,
    obecnie e39 520i , e39 520i 400 tys km igła :) e65 730d individual

Podobne wątki

  1. [skrzynia] właśnie chyba umarła 5hp30 i pomoc w swapie na manual
    Przez marcin.b11 w dziale Seria e38
    Odpowiedzi: 8
    Ostatni post / autor: 03-01-2013, 20:50
  2. Umarła :(
    Przez koziol_87 w dziale Seria e32
    Odpowiedzi: 18
    Ostatni post / autor: 10-02-2012, 09:59
  3. [mechanika] pompka przelewowa w baku umarła:/
    Przez oizo_pl w dziale Seria e38
    Odpowiedzi: 26
    Ostatni post / autor: 17-11-2010, 14:42
  4. Odpowiedzi: 18
    Ostatni post / autor: 04-08-2009, 12:03
  5. [mechanika] panowie pomocy umarła moja loszka
    Przez fajter34 w dziale Seria e38
    Odpowiedzi: 7
    Ostatni post / autor: 28-09-2008, 21:18

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •