Pokaż wyniki od 1 do 7 z 7

Wątek: drgania kierownicy

  1. #1
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Dec 2012
    Posty
    193
    BMW
    e32 730
    Skąd
    Morąg

    drgania kierownicy

    Mam kilka problemów z zawieszeniem.Trzesie mi się kierownica miedzy 100 a 120 km/h a potem jest już dobrze auto jedzie prosto nic niesciąga i mam luzy w kierownicy dosc spore abs raz działa a raz nie nieraz sie pali kontrolka a nieraz nie od czego zacząć?

  2. #2
    Damian Vip Awatar vramzes
    Dołączył
    Jul 2012
    Posty
    2,946
    BMW
    BMW E36 320 , EX : e32 730 iA , e38 730i manual, e32 730 Shadow Line
    Skąd
    BRALIN
    od wymiany zużytych części zawieszenia i potem zbieżność,nic nie zrobisz póki masz rozsypane tam wszystko

  3. #3
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Dec 2012
    Posty
    193
    BMW
    e32 730
    Skąd
    Morąg
    to zanic sie niebrac i tak jezdzć?czy odkładać kase i zrobić całe zawieszeniejakie są mniej wiecej koszta?

  4. #4
    Damian Vip Awatar vramzes
    Dołączył
    Jul 2012
    Posty
    2,946
    BMW
    BMW E36 320 , EX : e32 730 iA , e38 730i manual, e32 730 Shadow Line
    Skąd
    BRALIN
    przeleć allegro i zobaczysz mniej więcej ceny :) zależy co jest siadnięte ....

  5. #5
    Vip Vip Awatar jarek88
    Dołączył
    Jan 2010
    Posty
    2,905
    BMW
    E32 730i R6 90' , E32 740iA 93'
    Skąd
    Tomaszów Mazowiecki
    Blog
    20
    Cytat Zamieszczone przez 100szczesny Zobacz posta
    to zanic sie niebrac i tak jezdzć?czy odkładać kase i zrobić całe zawieszeniejakie są mniej wiecej koszta?
    koszta są różne możesz zrobić za około 1tyś cały przód a możesz też za 3 tyś na porządnych firmowych częściach (ja tak zrobiłem) tył napewno wyjdzie taniej

    ja bym zaczoł od bicia kół następnie luzy na elementach zawieszenia i tarcze hamulcowe

  6. #6
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Dec 2012
    Posty
    193
    BMW
    e32 730
    Skąd
    Morąg
    Sam już niewiem co robić czy niesprzedać i dołorzyć i niekupić w lepszym stanie

  7. #7
    Doświadczony Użytkownik Awatar ManiacDrifting
    Dołączył
    Dec 2010
    Posty
    3,325
    BMW
    E32 735iAL...
    Skąd
    Bikini Dolne
    Cytat Zamieszczone przez 100szczesny Zobacz posta
    to zanic sie niebrac i tak jezdzć?czy odkładać kase i zrobić całe zawieszenie
    Głupie pytania zaczynasz zadawać. Ciekawe o co jeszcze zapytasz czy nalać gazu czy benzyny bo nie wiesz. Albo czy ci sie nic nie stanie bo zjadłeś płatki śniadaniowe na kolacje...

    Pamiętaj to twoja sprawa jak nie przeszkadza ci zeby biło to pewnie jeździj aż sworzeń wypadnie z wahacza. A jak chesz zrobic a nie masz też kasy na ori zresztą jak wiele osób to kup nowe zamienniki i już. Warto sprawdzić drążek środkowy najczęściej przez niego sa takie drgania.

    Cytat Zamieszczone przez 100szczesny Zobacz posta
    Sam już niewiem co robić czy niesprzedać i dołorzyć i niekupić w lepszym stanie
    Nie ogarniam tego skoro stare zawieszenie ma być powodem do sprzedaży to widać że problem raczej nie leży w zawieszeniu a we wszystkim. Jakie by nie było E32 i za ile pamietaj że jak nie od razu to po czasie coś wyjdzie i jest jeden sposób na radzenie sobie z tym nie sprzedawanie a naprawianie, jeśli nie byłeś na to gotowy to peszek tak smakuje Stara bmka, Zrobisz zawieszke to padnie co innego. Nie mówie że padać będzie wszystko i co chwile ale żeby samochód był pewny i solidny wymaga dużego przeglądu i wymian części a to są koszty i z tym trzeba podjąć decyzje czy brne w to czy pasuje.

    Jak nie jest najlepiej to dam ci jedną rade zrób to co konieczne pojeździj nią poznaj jeśli okaże się Ze ten samochód jest okej to w niego pakuj a jak nie to sprzedaj i kup inną E32. Bo z gówna twarogu się nie da zrobić i potem możesz żałować jak kupisz inną ładniejszą E32 to pomyślisz szkoda że w tamtą tyle pakowałem bo jak bym w tą tyle wsadził to by była nowa.
    Ostatnio edytowane przez ManiacDrifting ; 25-12-2012 o 16:25

Podobne wątki

  1. Drgania w kierownicy ??
    Przez MastaKleszcz w dziale Seria e38
    Odpowiedzi: 117
    Ostatni post / autor: 29-08-2017, 09:11
  2. Odpowiedzi: 284
    Ostatni post / autor: 22-02-2017, 22:35
  3. Drgania na kierownicy w E38 - potrzebna pomoc (Wrocław / Łódź)
    Przez kuba__s w dziale NA KAŻDY TEMAT / Humor / Off Topic
    Odpowiedzi: 31
    Ostatni post / autor: 10-10-2012, 16:13
  4. drgania na kierownicy przy hamowaniu
    Przez marco84 w dziale Seria e32
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 02-10-2012, 08:47
  5. Drgania na kierownicy i karoserii od silnika.
    Przez grześ73 w dziale Seria e38
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 09-07-2010, 23:44

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •