Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 13 z 13

Wątek: Polisa OC 4 miesiące spóźnienia !

  1. #11
    Vip Vip Awatar avecezarave
    Dołączył
    Feb 2010
    Posty
    1,614
    BMW
    E32 740iL `93
    Skąd
    Mińsk Mazowiecki
    Blog
    27
    Cytat Zamieszczone przez DannyV8 Zobacz posta
    wrażenie mam takie, jakby ubezpieczalnie na siłę szukały pieniędzy.
    To się zgadza. Miałem podobną sytuację z Link4 i też musiałem im zapłacić mimo faktu że miałem już umowę gdzieś indziej. Sytuacja miała miejsce jakieś 3 miesiące po fakcie więc zapłaciłem im i jednocześnie wypowiedziałem umowę. Potrącono mi tylko za te trzy miesiące i po sprawie.
    [IMG]http://img408.imageshack.us/img408/1048/dsc0188v.jpg[/IMG 7er

  2. #12
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Aug 2008
    Posty
    170
    BMW
    750iL individual 97r.
    Skąd
    Poznań
    dzięki Panowie za wszystkie wpisy.
    w piątek ruszyłem dup..ko i zawitałem w PZU ,nic nie mówiąc podałem starą polisę i miła Pani stwierdziła że jest duże spóźnienie:-) ale niby nic się nie stało,coś tam wklepywała w kompa i powiedziała że OC będzie od daty zakończenia poprzedniej polisy na nazwisko poprzedniego właściciela :-) nie odzywałem się i nie protestowałem.
    zapłaciłem na cały rok i mam polisę aktualną ale na nazwisko inne jak moje, tyle że na te samo auto.
    teraz tak sobie kombinuje że polecę z tym ubezpieczeniem do WK i zarejestruje auto na siebie.
    a potem przypilnuje terminu wypowiedzenia OC w PZU i opłacę składkę tam gdzie taniej.
    będzie ok??

    pozdrawiam serdecznie
    Ostatnio edytowane przez nicolas ; 13-01-2013 o 01:58

  3. #13
    Zaawansowany Użytkownik Awatar SIWEK30283
    Dołączył
    Jan 2012
    Posty
    273
    BMW
    e38 740i
    Skąd
    Wrocław
    Dopiero teraz dokopałem się do tego tematu mogłeś pujśc z umową kupna do pzu uregulować zaległość oc w tym momencie bylo by na ciebie od daty zakupu i dalej możesz kombinować zmieniać ubezpieczyciela miał byś papier na siebie oni o taki krutki okres nie robią klopotów.
    Nawet teraz możesz iść przepisać na siebie jest opłacone umowa jest to radze przepisać będziesz miał porządek w papierach.

Podobne wątki

  1. [pozostale] Wyjazd na 3 miesiące
    Przez serekkox w dziale Seria e38
    Odpowiedzi: 12
    Ostatni post / autor: 21-05-2011, 14:37

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •