No właśnie problem w tym że ciężko znaleźć cały zestaw do e32,pisałem do gościa to zrobił mi spory rabat,a po za tym słuchawkę chciał bym mieć na kopytku obok lewarka biegów,no ale faktycznie jeżeli taka nokia nie będzie działać z naszymi kartami to odpada bo po co mi atrapa za tyle pieniędzy.