Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 12

Wątek: czy jest sens

  1. #1
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Dec 2012
    Posty
    193
    BMW
    e32 730
    Skąd
    Morąg

    czy jest sens

    Witam oto moje bmw http://zapodaj.net/11ecd04f60c49.jpg.html http://zapodaj.net/d61639f96b8a5.jpg.html kupiłem je za 2300zł wsadziłem w nie ok 800 i tak zastanawiam czy jest sens dalej pakować pieniądze zawieszenie się sypie chodzi tylko na gazie. Tak sie zastanawiam czy niesprzedać i dolorzyć i niekupić czegoś w lepszym stanie tak patrze to za ok 6tyś morzna coś kupić przyzwoitego.Czy lepiej pakować pieniądze w tą

  2. #2
    Damian Vip Awatar vramzes
    Dołączył
    Jul 2012
    Posty
    2,946
    BMW
    BMW E36 320 , EX : e32 730 iA , e38 730i manual, e32 730 Shadow Line
    Skąd
    BRALIN
    wygląda przyzwoicie,przynajmniej na tym zdjęciu :) szkoda że tylko jedno :) słuchaj jeśli dałeś 2300 za swój samochód i włożyłeś tylko 800 zł uwierz mi jest to dopiero początek początku inwestycji :) niestety.... pytanie tylko jak kupowałeś czy wiedziałeś o awariach i kupiłeś z myślą remontu i odłożoną kasą na części czy to był impuls a teraz wtopa.....

  3. #3
    Doświadczony Użytkownik Awatar ManiacDrifting
    Dołączył
    Dec 2010
    Posty
    3,325
    BMW
    E32 735iAL...
    Skąd
    Bikini Dolne
    Kupiłeś za śmieszne pieniądze i śmieszne włożyłeś, wyobraź sobie że ja mam swoje gdzies półtora roku i wsadziłęm w nie 10 tyś a brakuje jeszcze licząc na szybko 8śmiu więc czy jest sens to odpowiedz sobie sam. Jak masz dobrą blache to owszem jest. A jak Bmw masz do jazdy na codzień to je znienawidzisz a nie pokochasz bo ten dotyczczasowy wkład pomnoży się dziesięcio krotnie w ciągu roku

  4. #4
    Doświadczony Użytkownik
    Dołączył
    Aug 2008
    Posty
    2,603
    BMW
    740iA e-32
    Skąd
    Rawicz Wlkp
    Blog
    1
    Akurat tutaj zgodzę się z maniakiem

  5. #5
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Dec 2012
    Posty
    193
    BMW
    e32 730
    Skąd
    Morąg
    Ladnie wygląda wiedziałem troche o awariach kupiłem ją dlatego bo bardzo mi się spodobała a już wczesniej miałem e32 bardzo mi przypadł do gustu ten model komfort wygląd i bezawaryjność w tamtej był moim pierwszym autem zaraz po zdaniu prawa jazdy.Wiem ze te auta to skarbonka i pewnie jak bym kupił w ładnym stanie zawsze sie coś znajdzie do naprawy te auta mają swoje lata.Musze sie zastanowic sam co zrobić

  6. #6
    Damian Vip Awatar vramzes
    Dołączył
    Jul 2012
    Posty
    2,946
    BMW
    BMW E36 320 , EX : e32 730 iA , e38 730i manual, e32 730 Shadow Line
    Skąd
    BRALIN
    dokładnie jak kolega mówi :) ja też kupiłem tanio i miałem odłożone pieniądze na zrobienie tego i owego,kasy starczyło na remont i reszta poszła na doposażenie co pochłaniało też trochę środków,kiedy wszystko było ładnie pięknie po 2 miechach mocowałem się z nierówna pracą silnika i przerywaniem....wymieniono kable ori z impulsatorem oraz świece kopułka wyglądała na sprawną ale z braku możliwości do wykorzystania poszła nówka kopułka i palec :) teraz policz ile to kosztowało :) a było to niespodziewane :( tak jak jakiś czas temu siadło visco nowe ponad 300 zł :) także te samochody mają to do siebie że czasem się zepsuje i koszta nie są takie jak w fiacie cc :)

  7. #7
    Zaawansowany Użytkownik Awatar Dawid7er
    Dołączył
    May 2010
    Posty
    684
    BMW
    e38 730i
    Skąd
    Bełchatów
    Blog
    5
    myślę że jeśli blacha jest ok to warto, pod warunkiem że większość wymian/remontów jesteś w stanie ogarnąć sam

  8. #8
    Vip Vip Awatar Jakub
    Dołączył
    Jun 2009
    Posty
    6,783
    BMW
    BRAK
    Skąd
    Wlkp.Zduny k.Krotoszyna
    Ciężko nam oceniać czy warto. Auto kupiłeś w cenie złomu więc to oczywiste że będzie w nie wkład i to nie mały. Spokojnie za chwilkę będziesz miał już granice wkładu nie 800 zł a 8 tys. ale wtedy dużo rzeczy będzie już ogarnięte i wiesz co masz...!

    B.-ądź M.-arce W.-ierny
    Opel Signum
    BMW jeszcze kiedyś kupię ;p

    Ex- BMW e28 524td, e38 728i,e66 735LI , e36 316i 1.9 compact ,e46 M3 SMG ;)

  9. #9
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Dec 2012
    Posty
    193
    BMW
    e32 730
    Skąd
    Morąg
    Zostawie ją niewadomo co sie kupi nastęmpnego a ta chodzi i jest fajna a naprawy wykonuje sam metodą prób i błedówPomału bede starał się ją ogarniać ucze sie jeszcze i niemam kasy na mechaników bo tak by było najprosciej zaprowadzić zeby zrobili

  10. #10
    Damian Vip Awatar vramzes
    Dołączył
    Jul 2012
    Posty
    2,946
    BMW
    BMW E36 320 , EX : e32 730 iA , e38 730i manual, e32 730 Shadow Line
    Skąd
    BRALIN
    Cytat Zamieszczone przez 100szczesny Zobacz posta
    Zostawie ją niewadomo co sie kupi nastęmpnego a ta chodzi i jest fajna a naprawy wykonuje sam metodą prób i błedówPomału bede starał się ją ogarniać ucze sie jeszcze i niemam kasy na mechaników bo tak by było najprosciej zaprowadzić zeby zrobili
    dobre podejście :) pamiętaj powoli do celu,to nie wyścigi,zdiagnozuj możliwie sam co będziesz umiał,pytaj pomożemy :) no niestety pewne części mogą kosztować,jak coś jedź na kompa i ogarnij gaz.... :) i pamiętaj nie wszystko od razu :) bądź dobrej myśli a potem samochodzik ci się odwdzięczy :D

Podobne wątki

  1. Sens zmiany e38 na e65, jest czy go nie ma?
    Przez Saillupus w dziale NA KAŻDY TEMAT / Humor / Off Topic
    Odpowiedzi: 33
    Ostatni post / autor: 24-07-2011, 21:32
  2. Moduł ews GDZIE JEST I CZY JEGO WYCIĄGNIĘCIE JEST BEZPIECZNE
    Przez wojtmul w dziale Seria e65 / e66 / e67
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post / autor: 21-03-2011, 15:18
  3. Sprężyny przednie.Czy jest sens je wymienić na nowe?
    Przez Megablast73 w dziale Seria e32
    Odpowiedzi: 11
    Ostatni post / autor: 20-03-2011, 08:51
  4. [opony] 6,5 mm na zime??czy jest sens...
    Przez JACEKK. w dziale Felgi, opony, itp.
    Odpowiedzi: 6
    Ostatni post / autor: 10-09-2010, 11:10
  5. [tuning] Czy wg was takie cos ma sens?
    Przez _michaś_ w dziale Diagnostyka / AUDIO / VIDEO / NAVI
    Odpowiedzi: 32
    Ostatni post / autor: 25-01-2008, 08:34

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •