Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 23

Wątek: Problemów z płynem ciąg dalszy

  1. #11
    Zaawansowany Użytkownik Awatar DannyV8
    Dołączył
    Mar 2012
    Posty
    144
    BMW
    730 M60B30
    Skąd
    Radom
    Cytat Zamieszczone przez ttrol Zobacz posta
    a mówisz, że stoi pionowo
    dokładnie tak.Nagrzewa się tak jak zawsze, wskazówka jest około 2mm przed połową.Ten stan rzeczy utrzymuje się od pierwszego dnia mrozu.Wtedy to po raz pierwszy uzyłem tak mocno ciepłego nawiewu.Jak jest temperatura plusowa(automatycznie w aucie ustawiam około 20) to nie leci. Dla pewności visco też mają sprawdzić.Zastanawia mnie jeszcze ten delikatny zapach płynu z nawiewów (i to też nie zawsze)
    "..Eco driving? No, thanks.."

  2. #12
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    May 2010
    Posty
    963
    BMW
    e32 m30b35
    Skąd
    zachpom kalisz pom
    Blog
    1
    jak po stoi to pewnie nagrzewnica sie zapowietrza i gdy puszczasz cieplo to robi sie poduszka sprawdz nagrzewnice i te rurki ktore sa w srodku http://www.google.pl/imgres?q=bmw+e3...1&tx=101&ty=43

  3. #13
    Vip Vip Awatar ttrol
    Dołączył
    Jan 2009
    Posty
    4,086
    BMW
    e32 750 II 88/W124 250D V 93
    Skąd
    Zgorzała/Warszawa
    Ten zapach płynu może być spowodowany tym co kolega wcześniej napisał o rurkach przy nagrzewnicy(sprawdzenie wymaga rozbebeszania prawie połowy wnętrza).

    JEDNAKŻE: Z doświadczenia wiem, że jak Ci wyrzuci płyn, to jego zapach jest wciągany przez wentylator do środka, podobnie jak się roszczelniają węże od paliwa pod maską to ładnie wciągany jest zapach do wnętrza. Oby to było to, bo pierwsza sprawa to dłuuuugie godziny.
    pozdrawiam Bartek

  4. #14
    Zaawansowany Użytkownik Awatar DannyV8
    Dołączył
    Mar 2012
    Posty
    144
    BMW
    730 M60B30
    Skąd
    Radom
    Cytat Zamieszczone przez jakubmw Zobacz posta
    te rurki
    ciekawy trop...tez o tym myślałem.Czy w takim razie jeżeli np byłaby to nagrzewnica to idąc dalej tym tropem nie powinno nic cieknąć gdy nie używa się nawiewu? A może któraś z rurek przy elektrozaworach?Tam jest tak zawalone towarem że nic się nie da zobaczyć od góry
    "..Eco driving? No, thanks.."

  5. #15
    Vip Vip Awatar ttrol
    Dołączył
    Jan 2009
    Posty
    4,086
    BMW
    e32 750 II 88/W124 250D V 93
    Skąd
    Zgorzała/Warszawa
    Nie musi być mocno nieszczelna, wystarczy, że zaciąga trochę powietrza. Jakby była mocno rozszczelniona to byś miał potop pod wykładziną w nogach. Musisz zerknąć na to wszystko co Ci napisałem, napisz jaki jest rezultat. Na pewno da się tam dostać, koledzy, którzy mają M60 pomogą. Pewnie jest napisane również w manualu Bentleya, ale nie mam dziś czasu sprawdzać.
    pozdrawiam Bartek

  6. #16
    Zaawansowany Użytkownik Awatar DannyV8
    Dołączył
    Mar 2012
    Posty
    144
    BMW
    730 M60B30
    Skąd
    Radom
    W aucie na bank sucho.Najpierw sprawdzę wszystkie opcje i czy będzie się to działo bez włączania nawiewów.Podejrzewam także jedną z rurek przy elektrozaworach- na pewno czeka mnie ślęczenie przy mechanikach więc zdjęcia też pstryknę.Dziś dowiedziałem się od Was więcej niż od mechaników prze 2 tygodnie...dzięki wielkie Panowie
    "..Eco driving? No, thanks.."

  7. #17
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    May 2010
    Posty
    963
    BMW
    e32 m30b35
    Skąd
    zachpom kalisz pom
    Blog
    1
    ostatni wymienialem oringi na tych rurkach nie ma tragedii srodkowy tunel sciagasz do wysokosci panelu sterujacego nawiewem schowek po stronie pasazera i wzmocnienie od strony pasazera.

  8. #18
    Doświadczony Użytkownik Awatar nino
    Dołączył
    May 2008
    Posty
    1,456
    BMW
    E32 735
    Skąd
    Katowice
    Też miałem ten problem, okazało się, że była mikroskopijna dziurka/przetarcie na rurkach idących z nagrzewnicy do elektrozaworów (srebrne). Objawy te same co u Ciebie. Grzebania trochę jest niestety.

  9. #19
    Zaawansowany Użytkownik Awatar DannyV8
    Dołączył
    Mar 2012
    Posty
    144
    BMW
    730 M60B30
    Skąd
    Radom
    Cytat Zamieszczone przez Zavoli Zobacz posta
    Grzebania trochę jest
    Akurat co do zakresu prac to nie ma problemu- tak czy siak dam to "wymieniaczom" do roboty ale będę przy tym obecny. No to wychodzi że czeka ich sporoo rozkręcania a mnie nowy wydatek
    "..Eco driving? No, thanks.."

  10. #20
    Doświadczony Użytkownik
    Dołączył
    Sep 2009
    Posty
    1,308
    BMW
    było e32 735 1986r lpg e34 535i lpg 1991,730v8 manual 1992_sekwencja jest BMW e32 735is Italian milf
    Skąd
    rogi/krosno
    wejdz pod auto i na wysokości skrzyni biegów są takie okrągłe zaślepki popatrz czy ci z nich nie kapie inne opcja by sprawdzić na szybko czy nie poci ci się nagrzewnica to sciągnąć tunel co idzie do tylnych kratek włożyć palce i poczujesz czy jest wilgotno czy słucho

Podobne wątki

  1. kondensatory w licznikach ciąg dalszy
    Przez ttrol w dziale Seria e32
    Odpowiedzi: 12
    Ostatni post / autor: 27-07-2012, 21:01
  2. Odpowiedzi: 37
    Ostatni post / autor: 02-02-2012, 07:41
  3. Odpowiedzi: 6
    Ostatni post / autor: 13-09-2011, 06:23
  4. Problemów ciąg dalszy - zawieszenie...
    Przez benyhp w dziale Seria e32
    Odpowiedzi: 11
    Ostatni post / autor: 09-02-2011, 18:50

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •