Witam, jestem Przemek i pochodzę z Torunia.
Chciałbym kupić e65 ale.... Nie jestem przedsiębiorcą, ani nie mam dużo kasy.
Nie wiem czy będzie mnie stać na utrzymanie takiego auta. Jestem przedstawicielem handlowym i mam auto służbowe,
moja wymarzona 7 miałaby być na weekendowe, rodzinne wyjazdy lub wyjazdy do sklepu na zakupy po godzinach pracy.
Wiem, że moje pytanie dotyczące ekonomii tego auta jest bezsensu i pewnie nie na miejscu, no ale jednak interesuje mnie jaki silnik miałbym wybrać, żeby był najtańszy w naprawach (mam dwóch dobrych znajomych mechaników, którzy znają się na BMW i wiem że dadzą radę z e65) i przy okazji najmniej palił-to jest dla mnie najważniejsze, a nie osiągi. Nie chcę latać z prędkości ponaddźwiękową tylko statecznie płynąć i cieszyć się podróżą za małe pieniądze:D
Mój brat ma e65 745i i dla mnie jest to potwór, oczywiście śmiga pięknie, ale nie stać mnie lub nawet nie chcę wydawać tyle na paliwo. On jest lekarzem więc ma na benzynkę :D hehehe.
Proszę o podpowiedź jaką wersję wybrać i dlaczego? oraz z jakiego pułapu cenowego startować?? Na pewno wiecie jaka kwota jest realna za dobre auto, a nie za padło.
Czy może odpuścić sobie?

Dzięki za odpowiedź i przepraszam za tak długi esej :D
pozdrawiam