Strona 4 z 4 PierwszyPierwszy ... 234
Pokaż wyniki od 31 do 36 z 36

Wątek: Rycerze w BMW

  1. #31
    Vip Vip Awatar Dzuda
    Dołączył
    Feb 2008
    Posty
    10,286
    BMW
    E32 735i ; MB 560 SEC 88'
    Skąd
    Sandomierz
    Uwielbiam te wypowiedzi "wszystko wiedzących" którzy nawet tam nie byli, jednak oceniają na podstawie jakiegoś brukowca. Normalnie powinniście wróżyć z fusów! BRAWO!

    :suicide:

  2. #32
    Zaawansowany Użytkownik Awatar krzysiek7er
    Dołączył
    Sep 2011
    Posty
    661
    BMW
    brak... tym czasem Omega B FL 2.2
    Skąd
    Finlandia
    Cytat Zamieszczone przez Dzuda Zobacz posta
    Uwielbiam te wypowiedzi "wszystko wiedzących" którzy nawet tam nie byli, jednak oceniają na podstawie jakiegoś brukowca. Normalnie powinniście wróżyć z fusów! BRAWO!

    :suicide:
    Na temat incydentu się nie wypowiem, bo mnie tam nie było a gazetom/portalom nigdy nie wierzyłem. Popieram fakt, że forum jako organizator takiej imprezy na której miało miejsce zdarzenie powinien poinformować, że sprawca/cy zostali ukarani ( bez podawania kto ile dostał bo to nikomu do niczego nie potrzebne ) i do wydania wyroku powinni śledzić co się dzieje oraz poinformować użytkowników forum, czy sprawa została definitywnie zamknięta ( a nie informować, że zarząd zastanowi się nad nad kontami VIP - co zmienia znaczek przy awatarze??? ). Z racji, że mieszkam poza granicami kraju ciężko mi się wyrwać na zlot chociaż bardzo bym chciał, poza tym głupio przyjechać serią 5 na zlot 7. Nie można zarzucać forum, że ktoś teraz będzie bał się na zlot przyjechać bo straszne rzeczy się tam dzieją ( chodź każdy ma prawo obawiać się o zdrowie swoje i swoich bliskich ), bo każdy ma swój rozum i sam odpowiada za swoje zachowanie, ale pisanie, że to odgrzewanie kotleta jest też nie na miejscu. Byliście organizatorem, zdarzyło się coś podczas Waszej imprezy, rozniosło się droga pantoflową dalej, więc wypadało by poinformować, że sprawca/cy został ukarany a nie uciszać sprawę ( bo było minęło ). To dla wielu użytkowników, którzy nie byli, chcieli by kiedyś pojechać, dowiedzieli się o jakimś wypadku i mają obawy, dało by odrobinę poczucia bezpieczeństwa, że nie daj boże jeśli by się coś stało takiemu użytkownikowi na Waszej imprezie, to nie zostawicie go samego. Piszę to jak ja to odbieram, bo szczerze mam nadzieję, że gdy znajdę swoje 7er, będę miał możliwość spotkania się z Wami na zlocie.

    P.S. A kłótnią dajcie spokój. Wytykanie sobie błędów ortograficznych jako linii obrony... no chyba jesteście dorośli. Pozdrawiam i życzę Wesołych Świąt.
    "W czasie deszczu gdy wiatr wieje, słychać Alfę jak rdzewieje."

  3. #33
    BMW RuLeZ Mod Awatar Bezi
    Dołączył
    Nov 2008
    Posty
    5,299
    BMW
    BMW G11 740xD , BMW e46 325CI Cabrio
    Skąd
    Wrocek City
    Cytat Zamieszczone przez krzysiek7er Zobacz posta
    Popieram fakt, że forum jako organizator takiej imprezy na której miało miejsce zdarzenie powinien poinformować, że sprawca/cy zostali ukarani ( bez podawania kto ile dostał bo to nikomu do niczego nie potrzebne ) i do wydania wyroku powinni śledzić co się dzieje oraz poinformować użytkowników forum, czy sprawa została definitywnie zamknięta
    Ale o czym ma informować Zarząd Forum?
    Jak możemy przeczytać z "artykułu" dopiero 20.12.2012 roku prokuratura skierowała akt oskarżenia do Sądu. Więc Zarząd ie chce wydawać wyroku przed wyrokiem Sądu. Zgadza się. Czynności prokuratorskie cały czas trwały, Zarząd nie mógł być informowany o szczegółach śledztwa, więc nie wypowiadał się.

    Po wydaniu wyroku sądowego i po jego uprawomocnieniu, Zarząd na pewno wyda jakiś komunikat i poinformuje forumowiczów.
    Do czasu wyroku Sądu będzie to tylko bicie piany.

    Pozdrawiam.
    Jerome Le Banner: "...W siłowni możesz wypracować sobie mięśnie klatki lub mięśnie ud. Nie możesz jednak wzmocnić swoich jaj, albo się z nimi urodziłeś albo nie..."

  4. #34
    . ADMINISTRATOR Awatar Sebek
    Dołączył
    May 2007
    Posty
    6,957
    BMW
    E23/E38/E65
    Skąd
    DZG
    Blog
    1
    @matraks & krzysiek7er


    Koledzy - jedynymi świadkami całego zajścia są osoby biorące w nim udział !

    Organy ścigania, osoby poszkodowane oraz sprawcy nie przekazały mi (współwłaścicielowi 7er.pl) na dzień dzisiejszy żadnych informacji o przebiegu tej sprawy.

    Pan "redaktor" wie najwidoczniej więcej niż ja.



    Jakich oświadczeń i informacji oczekujecie ?
    Pozdrawiam, Sebek

    Masz pytanie lub problem odnośnie funkcjonowania forum, współpracy ...
    Proszę o kontakt ze mną .!


  5. #35
    Doświadczony Użytkownik Awatar rodzinabmw
    Dołączył
    Oct 2007
    Posty
    3,221
    BMW
    było 730i V8 manual SATIN CHROME co mnie pokusiło by je sprzedać???
    Skąd
    okolice Sulechowa
    proponuje zamknąć temat, było minęło, mnie tam nie było jak i na żadnym zlocie, nie miałem możliwości finansowych które by mi pozwoliły pojechać na taki zlot ale to chyba nie znaczy, ze jestem gorszy od VIPów, skupmy się lepiej na sprawach technicznych naszych śmigiełek i na np. Szlachetnej Paczce. Ta polemika do niczego nie prowadzi, ale kogoś poniosło zdarza się tacy są ludzie i ta dyskusja tego nie zmieni. Wesołych Świąt

  6. #36
    Vip Vip Awatar Thomsen1
    Dołączył
    May 2010
    Posty
    402
    BMW
    728i
    Skąd
    Zawiercie/Kielce
    Temat zdecydowanie do zamknięcia i jeden z użytkowników zdecydowanie do usunięcia z forum.Tyle w temacie.


    Będziesz Miał W_ _ _ _ _ _ e

Podobne wątki

  1. Cherniy Bumer - Black Bmw - Czarne Bmw MP3
    Przez CICHY83 w dziale NA KAŻDY TEMAT / Humor / Off Topic
    Odpowiedzi: 12
    Ostatni post / autor: 23-01-2011, 13:06
  2. [video] Nikoś i jego BMW 328 E36 potem BMW E39 540
    Przez Gasper w dziale NA KAŻDY TEMAT / Humor / Off Topic
    Odpowiedzi: 11
    Ostatni post / autor: 01-05-2009, 22:33

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •