Pokaż wyniki od 1 do 7 z 7

Wątek: E38 730d poszukiwania czas zacząć...

  1. #1
    Początkujący Użytkownik Awatar Mani
    Dołączył
    Jan 2008
    Posty
    38
    BMW
    E38 E39 E30 E36 E90
    Skąd
    Gdynia

    E38 730d poszukiwania czas zacząć...

    Witam,

    Zastanawiałem się nad działem gdzie napisać tego posta ale z racji, że pewnie będę chciał poruszyć kilka wątków na temat różnych egzemplarzy (jestem trochę pedantyczny jeśli chodzi o moje auta) zdecydowałem się napisać tu. Przez moje ręce przewinęło się już kilkanaście Beemek, wśród nich oczywiście nie zabrakło E38 735i. Po krótkim okresie "zdrady" marki postanowiłem wrócić... i wybór padł na E38, a konkretnie model z 3.0 litrowym silnikiem diesla. Uprzedzę sugestie nie, nie benzyna z gazem tylko dieselek ;). Obecnie mam czym jeździć jednak szukam wygodniejszego auta na cotygodniowe dłuższe trasy. Dlatego też nie mam ciśnienia, że muszę już coś kupić. Zamierzam najpierw kupić, a dopiero potem sprzedać obecne auto aby nie działać pod wpływem presji. Codziennie przeglądam zarówno krajowe jak i zagraniczne ogłoszenia (mobile, autoscout24) jednak wiadomo mogło coś umknąć mojej uwadze, a co ważniejsze może ktoś z Was ma jakąś ładną sztukę, której jeszcze nigdzie nie ogłosił. Albo szuka odpowiedniego właściciela, który się nią dobrze zaopiekuję :). Na pewno co jakiś czas wrzucę tu jakiś link z prośbą o wiadomo pobieżną opinię na temat ogłoszenia (obecnie nie ma nic co by mnie zainteresowało). Mam jeszcze takie pytanie czy znalazłaby się osoba na forum, która w razie potrzeby za jakąś "dobrą butelkę" i oczywiście zwrot kosztów za połączenie zechciałaby w moim imieniu zadzwonić o jakieś auto z niemieckiego ogłoszenia jeśli się takie pojawi? Ewentualnie w razie potrzeby służyłaby towarzystwem podczas wycieczki zza Odrę? Niestety mój niemiecki jest na niskim poziomie, a z nie każdym Niemcem można dogadać się po angielsku. Mam nadzieję, że za jakiś czas będzie można zamknąć ten temat wklejając zdjęcia nowego nabytku. Pozdrawiam Mariusz
    Ostatnio edytowane przez Mani ; 03-01-2013 o 13:40

  2. #2
    Vip Vip Awatar Wiktor82
    Dołączył
    Mar 2011
    Posty
    439
    BMW
    BMW 730D e38,2x MAN TGX 480,VW PASSAT
    Skąd
    lubuskie Trzciel
    Blog
    1
    Witam jak trafisz zadbany wóz to napewno będziesz zadowolony! Mam takie auto i nie narzekam..

  3. #3
    Zaawansowany Użytkownik Awatar KAMELEONV
    Dołączył
    Oct 2008
    Posty
    251
    BMW
    F01 730d Mpakiet
    Skąd
    Nakło n/n , Irlandia
    Cytat Zamieszczone przez Mani Zobacz posta
    Witam,

    Zastanawiałem się nad działem gdzie napisać tego posta ale z racji, że pewnie będę chciał poruszyć kilka wątków na temat różnych egzemplarzy (jestem trochę pedantyczny jeśli chodzi o moje auta) zdecydowałem się napisać tu. Przez moje ręce przewinęło się już kilkanaście Beemek, wśród nich oczywiście nie zabrakło E38 735i. Po krótkim okresie "zdrady" marki postanowiłem wrócić... i wybór padł na E38, a konkretnie model z 3.0 litrowym silnikiem diesla. Uprzedzę sugestie nie, nie benzyna z gazem tylko dieselek ;). Obecnie mam czym jeździć jednak szukam wygodniejszego auta na cotygodniowe dłuższe trasy. Dlatego też nie mam ciśnienia, że muszę już coś kupić. Zamierzam najpierw kupić, a dopiero potem sprzedać obecne auto aby nie działać pod wpływem presji. Codziennie przeglądam zarówno krajowe jak i zagraniczne ogłoszenia (mobile, autoscout24) jednak wiadomo mogło coś umknąć mojej uwadze, a co ważniejsze może ktoś z Was ma jakąś ładną sztukę, której jeszcze nigdzie nie ogłosił. Albo szuka odpowiedniego właściciela, który się nią dobrze zaopiekuję :). Na pewno co jakiś czas wrzucę tu jakiś link z prośbą o wiadomo pobieżną opinię na temat ogłoszenia (obecnie nie ma nic co by mnie zainteresowało). Mam jeszcze takie pytanie czy znalazłaby się osoba na forum, która w razie potrzeby za jakąś "dobrą butelkę" i oczywiście zwrot kosztów za połączenie zechciałaby w moim imieniu zadzwonić o jakieś auto z niemieckiego ogłoszenia jeśli się takie pojawi? Ewentualnie w razie potrzeby służyłaby towarzystwem podczas wycieczki zza Odrę? Niestety mój niemiecki jest na niskim poziomie, a z nie każdym Niemcem można dogadać się po angielsku. Mam nadzieję, że za jakiś czas będzie można zamknąć ten temat wklejając zdjęcia nowego nabytku. Pozdrawiam Mariusz
    Tak sie składa że tu jestem od kilku miesiecy i po sprzedaży mojej e39 też oglądałem kilka e38 tutaj i powiem ci że tutaj to chyba juz wiecej szrotów jeździ niż w Polsce jeżeli chodzi o e38. Oczywiście może Tobie sie uda i tego Tobie życze.

  4. #4
    Zaawansowany Użytkownik Awatar kazas4
    Dołączył
    Jan 2011
    Posty
    528
    BMW
    było E36,E46 jest E38 730d 2001r
    Skąd
    Krzepice/k.Częstochowy
    Cytat Zamieszczone przez Wiktor82 Zobacz posta
    Witam jak trafisz zadbany wóz to napewno będziesz zadowolony! Mam takie auto i nie narzekam..
    Musisz kolego dobrze trafić a raczej zapłacić za porządny wóz.Osobiście szukałem pół roku temu 730d i znalazłem w Niemczech z oryginalnymi km i bezwypadkowe od 1 właściciela,ale zapłaciłem 6300euro i powiem ci że jestem mega zadowolony!!
    Życzę szybkiego zakupu:)

  5. #5
    Początkujący Użytkownik Awatar Mani
    Dołączył
    Jan 2008
    Posty
    38
    BMW
    E38 E39 E30 E36 E90
    Skąd
    Gdynia
    Wiem, że będę zadowolony tak jak wspomniałem już kiedyś miałem E38 po lifcie, a i trochę jeździłem E39 z silnikiem 3.0 d. Wiadomo nie jest łatwo trafić zadbany egzemplarz ale nie śpieszy mi się i czekam cierpliwie. To nie taka wygórowana cena, jak jest tak jak piszesz.

  6. #6
    Vip Vip Awatar ELVIS
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    4,935
    BMW
    BRAK
    Skąd
    BEUTHEN/Bytom
    Jak Ci się uda kupić taniej diesla z sensownym wypasem no i stanem niż kolega napisał , to będziesz miał szczęście.

    Okazji za 4 tys euro bym unikał , najlepiej kupic od normalnego właściciela ,ja tak kupiłem i jestem mega zadowolony

  7. #7
    Początkujący Użytkownik Awatar Mani
    Dołączył
    Jan 2008
    Posty
    38
    BMW
    E38 E39 E30 E36 E90
    Skąd
    Gdynia
    Wiem coś o tym kupowałem już sporo aut ze śmigiełkiem na masce ;). Nie szukam okazji co nie oznacza, że chcę przepłacić :).

Podobne wątki

  1. Noga do góry... SEZON MOTOCYKLOWY CZAS ZACZĄĆ!
    Przez Michal750 w dziale NA KAŻDY TEMAT / Humor / Off Topic
    Odpowiedzi: 29
    Ostatni post / autor: 03-04-2012, 22:33
  2. Poszukiwania E38
    Przez asluk w dziale Allegro, Ebay i inne ...
    Odpowiedzi: 13
    Ostatni post / autor: 27-01-2011, 12:51
  3. Poszukiwania e38 - proszę o opinie
    Przez tomashbo w dziale Allegro, Ebay i inne ...
    Odpowiedzi: 23
    Ostatni post / autor: 13-08-2009, 21:43
  4. [inny] Decyzja zapadła poszukiwania E38 ! Przyszły właścicie
    Przez Beni0 w dziale Witam, jestem nowy ...
    Odpowiedzi: 22
    Ostatni post / autor: 04-06-2009, 08:54
  5. Chcę kupić e38 ale od czego zacząć
    Przez pepsico007 w dziale Seria e38
    Odpowiedzi: 11
    Ostatni post / autor: 02-06-2009, 08:49

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •