Strona 6 z 6 PierwszyPierwszy ... 456
Pokaż wyniki od 51 do 52 z 52

Wątek: e38 bzika :-)

  1. #51
    użytkownik
    Dołączył
    Jul 2007
    Posty
    5,673
    BMW
    e38 czerwone
    Skąd
    Białytok
    to nie jest polska firma a francuska :) tacy klienci azot zazwyczaj dostają gratis do czegoś tam jak już marudzą 20 minut i głupio pogonić ,...... ,a jak nawet jesteś koło mechanika jak koła pompuje to na pewno cię kochają i na pewno uśmiechają się na twój widok gdy tylko wjeżdzasz w bramę w sumie sam też jestem mechanikiem i wiem jakie jest zdanie o tego typu klientach :)

  2. #52
    Vip Vip Awatar Pablo_gl
    Dołączył
    Nov 2007
    Posty
    1,602
    BMW
    E65 740d, E38 740i
    Skąd
    Gliwice
    Cytat Zamieszczone przez Neuf
    to nie jest polska firma a francuska :) tacy klienci azot zazwyczaj dostają gratis do czegoś tam jak już marudzą 20 minut i głupio pogonić ,...... ,a jak nawet jesteś koło mechanika jak koła pompuje to na pewno cię kochają i na pewno uśmiechają się na twój widok gdy tylko wjeżdzasz w bramę w sumie sam też jestem mechanikiem i wiem jakie jest zdanie o tego typu klientach :)
    Jak jadę na pompowanie np. do norauto to mam to centralnie w du... czy mnie poważają czy nie... ja swoje zdanie mam wyrobione na ich temat :hah: i czasem lubię się pośmiać z kompetencji co po niektórych dlatego tam jestem z autkiem na hali i jestem upierdliwcem... :hah: :hah: :hah:
    A jak jadę na serwisowanie autka (do kumpli) to kawunia i pierdoły zawsze są na miejscu i dzięki temu z chłopakami nawiązałem dość bliską znajomość i zawsze przyjmą mnie jak potrzebuję to samo w stosunku do kumpli, których ja podeślę i nie zmieniają mi cen jak inni kiedy zobaczą e38 to już sami nie wiedzą ile tu zawołać za robotę... Ja wiem to, że za robotę trzeba zapłacić bo sam robiłem... ;)
    Tylko czasami ludzie siebie po prostu nie szanują i później tak to wychodzi jak wychodzi... w Gliwicach jest pan, któremu bmw zabrało autoryzację właśnie za takie praktyki... stąd rodzą się właśnie mity o awaryjności samochodów, która jest niebotycznie większa u nas jak za granicą... :hah: Dobra koniec pierniczenia hehehe bo zszedłem z tematu nie w tę stronę...
    Sorki... ;)
    Dreams from Dreams - 7er...

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •